Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Offtop Z Tematu Riii


patyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzita Pany? Tak mądrze popracował i krokieta zgarnął. A my na starych struclach jeździmy i ciężko pracujemy.Ech, a wystarczyło do Żygmusia się uśmiechnąć rok temu.... aha no i nieco tych sików na początek kupić, kilka opłat uiścić, na forach pościemniać, makaronu na uszy ponawijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzita Pany? Tak mądrze popracował i krokieta zgarnął. A my na starych struclach jeździmy i ciężko pracujemy.Ech, a wystarczyło do Żygmusia się uśmiechnąć rok temu.... aha no i nieco tych sików na początek kupić, kilka opłat uiścić, na forach pościemniać, makaronu na uszy ponawijać...
Dokładnie tak, jak piszesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzita Pany? Tak mądrze popracował i krokieta zgarnął. A my na starych struclach jeździmy i ciężko pracujemy.Ech, a wystarczyło do Żygmusia się uśmiechnąć rok temu.... aha no i nieco tych sików na początek kupić, kilka opłat uiścić, na forach pościemniać, makaronu na uszy ponawijać...
dla mnie to przejaw klasycznego zalu dupe sciskającego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwilbys sie ile osob tak zarobkuje ;) ciekawe co Ty takiego robisz ze drwisz z innych, co?
Nie zdziwię się i jednakowo będę się odnosił do tego syfu jakim są firmy z kategorii MLM, piramidki (mimo udowadniania że nimi nie są), a przede wszystkim sposobu w jaki działają ludzie w to zaangażowani.zresztą nie wiem po co to piszę... powoduję tylko zainteresowanie całym tematem...p.s.przypomina mi się przysłowie z nożycami... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się i jednakowo będę się odnosił do tego syfu jakim są firmy z kategorii MLM, piramidki (mimo udowadniania że nimi nie są), a przede wszystkim sposobu w jaki działają ludzie w to zaangażowani.zresztą nie wiem po co to piszę... powoduję tylko zainteresowanie całym tematem...p.s.przypomina mi się przysłowie z nożycami... ;)
Ciekawe, w jakim Ty syfie pracujesz Choć pewnie masz "porządną" robotę... Nie widziałeś mnie nigdy na oczy, a mnie osądzasz. To mówi wszystko o Tobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klep dalej nożyki jak nie jestes w temacie.. chyba ze podobnie zarobkujesz
a mówią że praca na łopacie przynosi satysfakcję, no niektórym nawet za bardzo zygmusc nie przejmuj się, każdy tak ino zazdrości, a jak przyjdzie co do czego to pokazuje się polska mentalność- on ma więcej niż ja $ wiec jest przestępcą i tacy są beee pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klep dalej nożyki jak nie jestes w temacie.. chyba ze podobnie zarobkujesz
słuchaj młody, nie wiem do czego był to przytyk ale w sumie **uj Cie to powinno obchodzic.Moze mi na chudowie w twarz koguciku cos takiego powiesz ? przeciez wiesz jak wyglądam.Jeszcze dodam ze raczej Cie nie stac na taki nóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie to wali kto, gdzie pracuje i jak pieniadze zarabia.. jesli ich nie kradnie lub nie zabija nikogo dla nich i stac go na zakup maszyny za kilkadziesiat tys zl to chyle czola i podziwiam za spryt a Ci, ktorzy sie piekla... to przypomina mi pewna historię:Niemcowi zdechła krowa i sasiedzi sie nad nim zlitowali i pozyczyli mu swoja..Polakowi zdechla krowa to najblizszy sasiad zaczal swietowac ze teraz to w koncu jemu sie bedzie lepiej powodzic....Ot, taka polska zasr...ana mentalnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mentalnosc polakow jest taka a nie inna a internet bardzo temu sprzyja bo mozna lac jadem na lewo i prawo a na zywo by sie tego nigdy nie zrobiło.brakuje mi internetu ktory był 15 lat temu, gdy panowała era modemow i człowiek 10 razy przemyslal co chce powiedziec zanim przyciskał "połącz z internetem" bo wtedy to była droga przyjemnosc i nie było tzw. "dzieci neostrady"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie to wali kto, gdzie pracuje i jak pieniadze zarabia.. jesli ich nie kradnie lub nie zabija nikogo dla nich i stac go na zakup maszyny za kilkadziesiat tys zl to chyle czola i podziwiam za spryt Ot, taka polska zasr...ana mentalnosc...
