Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany Na Forum


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam takie zapytanie, propozycję zagadkę...Jeśli ze strony głównej kliknę bezpośrednio w temat, to znajduję się w pierwszym poście, jaki został napisany, po opuszczeniu przeze mnie forum.czy można tak ustawić forum (a może to tylko w profilu muszę pogrzebać) żeby tak samo stało się kiedy kliknę w "zobacz nowe posty" i tam po kolei będę wybierał interesujące mnie tematy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowaleon nie qmam o co ci chodzi ale ja mam inny pomysl zaciagniety z innego forumjak slusznie zauwazyl kowaleon jak kliknie sie na temat to otwiera sie on od poczatku. wygodniej byloby gdyby otworzyl sie na nowych postach. Wiec jak wchodze pierwszy raz i czytam wszystkie 11 postow, to nastepnym razem pokaza sie posty (z adnotacja: nieprzeczytane) od razu 12 w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowaleon nie qmam o co ci chodzi ale ja mam inny pomysl zaciagniety z innego forumjak slusznie zauwazyl kowaleon jak kliknie sie na temat to otwiera sie on od poczatku. wygodniej byloby gdyby otworzyl sie na nowych postach. Wiec jak wchodze pierwszy raz i czytam wszystkie 11 postow, to nastepnym razem pokaza sie posty (z adnotacja: nieprzeczytane) od razu 12 w gore.
Teraz kliknij sobie w stronę główną forum, zobacz sobie działy, a z prawej pojawi się jakiś temat. Kliknij w ten temat i uzyskasz dokładnie to o co Ci chodzi. Ja bym chciał żeby tak było zawsze, albo przynajmniej po kliknięciu w zakładkę "nowe posty" i potem poprzez klikanie w poszczególne tematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]jak slusznie zauwazyl kowaleon jak kliknie sie na temat to otwiera sie on od poczatku. wygodniej byloby gdyby otworzyl sie na nowych postach. Wiec jak wchodze pierwszy raz i czytam wszystkie 11 postow, to nastepnym razem pokaza sie posty (z adnotacja: nieprzeczytane) od razu 12 w gore.
Przecież jest już coś takiego...obok tematu masz taki pomarańczowy kwadracik(czy co to tam jest)i klikając w to idziesz do pierwszego nieprzeczytanego postu w danym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A może oni tez dostali ostrzeżenie?Skąd możesz wiedzieć czy dostali czy nie (bo ilość ich procentów widzą tylko modzi i admini)? Ostatnio sami jasnowidze na tym forum ;)
Anushka nie wiedziałem ze teraz % widzi tylko sam obdarowany i modowie.Teraz juz wszystko jasne bo pamietam kiedys widac było ostrzezenia innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję pod rozmysł taki pomysł , który narodził mi się po moich ostatnich doświadczeniach . Miałem 20 % , a po akcji z tematem CUSTOMa , patrze i mam 40 % .Stąd mój wniosek , aby informować "obdarowanych" o tym za co dostają procenty , bo ja delikatnie rzecz ujmując jestem sfrustrowany .Nikogo nie obraziłem , nie sklinałem nawet , wręcz życzyłem pomyślności , a dostałem % . Bardzo chciałbym być świadomym tego co ( zdaniem moda) popełniłem ,że był tak łaskawy w swej dobroci . Chętnie podyskutowałbym o moich ostatnich 20 % , ale generalnie mi to już zwisa , ale wypadało by jednak informować userów , za co daje się te prezenta , aby mieli świadomość co zrobili nie tak jak sobie szanowny Mod życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze ostrzeżenia za przeklinanie to troche tak jakby to było forum harcerzyków.rozumiem jak jest to obrazanie kogos ale nie za proste zdanie "***a -sliczna pogoda a ja cały weekend w robocie.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat to zmiany na forum..regulamin tez mozna zmienic.
Pogan nie chce ci nic mówić, ale w sumie my nie mamy tu takiej władzy, żeby coś zmieniać jak modowie najwyżej możemy coś zasugerować. A to że niektórzy mają to w d*** z tym nie zrobimy.Co my możemy zrobić?? Mamy 3 wyjścia1) dostosować się do regulaminu i żyć pod dyktando modów i admina czyli w królestwie miłości i dobroci 2) pisać jak uważamy i przeklinać w postach przez nas uważanych i dostawać bany od modów3) lub trzecia która jest ostatecznością wypierda***** z tego forum i się zapisać na jakieś inneZrobisz co chcesz. Nie ma sensu się kłócić o regulamin lub o inną rzecz na przykład sławtena zmiana modów zaproponowana przez DANVIELDA. Przez takie tematy forum schodzi na psy, w takich tematach rodzi się niepotrzebna, że to tak ujme zła krew. Jeden drugiemu wyrzuca i po co.Pieprzcie to, taka ładna pogoda a wy siedzicie na forum . Na moto i śmigać tam się wyżyć aby wywietrzały takie pomysły z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giemul nawet zacytowałam Twoją wypowiedź w ostrzeżeniu z wielkim przekleństwem, które jak pamiętam powtarzało się w kilku tematach.Bilek - z tymi PW sprawdzę.
ała , rzeczywiście letko pojechałem po całości , Ale wk****ają mnie te same durne teksty pismaków o motocyklistach . Ale sumując , już wiem co i jak , dzięki za info , postanawiam się poprawić i więcej nie grzeszyć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.