Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Chyba Wreszcie Idzie Ocieplenie :)


BarT_3mc3

Rekomendowane odpowiedzi

No koledzy i koleżanki, nie chcę się tu zbyt wcześnie cieszyć ale z tego co widzę za oknem i co prognozy mówią, to chyba nareszcie się robi na tyle pogoda żeby muc troszkę pośmigać. W prawidze śnieg całkowicie jeszcze nie stopniał ale drogi już czarne . Także nie wiem jak Wy ale ja zamierzam nastukać parę km w przyszły tydzień jak tylko pogoda dopisze, bo CeBulka stoi w garażu już hoho ... Można powiedzieć, że ani razu jeszcze na niej nie jechałem tak konkretniej Także zacieram ręce i czekam do przyszłego tygodnia A jak sytuacja wygląda u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To, że asfalt jest czarny, to nie znaczy, że guma się będzie dobrze kleić, więc uważaj na siebie i daj znać jak było.Ja osobiście czekam, aż będzie min +10 stopni i zero śniegu, bo rok temu w styczniu właśnie przez swoją głupotę i niecierpliwość naraziłam siebie i moje 2oo na straty.Lepiej jeszcze poczekać z miesiąc i normalnie sobie pośmigać bez stresu :-)pozdrawiam i byle do wiosny,AsiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczekać, aż po pierwsze wszystko stopnieje, a po drugie przyjdzie konkretna ulewa i zmyje cały syf z drogi - mieszaninę błota, soli i kurzu...poza tym w tej chwili i tak dziurawe drogi wyglądają jak ser szwajcarski - już zaczęli łatać dzisiaj DTŚkę, o innych wolniejszych ulicach nie wspominam nawet bo masakra...dlatego uważajcie na siebie bo o efektownego slide'a nie trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poczekam,aż śnieg stopnieje,a drogi będą suche.Dla mnie sezon się skończył w listopadzi [bo do roboty trzeba było dojech,a wiadomo lepiej motorem niż trzaskać się autobusem],tele że z takim efektem,że zaliczyłem "szlifa"Moto już prawie zrobiony Też nie mogę się doczekać,ale tym razem poczekam,aż zrobi się cieplej.Do zobaczenia na drogach,oby jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i drogi są już czarne ale ja mam do garażu dojazd około 10m "smołówki" na której ciągle leży gruba warstwa chlapy. Poza tym na drogi przez zimę zostały wysypane dziesiątki ton soli i szlaki, i jak napisał jeden z poprzedników przydała by się konkretna ulewa która spłukała by cały ten syf. Poza tym też mi się wydaje że dobrze by było jeszcze troszeczkę poczekać, my jeżdżąc nie sprawimy że wiosna szybciej przyjdzie. A drugie pytanie czy jazda w takich warunkach to przyjemność??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.