Jump to content

Rajdy Enduro W Polsce Lub W Europie Dla "amatorów" ?


Recommended Posts

Czy są organizowane, jakieś imprezy dla motocyklistów chcących pojeździć po drogach gruntowych ?Gdzie znaleźć jakiś kalendarz rajdów, wycieczek, itp. lub jakieś informacje o enduro, ale dla "amatorów", a nie dla zawodników z licencjami ?Pozdrowionka i połamania tylko szprych w 2010 roku życzę,Zbyszek.

Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie u nas ale nie aż tak daleko ... "RED BULL ROMANIAC " Chyba najtrudniejszy kilkudniowy rajd enduro którego ukończenie jest naprawdę wielkim sukcesem I nie powiem jest to moje marzenie by kiedyś w nim wystartować w amatorskiej klasie oczywiście .Zresztą zobaczcie sami tam nie ma zmiłuj się

Link to post
Share on other sites

Cross Country to zawody dla amatorow. W sosnowcu jest co roku (startowalem na premierowych w zeszlym roku - moje pierwsze zawody, nie zapomne do konca zycia), w Sidzinie tez sa (w tym roku ze wzgledu na pogode niestety nie bylo... a szkoda bo zaje*iste), na Gorze zar sa organizowane i ogolnie jest tego troche w okolicy. Trzeba szukac...

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybkie info.Ale chyba, nie o takie imprezy mi chodzi, być może źle sformułowałem pytanie.Z przyjemnością zobaczyłem filmy, ale mój źrebaczek nie sprawdzi się na tego typu zawodach. Ja chyba też, bo tak to "prawie" pomykam na moich kółkach z dwoma pedałkami, które ważą niecałe 8 kg, a 200 kg mojego motorku może mnie powalić na kolana na tym torze "niesprawności". A po za tym, moje kości już się tak szybko nie zrastają.Bardziej mnie interesują imprezy, na których motorem jeździłoby się i po drogach, i po szutrze, i po duktach leśnych, i po piachu (nie za dużym), i po dróżkach górskich (ale z niezbyt dużymi kamolami), np. w Bieszczadach, po Mazurach lub gdzieś po w dużych kompleksach leśnych - Kaszuby, Tuchola itp. A także wziąłbym z chęcią udział w jakiś rajdach motocyklowych według wyznaczonej trasy na mapie, np na orientacje, czy coś podobnego. Tylko czy takie allroudowe jedno lub wielodniowe imprezy są w naszym kraju lub sąsiednich organizowane, ponieważ nie mogę się doszukać tego w necie. Ale mam życzenia, co ? Ale tak mi się "ubzdurało". Chcę właśnie w tym roku zwiedzić i poznać Bieszczady z "siodełka" motocyklowego, i tak sobie właśnie pomyślałem, że gdyby w tym pięknym terenie była jakaś impreza motocyklowa, to miałbym dwa w jednym.Połamania tylko szprych,Zibi.

Link to post
Share on other sites

A to naprzeciw.... i znalazłem:http://www.imprezysportowe.pl/imprezy,Fest...09,85,2959.htmlhttp://ak-rzemieslnik.pl/Rzemieslnik_web/tekst.php?id=80dzięki Waszym podpowiedziom. Chyba się wybiorę na jedną z tych "Pogoni za Lisem", by zobaczyć "czym się to je". Krótki dystans co prawda, ale może być przednia zabawa.A może wybierzemy się razem, będzie raźniej.Ahoj.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.