I o to chodzi-masz łeb i ch** to kombinuj.Co do mentalności,gdy czytam niektóre powyższe teksty,od razu przypomina mi się "Dzień świra" i pamiętna modlitwa mieszkańców z jednego osiedla.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla podgrzania atmosfery coś może szrajbne miłośnikom MLM , rzut oka na dwie podobne sprawy :1. Gostek klepie biedę produkując kółka ze sznurka , sprzedaje je jako kółka za sznurka na pobliskim bazarze za 10 zł .2. Gostek klepie biedę produkując kółka ze sznurka , sprzedaje je za 10 zł firmie MLM , która dorabia do tych kółek ideologię i sprzedaje je za 110 zł jako cudowne kwadraty z zaokrąglonymi rogami , pomagające żyć długo i szczęśliwie , a wykonane z najlepszych konopnych tworzyw naturalnych zbieranych metodą naturalną przy pomocy tylko lewej ręki ,Towar nie ma kontaktu z prawą ręka , bo ta jest grzeszna ponieważ rolnicy biją nimi konia . Może to i jest twórcze i zajebiście dochodowe , ale tworzy sztuczne potrzeby dając wysokie dochody podmiotom , które są zbędne . Istnieją tylko dla tego , że same stworzyły rynek na swoje wyimaginowane produkty , wmawiając ludziom , że są one im potrzebne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Gostek klepie biedę produkując kółka ze sznurka , sprzedaje je za 10 zł firmie MLM , która dorabia do tych kółek ideologię i sprzedaje je za 110 zł jako cudowne kwadraty z zaokrąglonymi rogami , pomagające żyć długo i szczęśliwie , a wykonane z najlepszych konopnych tworzyw naturalnych zbieranych metodą naturalną przy pomocy tylko lewej ręki ,Towar nie ma kontaktu z prawą ręka , bo ta jest grzeszna ponieważ rolnicy biją nimi konia .
na tym polega cala ideologia marketingu.. kreujesz potrzebe i ja potem spelniasz..wyprodukowanie red bulla kosztuje ok 0,50 PLN a ze puszka kosztuje 5 zl w sklepie to :za ok 2,5 puszke kupuje dystrybutor, dytrybutor sprzedaje do sklepu za ok 3,5. sklep sprzedaje za ok 5 zl.. tak to mniej wiecej wyglada...na co redbull wydaje ok 2 zł ktore zarabia? na zysk, marketing, koszty itp itd.... akurat w wypadku tego produktu najwiekszy koszt stanowi promocja (sponsoring, reklama, PR itp).w przypadku MLM nie znam jakosci produktow (ktora podobno jest ok), ale ktos tez musi zarobic... a ze ludziom dobry sprzedawca i go...no w papierku sprzeda to chybe czola zygmuntowi ze na sprzedazy tych rzeczy i na graniu zarobil na rocketa (przekreconegto z usa), a potem na prawdziwego rocketa zakupionego w polsce...szacun!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul- słabo Ci porównanie wyszło, bo firma, z którą współpracuje dystrybuuje tanie kosmetyki... Potrzeba używania kosmetyków jest stara jak świat, więc nie MLM ją wykreował. A ceny są porównywalne do tych z dolej półki, tak że o przepłacaniu też słabo można w tym momencie mówić... Napisz, jaki Ty produkt, lub usługę oferujesz. Chętnie też skomentuję Twoją robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.