Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomysły


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

przerazaja mnie informacje z "ku przestrodze".moj pomysl moze okazac sie kontrowersyjny ale prosze potraktowac go chlodno i ze spokojem.Proponuje aby konta osob ktore nie od nas odeszly jakos oznaczyc... np kirem na awatarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Co myslicie na temat zajebistych obrazkow w sygnaturkach ?Sprawiaja ze grafika forum sie rozłazi w cholere np jak w tym poscie.A moze tylko mi to przeszkadza wtedy cofam pytanie.Mimo wszystko powinno byc jakies ograniczynie co do wielkosci bo w tej chwili mozna wstawic jakakolwiek grafike.Pozdrawiam.
mnie też to zwróciło uwagę. zwłaszcza jak nie edytuje swoich pościków i pisze jeden pod drugim chyba ktoś sobie robi reklamę... tylko czy złą czy dobrą ważne że zwraca uwagę i tu nic nie mam przeciwko, bo każdy chce zarobić . Ale żeby na każdym kroku musieć oglądać np linijkę tekstu a potem kilometr przewijać do następnego postu...?propozycja zmniejszenie obrazka w podpisie jest jak najbardziej słuszną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby otowrzyć dział "motorowery" i tam mogliby sobie rozmawiać młodzi o swoich sprzętach, zlotach, problemach w szkole itp., a jeśliby ktoś chciał tam zaglądnąć to porostu by sobie wszedł
O wlasnie, mysle ze to dobry pomysl, mogłoby poczesci rozwiazac pewne napiecia miedzy motorowerzystami a motocyklistami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak nie? Ja bym wolał żeby to nie powstało. Aktualnie tego nie ma to raz za jakiś czas sie pojawi taki temat, a jak zrobi się odpowiedni dział, tam zaczną młodzi pisać, inni zobaczą taki dział to zleci sie masa małolatów na piździkach i zrobią syf na forum totalny.Lepiej niech jest jak jest - w końcu to Forum Śląskich Motocyklistów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie na temat zajebistych obrazkow w sygnaturkach ?Sprawiaja ze grafika forum sie rozłazi w cholere np jak w tym poscie.A moze tylko mi to przeszkadza wtedy cofam pytanie.Mimo wszystko powinno byc jakies ograniczynie co do wielkosci bo w tej chwili mozna wstawic jakakolwiek grafike.Pozdrawiam.
Widzisz nie zobaczyłam tego tematu. Sprawę z tym użytkownikiem już załatwiłam, sygnaturka zmniejszona.
propozycja zmniejszenie obrazka w podpisie jest jak najbardziej słuszną.
Zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum. Podane są tam rozmiary jakie można zamieścić w sygnaturce. Oczywiście nie będę tego mierzyć co do "milimetra" ale jeśli ktoś ma ogromną sygnaturę to zostaje przeze mnie proszony o zmniejszenie jej. W sumie chyba też nie jestem za działem dla piździków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalogowalem sie ostatnio na forum poludniowców i to co mi sie spodobalo to, to ze:1. rejestrujesz sie. wypelniasz wszystkie szczegolowe swoje dane i nie dostajesz od razu linka aktywacyjnego tylko po kilku dniach od adminow i modow2. musisz dac swoje zdjecie albo siebie na moto lub samego moto (masz na to 7 dni) i dopiero wtedy mozesz zaczac dzialac.3. po kilku dniach dopiero mozesz zaczac pisac posty czyli masz kilka dni na zapoznanie sie z tematami...4. nieaktywne konto po 3 msc zostaje zlikwidowanesprawa swietna bo jak wiecie u nas:1. zarejestrowac sie moze kazdy i od razu jest pelnoprawnym uzytkownikiem2. od razu mozesz pisac pierdoly i siac zamet3. za duzo mamy nieaktywnych kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalogowalem sie ostatnio na forum poludniowców i to co mi sie spodobalo to, to ze:1. rejestrujesz sie. wypelniasz wszystkie szczegolowe swoje dane i nie dostajesz od razu linka aktywacyjnego tylko po kilku dniach od adminow i modow2. musisz dac swoje zdjecie albo siebie na moto lub samego moto (masz na to 7 dni) i dopiero wtedy mozesz zaczac dzialac.3. po kilku dniach dopiero mozesz zaczac pisac posty czyli masz kilka dni na zapoznanie sie z tematami...4. nieaktywne konto po 3 msc zostaje zlikwidowanesprawa swietna bo jak wiecie u nas:1. zarejestrowac sie moze kazdy i od razu jest pelnoprawnym uzytkownikiem2. od razu mozesz pisac pierdoly i siac zamet3. za duzo mamy nieaktywnych kont.
nasza klasa (nasze motocykle) ci juz nie wystarczaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co Wam tak wszystkim przeszkadzają te nieaktywne konta, spać przez nie w nocy nie możecie? ;)Ja w te cyfry wcale się nie patrzę bo nie mają dla mnie znaczenia ale może mają dla "jakości reklamowej" forum? ...
Anushka tu nie chodzi o liczbę nieaktywnych kont tylko o to co Tazzman napisał. Na forum południowców praktycznie nie znajdziesz żadnej komety która zarejestrowała się by nawrzucać komuś, a później już się nigdy nie pojawiła. Poza tym dzięki avatary przedstawiają wizerunek użytkowników albo ich samych na motocyklach przez co każdy jest mniej anonimowy i bardziej zastanawia się nad tym co pisze. Rozumiem, że to więcej roboty dla moderatorów bo każdego użytkownika trzeba sprawdzić i zatwierdzić jego rejestrację, ale jak pokazuje forum południowców efekty są tego warte. W każdym bądź razie popieram Tazza w 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja wsprawie działu "Prawo jazdy " - może wartało by założyc temat "Zdałem - chwalę się" by każdy osobnik który chciałby sie tym pochwalić umieszczał tam swojego pasta a nie zakładał nowego tematu, wtedy trochę bardziej przejrzysto się tam zrobi,no i dla tych najważniejszych ośrodków egzaminacyjnych przykleić do góry by ci co maja do napisania tam pisali a nie zakładali niepotrzebnie następne 3 tematy że moto się zmieniło albo trasa tak jak to się stało w przypadku DG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja o szutboksie padała juz chyba ze 2, 3 razy za mojej kadencji i nic. tak samo jak żeby coś zrobić z logowaniem sie automatów do spamowania. albo z kometami jednopostowymi i wiele innych dobrych rad. zatem powinniśmy się cieszyć jak zmienią punktualnie godzinę z letniej na zimową ale w takim szutboksie można by było spontanicznie napisać, że mam teraz ochotę na śmiganie po katosach, i ktoś by odpisał w 2minuty i jest git!!! m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.