Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany Na Forum


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwośc zablokowania wgladu do nowych nabytkow uzytkownikom ponizej kilku postów?? Np złodziej tez sie moze zarejestrowac , nic nie napisac poprzegladac i sobie wybrac.Dodatkowo istnieje temat FŚM assistance w którym to uzytkownicy wklepali miejsce zamieszkania i nr telefonów, złodziej dzwoni udajac awarie szpeja a ktos nieswiadomy z chcecia pomocy moze dostac po głowie i zostac bez moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co to wszystko ? Czy wydaje Wam się, że wszyscy tylko czekają na Wasze sprzęty? Widzicie się na Chudowie a to lepszy moment żeby podpierniczyć komuś moto bo przynajmniej na żywo go obejrzy. Do tego duża część osób jest zarejestrowana na nasza-klasa.pl a tam macie zdjęcia sprzętów z dokładnym imieniem i nazwiskiem. Siedzę na forum już dosyć długo, czytam i nie jestem w stanie powiedzieć gdzie kto mieszka i trzyma motocykl więc zamykanie działu nowe nabytki nie ma sensu. To że ktoś jest zarejestrowany wcale nie oznacze że nie jest złodziejem może być nim każda osoba... pewnie powiecie IP a jak ktos łączy się przez komórkę to na nic kogoś numer IP. To tyle pozdrawiamMarcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co to wszystko ? Czy wydaje Wam się, że wszyscy tylko czekają na Wasze sprzęty? Widzicie się na Chudowie a to lepszy moment żeby podpierniczyć komuś moto bo przynajmniej na żywo go obejrzy. Do tego duża część osób jest zarejestrowana na nasza-klasa.pl a tam macie zdjęcia sprzętów z dokładnym imieniem i nazwiskiem. Siedzę na forum już dosyć długo, czytam i nie jestem w stanie powiedzieć gdzie kto mieszka i trzyma motocykl więc zamykanie działu nowe nabytki nie ma sensu. To że ktoś jest zarejestrowany wcale nie oznacze że nie jest złodziejem może być nim każda osoba... pewnie powiecie IP a jak ktos łączy się przez komórkę to na nic kogoś numer IP. To tyle pozdrawiamMarcin
hehe niezle jaja ;):D zamknijcie calkiem forum ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moze i ja sie podepne do tematu ;] mam kolege, ktory jest hakerem i jesli idzie o bezpieczenstwo to moge z nim pogadac. Moze sprawdzic jakie dziury sa na forum i pomoc zalatac za flaszke sie chlopak da namowic, a ja mu ja pomoge wypic wiec jak cos Anushka to daj znac
A ja mam wujka który jest policjantem i może Twojego kolege hakera zamknąc do pierdla, ciocię która jest prokuratorem i może go oskarżyć i siostrę która jest sędziną i może go skazać. Pójdzie do więzienia a tam mój stryjek będzie go pilnował i po co Ci ten kolega jak bedzie w pace siedział ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, nie zarejestrowanym zablokowano to o co prosiłam, idealnie Wiec nic tylko sie cieszyć.Z tymi kilku postowcami nie przesadzajcie, bo jak ktos coś będzie chciał zwinąc to se nabije i 1000 postów, ale przed niezarejestrowanymi juz mamy jakąś ochrone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badman głupio piszesz tyle Ci powiem, a głosno mówić nie trzeba bo jakby sie uprzeć to i Tobie znajdzie sie jakis paragraf więc głupot nie pisz a czesto pomoc "hakera' wydaje sie cenna, bo to w końcu jest wiedza.p.s. Mój wujek ma motocykl którego nie widac Manek co z moimi procentami? Alkoholikiem zostac nie chce a troche ich dużo. Sporo czasu mineło a juz dawno wytrzeźwiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badman głupio piszesz tyle Ci powiem, a głosno mówić nie trzeba bo jakby sie uprzeć to i Tobie znajdzie sie jakis paragraf więc głupot nie pisz a czesto pomoc "hakera' wydaje sie cenna, bo to w końcu jest wiedza.p.s. Mój wujek ma motocykl którego nie widac Manek co z moimi procentami? Alkoholikiem zostac nie chce a troche ich dużo. Sporo czasu mineło a juz dawno wytrzeźwiałem.
Gdybym miał wyliczać Twoje głupie posty to bym musiał kalkulatora użyć. Kolego zluzuj trochę i nie atakuj mnie, paragraf na mnie możesz sobie wsadzić głęboko w d@#$ i pamietaj że forum jest anonimowe a życie toczy sie na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wyliczać Twoje głupie posty to bym musiał kalkulatora użyć. Kolego zluzuj trochę i nie atakuj mnie, paragraf na mnie możesz sobie wsadzić głęboko w d@#$ i pamietaj że forum jest anonimowe a życie toczy sie na żywo.
Zgadza sie więc ustosunkuj sie do swojej wypowiedzi.to co napisałeś wyżej jest nieprzemyslane, no chyba że robisz z siebie kapusia i donosiciela jak za czasów PRL(na hack.pl tez masz konto więc może z tad ten post)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.