Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Śmiertelny Na Moto


OBI_CBR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I własnie tak stało się na forum.. Człowiek cokolwiek powie, to od razu przez obcych zostaje obrzucony kamieniami.. Dziwna zasada.. W każdym razie każdy napisał co chciał, myśle że nikt tu nie chce wszczynać nie potrzebnych kłótni, bo to nie czas i miejsce.. Z mojej strony - juz zamilknę..

Cicho ludzie!.
[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka.. kolejna młoda smierć... Niepotrzebna jak każda inna.. Tylko wydaje mi się że nie potrzebne komentarze typu że kolejna wina puszkowca ... bo najczęściej zwalic na kogoś wine... Z tego co doszły mnie słuchy nie miał chłopak podobno prawka.. Wiec jesli to prawda, to niestety zginął za własną możliwe głupote.. Zresztą to wszystko teraz nie istotne.. to mu zycia nie wróci.. Ale warto pomyśleć nad własnym zachowaniem podczas jazdy i wyciągnąć z tego jakieś wnioski.. [*]
MIAL PRAWKO A DZIADEK SIE PRZYZNAL ZE GO NIE WIDZIAL I BEKNIE ZA TO!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dlaczego Wy się obrzucacie błotem?? Zginął młody chłopak który jak to się mawia "miał całe życie przed sobą"... Teraz nie liczy się to czy miał prawko czy nie ... Jak już ktoś pisał Damian był rozważnym człowiekiem ... i prawko NA BANK miał ....Czy zamiast najeżdżać na siebie i kłócić się nie możecie zrobić czegoś sensownego?? Np jak tu już ktoś rzucił pomysł aby pojawiły się motocykle...

Pogrzeb Damiana odbędzie się w środę o 8:45 wyjście z domu żałoby, 9:00 w kościele w Zawiści.Czy zjawią się motocykle? jeśli tak musimy coś zorganizować...Można powiedzieć że je kochał więc niech towarzyszą mu w pożegnaniu ... [*] Kondolencje [*]"Śmigaj po niebieskich autostradach"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrzeb Damiana odbędzie się w środę o 8:45 wyjście z domu żałoby, 9:00 w kościele w Zawiści.Czy zjawią się motocykle? jeśli tak musimy coś zorganizować...Można powiedzieć że je kochał więc niech towarzyszą mu w pożegnaniu ... [*] Kondolencje [*]"Śmigaj po niebieskich autostradach"
Nie ważne jaka pogoda będzie, musimy tam być! Godnie Damiana pożegnamy. Myślę, że koło 8:20 na rynku w Orzeszu (na przeciw Domu Towarowego) zrobić zbiórke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych kłótni...Bez sęsu...Świadczą one tylko o jednym... Owy feralny odcinek tej drogi będzie teraz bardzo często patrolowany,przez mundurowych.Również przez wozy posiadające rejestrator video.Prawdopodobnie stanie również foto radar.Może w końcu uda sie uniknąć tylu tragicznych zdarzeń.Jeżeli dam rade pojawie sie na pogrzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka.. kolejna młoda smierć... Niepotrzebna jak każda inna.. Tylko wydaje mi się że nie potrzebne komentarze typu że kolejna wina puszkowca ... bo najczęściej zwalic na kogoś wine... Z tego co doszły mnie słuchy nie miał chłopak podobno prawka.. Wiec jesli to prawda, to niestety zginął za własną możliwe głupote.. Zresztą to wszystko teraz nie istotne.. to mu zycia nie wróci.. Ale warto pomyśleć nad własnym zachowaniem podczas jazdy i wyciągnąć z tego jakieś wnioski.. [*]
A właśnie że miał prawko! jeśli nie wiesz to nie pisz. No i okazało się że ten koleś z lanosa był pijany i kto ty ponosi wine? napewno nie Damian...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że miał prawko! jeśli nie wiesz to nie pisz. No i okazało się że ten koleś z lanosa był pijany i kto ty ponosi wine? napewno nie Damian...
