Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomysły


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sprobujcie , zobaczcie, a jak sie okaze ze to niewypal to wylaczcie.jest popyt - jest podaz . Prosta sprawa.Mnie bardziej martwi nadal nierozwiazana sprawa rejestrowania sie botow i pisania postow o taniej viagrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobujcie , zobaczcie, a jak sie okaze ze to niewypal to wylaczcie.jest popyt - jest podaz . Prosta sprawa.Mnie bardziej martwi nadal nierozwiazana sprawa rejestrowania sie botow i pisania postow o taniej viagrze.
dokładnie, bardziej trzeba się skupić na rejestracji, itp. Profil jeżeli jest nieuzupełniony to może nie powinien mieć możliwości pisania we wszystkich tematach, itp. , wiele można zrobić w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a jakby otowrzyć dział "motorowery" i tam mogliby sobie rozmawiać młodzi o swoich sprzętach, zlotach, problemach w szkole itp., a jeśliby ktoś chciał tam zaglądnąć to porostu by sobie wszedł
Pomysł jest dobry tylko żeby przypadkiem nie ograniczyć przy tym posiadaczy motorowerów do zaglądania tylko na te podforum ;)Nie muszą tam pisać tylko 'młodzi' ale doświadczeni motocykliści mogliby tam też powymieniać się historiami z swoimi początkami na 2 kołach :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,nie. to zły pomysł, jakiekolwiek szufladkowanie i dodawanie działów tylko dlatego że ktoś ma motorower jest bez sensu, bo to forum motocyklistów a nie motocyklowe, choć z drugiej zaś strony motorower to też motocykl. oczywiście nie tyczy się to tych koszących wynalazków zwanych kiblami- to się eliminuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik tobie za to płaca? .. Właśnie po takich postach chcą wszyscy tworzyć działy dla młodych, motorowerzystów etc - pieprzysz bez sensu.Jest dział Motocykle, więc czemu i nie Motorowery (tylko tak jak pisałem miałby byc to ogolny dział dla wszystkich aby wymienić poglądy, opisać swe historie itp a nie jakiś dział, zeby se młodzi o szkole popisali). Równie dobrze starszym też by się przydał taki dział bo nie jedni tutaj też piszą pierdoły. polecam wam śmietnik.A twoje teksty na FORUM OGÓLNYM typu, że to złom, kosiarka itp i niby siara tym jeździć to sobie odpuść bo nie jeden by wolał zaczynać od nowego skutera niż od starego ogara (i nie mowie tu, ze wg mnie ogar to złom i wgl). :> ;)Tolerancja stary.. no ale ty musisz jeszcze parę klas szkoły zaliczyć, zeby Ci powiedzieli co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia poglądów. a że każdy ma inne, no cóż. nie tak dawno[a ze 2 lata] miałem możliwość posiadania skutera ale z tego zrezygnowałem, i uwierz mi że na złe mi to nie wyszło. a co do ogara, to wiesz, może i to złomy czy nie, aczkolwiek nie mam ogara. a co to wcześniejszego posta, miałem głównie na myśli to że bez sensu jest dodawać nowe działy, głownie dlatego że mało kto by do nich zaglądał, tak jak to ma miejsce z działami firm..działaniem forum itp. zresztą, sam widzisz, roz żech wszedł, napisoł a że wyszło jak wyszło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja znowu wracam do rejestracji.1 rejestruje sie nowy uzytkownik to nie dostaje linka aktywacyjnego tylko czeka na zgloszenie moderatora2. musi uzupelnic wszystkie dane ze zdjeciem siebie lub motocykla i wtedy ma konto ( w tym czasie moderator werufikuje poprawnosc danych tj gg, mail skype czy cos)3. przez 7 dni nie moze pisac postow tylko czytac4. po 7 dniach ma mozliwosc pisania postow. i wg mnie to zalatwi temat jakichs dziwnych kont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez popieram Tazzmana ostatnie 30 osób zarejestrowanych na forum to jakieś anonimy ja do tego dodał bym jeszcze # skasowanie kont anonimowych minimum z ostatnich 3 miesięcy # a najlepiej wszystkie które są na forum z wyjątkiem starych userow lub tych co sie udzielają i są znani przez innych# zwiększenie liczby moderatorów i przydzielenie im odpowiednich działów co polepszy sprawowanie kontroli nad forum# obecni moderatorzy nie będą musieli poświęcać tyle czasu nad sprawowaniem obecnych funkcji i weryfikacji nowych członków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie pomysly ida w dobra strone, tylko czemu nic sie nie dzieje? jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze. Jezeli klient wykupuje reklame na FSM to chce wierzyc ze ogladnie ja 15tys uzytkownikow. Gdyby przeprowadzono selekcje taka o ktorej piszecie zostaloby nas kilkaset.do poprzednich pomyslow dopisze mozliwosc usuwania wlasnych postow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja znowu wracam do rejestracji.1 rejestruje sie nowy uzytkownik to nie dostaje linka aktywacyjnego tylko czeka na zgloszenie moderatora2. musi uzupelnic wszystkie dane ze zdjeciem siebie lub motocykla i wtedy ma konto ( w tym czasie moderator werufikuje poprawnosc danych tj gg, mail skype czy cos)3. przez 7 dni nie moze pisac postow tylko czytac4. po 7 dniach ma mozliwosc pisania postow. i wg mnie to zalatwi temat jakichs dziwnych kont
Bardzo dobry pomysł;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.