Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomysły


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie mam pretensji do Ciebie Uwazam zdecydowanie zamiast usunac te posty trzeba bylo zraportowac je razem z adresem ip zalogowanego do jakiegos PDF'a i przekazac do prokuratury. Takie cos trza zniszczyc w zarodku, tym bardziej ze w wiekszosci przypadkow to 21 do 23 letnie gnojki-niezniszczalni. I niestety to glownie oni sa bohaterami tych tematow w ku przestrodze. i nie uwazam ze jestes winien Ty czy inny moderator czy admin czy ktokolwiek tylko bezstresowe wychowanie.W tym wypadku dziala tez zle system.I mysle ze zablokowanie ku przestrodze i nowe nabytki dla nowych uzytkownikow nie wplynie bardzo negatywnie na forum.Czas isc spac dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piszecie o: groźbach karalnych, konieczności zgłoszenia w prokuraturze i moderatorach w jednym zdaniu. Groźba karalna to przestępstwo ścigane na wniosek osoby pokrzywdzonej. Jeżeli nie grożono Wam to możecie sobie zgłaszać i zgłaszać, a organy poproszą Was o spokojny powrót do domuJeżeli p.Dudek nie wziął sobie gróźb na serio, albo się ich nie przestraszył to dlaczego Wy macie cokolwiek zgłaszać.Wy będziecie wszyscy świadkami na okoliczność treści i osoby sprawcy przedmiotowej groźby.Z boku takie groźby często wyglądają bardziej przerażająco niż pomiędzy "nadawcą i adresatem", dlatego tylko pokrzywdzony może wnioskować o ściganie takiego przestępstwa (z gwałtami podobnie)Mój pomysł to, żeby Ar2rM spełnić marzenie i wyzerować posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie można zobaczyć wizerunku, bo mało osób by oglądało forum - to może upublicznimy adresy IP z ktorego napisany zostal post ? Nie wiem czy ktoś nie kontroluje podwójnych kont, ale czasem by to odniosło skutek, i ktoś zamiast pisać głupoty z innego konta odpuści sobie, bo mu się nie będzie chciało z innego kompa pisać, albo i zmieniać IP za pomocą HideIP platinium - chyba to też można jakoś obejsc ? ( rapid potrafi ;/ )
dobie broadbandu dzieci NEO zmeniają IP przez reset kompau innych providerów wystarczy podłączyć modem przez inny interfejs (drugi NIC albo USB i siup inne IP)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tak ci to przeszkadza i zaoszczedzi bolesnych wrzodow to jestem za.Gdyby jeszcze poprawiloby ci to gramatyke to nie trzebaby bylo domyslac sie co masz na mysli.
"I mi i Ci mogłoby to by pomóc" poprawić gramatykę ;)Ja sobie żartuję; sympatia jaką się wzajemnie darzymy jest wszystkim powszechnie znana, a że mogłem merytorycznie wypowiedzieć się jedynie na temat przestępstw ściganych na wniosek, to odnośnie do pomysłów, które są tematem tego wątku poparłem jedynie Twoje pomysły. Wspieram Cię po prostu, a Ty nie mając żadnych argumentów wypominasz brak elokwencji, spowodowany pośpiechem podczas formułowania wypowiedzi...Napisz, czy wyjaśnić Ci część merytoryczną czy uszczypliwe "post scriptum" w mojej ostatniej wypowiedzi, do postaram się coś zmienić.Ja osobiście proszę o to abyś jako autor własnego nick'u napisał jak brzmią wszystkie jego przypadki, bo potrzebując celownika nie wiedziałem jak go utworzyć, dlatego wpisałem mianownik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadajac na twoje zaczepki znizam sie tylko do twojego poziomu a ludzie tak nisko nie upadaja. 3maj sie zrowo a jak ci przeszkadza moja liczba postow to (jak to mowi goorny) "walnij se byka w sciane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tobie" "ci" nie wiem, może nie każdy jest Miodkiem, ale mi przez klawisze nie przeszłyby takie zwroty.ps. choć pewnie zaraz ktoś znajdzie w śród pół tysiąca moich skwapliwie nabijanych mądrych i treściwych postów, jakiś zwrot z małej. jeśli tak jest to przepraszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a moze jakims pomyslem jest moderowanie w tematach zalozonych przez siebie.wlasny temat i porzadek w nim na glowie autora.
Założyłbym temat o tym, że jeżdżący w kamizelce na motocyklach z ABSem, są zwykłymi użytkownikami motocykli, a nie motocyklistami, bo motocyklista nigdy nie założyłby kamizelki, a na wspomaganie się ABSem nie pozwala honor prawdziwego motocyklisty, gdyż całą wiedzę o bezpieczeństwie jazdy zdobył podczas lektury "Motocyklisty doskonałego"... oczywiście po drugim czytaniu, bo raz to za mało.Oczywiście mógłbyś mieć swoje zdanie... ja bym Ci nie pozwolił na jego wyrażenie kasując Twoje posty.Założyłbyś swój temat o tym, że mój jest tendencyjny.Ja bym protestował i Ty byś to kasował.... i tak w kółko.Potrafię ocenić wartość merytoryczną większości postów, o ile jakąkolwiek wartość mają, dlatego wole, żeby jednak moderowaniem zajęła się osoba obiektywna (w miarę). Nawet jeśli groziłoby to spóźnionymi reakcjami moderatorów.Pozdrawiam i mniej kreatywności a więcej zdroworozsądkowego myślenia życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.