Może nie piszmy pogłosek .... Bo już różne słyszałam ... że to facet prowadził .. potem że kobieta ale facet wziął winę na siebie .... Poczekajmy na jakieś wyniki śledztwa .... i może ktoś tu potem nas o nich poinformuje ... Bo takie domniemanie nic nie da ... Damian jak najbardziej winy nie ponosi ... bo na bank wiadomo że kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo .... Dobrze że jest kilku chętnych motocyklistów aby w ten sposób pożegnać wspaniałego człowieka jakim był Damian [*] "Śmigaj po niebieskich autostradach" [*] Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci i w Naszych sercach [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie piszmy pogłosek .... Bo już różne słyszałam ... że to facet prowadził .. potem że kobieta ale facet wziął winę na siebie .... Poczekajmy na jakieś wyniki śledztwa .... i może ktoś tu potem nas o nich poinformuje ... Bo takie domniemanie nic nie da ... Damian jak najbardziej winy nie ponosi ... bo na bank wiadomo że kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo .... Dobrze że jest kilku chętnych motocyklistów aby w ten sposób pożegnać wspaniałego człowieka jakim był Damian [*] "Śmigaj po niebieskich autostradach" [*] Na zawsze pozostaniesz w Naszej pamięci i w Naszych sercach [*]
Ja wiem jak jest... i jechał facet z kobiętą jakąś.. ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa wiadomosc od niego dostałem, co Wy byscie odpisali?to ta wiadomosc:oto ,że taki IDIOTA !!!! jak na zdjeciu ostatnio zrobił to przed moim samochodem. Jakby wyglebił to ja bym juz tu nie pisał!!!! Moja żona i 2 małych dzieci też by nie żyły!!!!! O to mi chodzi!!!!! I o te głupie podpisy pod zdjeciem . Czym chcesz błysnąć?????????!!!!!!!!! żałosne i śmieszne!!!! A przez takiego debila zginął NIEPOTRZEBNIE MÓJ KUMPEL!!!! a jemu się nic nie stało,NIESTETY!@!!!! jak chcecie sie zabijac na swoich żałosnych motorkach to walnij w drzewo na swoim placu!!!! i nic mi do tego Ale droga jest dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O to mi chodzija mu odpisałem:jakbys ciulu nie wiedział to sa motocyklisci madrzy, dla ktorych liczy sie to co maja w głowie na nie to co maja pod tyłkiem, sa ludzie debile, stare cepy i sknery i sa ludzie normali, ty cwelu zaliczasz sie do debili i nerwosów ;phahaznowu nowa wiadomosc:ha ha tylko tyle potrafisz powiedzieć? cwel,debil? twoja wypowiedź świadczy o twoim poziomie szkoda klikania z takimi jak ty znowu nowa odpowiedz:chyba raczej o twoim, co twoj stary jechał tym lanosem i nie ma teraz kto ci dołozyc do jabola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa wiadomosc od niego dostałem, co Wy byscie odpisali?to ta wiadomosc:oto ,że taki IDIOTA !!!! jak na zdjeciu ostatnio zrobił to przed moim samochodem. Jakby wyglebił to ja bym juz tu nie pisał!!!! Moja żona i 2 małych dzieci też by nie żyły!!!!! O to mi chodzi!!!!! I o te głupie podpisy pod zdjeciem . Czym chcesz błysnąć?????????!!!!!!!!! żałosne i śmieszne!!!! A przez takiego debila zginął NIEPOTRZEBNIE MÓJ KUMPEL!!!! a jemu się nic nie stało,NIESTETY!@!!!! jak chcecie sie zabijac na swoich żałosnych motorkach to walnij w drzewo na swoim placu!!!! i nic mi do tego Ale droga jest dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O to mi chodzija mu odpisałem:jakbys ciulu nie wiedział to sa motocyklisci madrzy, dla ktorych liczy sie to co maja w głowie na nie to co maja pod tyłkiem, sa ludzie debile, stare cepy i sknery i sa ludzie normali, ty cwelu zaliczasz sie do debili i nerwosów ;phaha
