Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawa Walka


rufus

Rekomendowane odpowiedzi

to był wielki shit,pudzian to bedzie kolejny bob sapp, siła i brak techniki...
Widze że się nie znasz i tochę głupoty piszesz ...Dobre wykorzystanie swoich atrybutów w tym przypadku masy i siły to także technika .To miała być krótka piłka wparzyć w przeciwknika z impetem i zadać mu grad ciosów niczym młotem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze ze nie poszedlem jednak po piwo do lodowki bo bym wszystko przegapil.Przyznam szczerze ze myslalem o walce bokserskiej a to wygladalo jak bitka pod dyskoteka. nie mniej jednak u Pudziana zwyciezyla sila i taktyka. Nie poszedl z bokserem na piesci tylko zaatakowal nogi.ps. ogldajac powtorke zauwazylem ze sedzia uratowal Najmanowi zycie. Pudzian tak sie do niego dossal jakby mial kontrakt zeby "go kilim".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie Najmana ale uwazam ze sedzia zbyt szybko zakonczył tą walke. Najman nawet nie miał obitej mordy i teraz bedzie kozaczył ze nie dali mu szansy rozwinac skrzydeł.najlepiej gdyby sie sam poddał bo teraz beda wszyscy winni jego porazki tylko nie on..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wygrał Pudzian bo 1 .nie lubię Najmana strasznie (denerwuje mnie taki typ człowieka ) 2. nie lubię go bo jest cwaniak 3 nie lubię go za głupia gatkeLudzików takich jak Pudzian w zasadzie tez ciężko żebym się do nich przełamał a jakoś szanuje do czego doszedł ( każdy ma swojego bzika albo inaczej jak się niema głowy to jedyne wyjście żeby być kimś to mięśnie )W ogóle nie lubię przemocy i chamstwa P.s. ale najlepsze było jak jedna ręka trzymał Najmana a druga rozłożył i zgarnął sędziego na druga stronne hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jeszcze raz powtorke... jak najman zaczal walic reka o podloge pod naporem tlokow pudziana. wtedy dopiero sie sedzia rzucil na pudziana.
ogladałem to wiele razy i nie widze zeby odklepał,moze na oczy mi padło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze Mariusz wygrał, widać ze nie zmarnował czasu tylko ćwiczył szybkość i jakąś tam technike brawo.Ale zastanawia mnie jedno, a zarazem martwi jak jego głowa będzie reagować na ciosy....PS ale w tej dziedzinie walk strasznie podoba mi sie (nie wiem czy jeszce walczy) Fedor Emelianenko(chyba tak sie pisze te nazwisko) kurcze wygląda tak niepozornie a gość miażdży wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.