Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wytłumaczy Mi Ktos To Bo Nie Ogarniam


elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym przebieraniem to każdy sposób widać jest inny. Oczywiście (jak zauważył siofer) są to bliźniaczki. Najpierw wchodzi jedna odziana w 2 suknie. Jedną zrzuca pod płachtą i zostaje krótka spudniczka znajdująca się pod spodem. Potem wchodzi do pudła i wychodzi druga bliźniaczka odziana także w dwie suknie. Dla picu pokazuje że będzie się przebierać a tymczasem ma taką samą pod spodem również krótszą od poprzedniej (reszte chowa pod płachtą). Za każdym razem gość poprawia leżące płachty żeby zakryć spódniczki. Dalej jest podłużna płachta rozciągają ją razem (przygasa światło z tyłu) i wybiega zza parawanu poprzednia bliźniaczka, przytulają się a ta ze sceny biegnie za płachtą w stronę kolesia jakoś się przebierając. Przy kolejnej przemiance to samo a zbędna bliźniaczka ucieka za parawan (widać trochę jej biegnące dupsko za płachtą). A na końcu jak rzuca te błyskotki to ona się łapie za ramiączka i jakoś obraca suknie bądź ją zrzuca ;)
heh dobre, a to:

ja to wogóle nie umiem pojąć takich rzeczy
A tutaj też proste. Babka z amputowanymi nogami i karzeł pod spódnicą (dlatego taka długa żeby nie było widać krótkich nóg).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diabol a to ?

tez nie wierze w magie, tylko w iluzje... swojego czasu interesowalem sie wschodem i wiem juz np dlaczego ninja uznawani byli za niewidzialnych itp itd..ciekawe jak on to zrobil?? i nie twierdze ze to magia tylko po prostu jak on to zrobil?
Ciężko powiedzieć ja bym stawiał na to że ludzie trzymający papier byli z góry obstawieni a szyba miała jakiś mechanizm że podciągała się do góry. Wystarczy że jest dużo dłuższa niż okno a poniżej ramy było szkło z wyciętym otworem na wyjście. Wątpię żeby przy idealnie czystej szybie było widać ruch szkła. Po wyjściu od razu szyba zjechała w dół zakrywając wycięty otwór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć ja bym stawiał na to że ludzie trzymający papier byli z góry obstawieni a szyba miała jakiś mechanizm że podciągała się do góry. Wystarczy że jest dużo dłuższa niż okno a poniżej ramy było szkło z wyciętym otworem na wyjście.
O tym samym pomyślałem oglądając. Poza tym był kiedyś program w którym pokazywali jak wyglądają tego typu popisy od kuchni i jestem przekonany, że pokazywali jak oni tam to rozwiązali i też było coś z szybą, która się chowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.