Gosciu jest ...... Dobrze mu odpisales Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś z rodziny sprawcy. Ma powody do gniewu, w końcu kierowca lanosa znajdował się pod wpływem alkoholu. Najlepiej oczywiście wrzucić wszystkich do jednego worka i wyżywać się na motocyklistach. Słyszałem, że dziadek kilka godzin po wypadku na badaniu krwi miał 0,8 promila. Lepiej dla niego żeby spędził w więzieniu resztę życia.Na http://www.mikolow.slaska.policja.gov.pl/ jest zdjęcie z miejsca wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starym dziadom za kierownicą mówię stanowcze nie. To samo tyczy się facetów i kobiet w kapeluszach w tico, seicento, cinquecento, kantach i innych pizdzikach.[*]
Gowniarzeri na mocnych plastikach stanowczo mowie NIE. Prawko na A od 25 lat ! Bedzie mniej ofiar.Kierowca Tico jezdzacy w kowbojskim kapeluszu.Choc to nie wypada ale powiedzmy sobie szczerze: jakie doswiadczenie mogl miec 20 letni chlopak jadac tak mocnym motocyklem?? Jak dlugo posiadal motocykl. Dwa lata jezdzil chociaz motocyklami? Ile kilometrow nalotu mial w swoim zyciu? Brak doswiadczenia+ mlodziencza brawura... Zawsze jest mozliwosc reakcji: hamowanie wyminiecie etc. Byly slady hamowania? Bo ja nie widzialem. Po skutkach mozna powiedziec ze jechal powyzej 60 km/h. Jezdze ta droga codziennie i widze jaki tam jest ruch, co kawalek boczne wjazdy do posesji, sklepow etc... Reszte sobie dopowiedzcie sami... Szkoda tak mlodego zycia ale "selekcja naturalna" zawsze zbiera swoje zniwo. Jak chcesz jezdzic szybko to musisz myslec za innych dwa ruchy do przodu.Do wszystkich ktorzy teraz beda mnie chcieli zakrzyczec mowie ze sam nie jestem swiety i nie zawsze jezdze jak bozia przykazala ale trzeba umiec ocenic ryzyko i wiedziec na co mozna sobie pozwolic. Nie jedna sytuacje mialem na drodze, wymuszenia, zajechanie drogi, zepchniecie z drogi... To prawda: szybkosc przyczynia sie do zabijania...Zaznaczam ze szkoda mi tego chlopaka jak kazdego ktory ginie bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gowniarzeri na mocnych plastikach stanowczo mowie NIE. Prawko na A od 25 lat ! Bedzie mniej ofiar.Kierowca Tico jezdzacy w kowbojskim kapeluszu.Choc to nie wypada ale powiedzmy sobie szczerze: jakie doswiadczenie mogl miec 20 letni chlopak jadac tak mocnym motocyklem?? Jak dlugo posiadal motocykl. Dwa lata jezdzil chociaz motocyklami? Ile kilometrow nalotu mial w swoim zyciu? Brak doswiadczenia+ mlodziencza brawura... Zawsze jest mozliwosc reakcji: hamowanie wyminiecie etc. Byly slady hamowania? Bo ja nie widzialem. Po skutkach mozna powiedziec ze jechal powyzej 60 km/h.
1. Powiedz mi mcgajwer - jak wyglądają ślady po hamowaniu motocykla ?! 2. Nie ma jeszcze opatentowanego radaru na debili - jak Ci wymusi np. facet bez prawka, to nie masz szans - on jest za glupi zebys ty mial czas. I wtedy sam będziesz przeklinać na temat kierowców i tico. 3. Temat prawka nie ma co poruszać - podwyżesznie progu spowoduje jeszcze większą patologie ( są takie dzieci co nie mają 18 a jezdza - jak rozdawali rozumy, to chyba byli się wysrać... ) 4. Polecam zobaczyc filmik odnosnie crashtestu przy predkosci 50 km/h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.