Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Śmiertelny Na Moto


OBI_CBR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zdolnosc oceny sytuacji na drodze to cos czego motocyklista uczy sie całe życie.
Otoz to, zdolnosc oceny i umiejetnosc prawidlowej reakcji na powstale zagrozenie.Te umiejetnosci nie sa wrodzone, je sie nabywa z czasem.Szkoda kolejnego czlowieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem goscia.... na imie Damian... mowili ze jechal za szybko i nie zdazyl wychamowac i wpieprzyl do lanosa bo jakis stary kut** mu wymusil;/ bo przeciez nie ma takiego czegos jak lusterko;/ nie mozna spojrzec 2 razy;/ smigaj po niebieskich autostradach bracie[*]
ktoś wcześniej napisał że moto uderzyło w prawą stronę przedniego zderzaka - więc jak nie byłeś, nie widziałeś to po co piszesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość z lanosa zajechał drogę i stanoł Damianowi twierdził że go nie wiedział Damian chcąc uniknąć zdezenia wyłożył się na drogę lecz motor silnikiem odbił się od koła lanosa łamiąc mu kręgosłup i zabijając na miejscupogrzeb w środę o godz. 9:00 w orzeszu-zawiści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka.. kolejna młoda smierć... Niepotrzebna jak każda inna.. Tylko wydaje mi się że nie potrzebne komentarze typu że kolejna wina puszkowca ... bo najczęściej zwalic na kogoś wine... Z tego co doszły mnie słuchy nie miał chłopak podobno prawka.. Wiec jesli to prawda, to niestety zginął za własną możliwe głupote.. Zresztą to wszystko teraz nie istotne.. to mu zycia nie wróci.. Ale warto pomyśleć nad własnym zachowaniem podczas jazdy i wyciągnąć z tego jakieś wnioski.. [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka.. kolejna młoda smierć... Niepotrzebna jak każda inna.. Tylko wydaje mi się że nie potrzebne komentarze typu że kolejna wina puszkowca ... bo najczęściej zwalic na kogoś wine... Z tego co doszły mnie słuchy nie miał chłopak podobno prawka.. Wiec jesli to prawda, to niestety zginął za własną możliwe głupote.. Zresztą to wszystko teraz nie istotne.. to mu zycia nie wróci.. Ale warto pomyśleć nad własnym zachowaniem podczas jazdy i wyciągnąć z tego jakieś wnioski.. [*]
A nawet jeśli nie miał prawka? Mało to motocyklistów jeździ bez prawka? I nie powiem, że ich umiejętności są niższe od tych co mają papierek!!!!!!!!! Dla mnie wymuszenie jest wymuszeniem!! Ale teraz to i tak jest za późno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli nie miał prawka? Mało to motocyklistów jeździ bez prawka? I nie powiem, że ich umiejętności są niższe od tych co mają papierek!!!!!!!!! Dla mnie wymuszenie jest wymuszeniem!! Ale teraz to i tak jest za późno...
nie rozumiem twoich nie potrzebnych emocji... Nie wiemy jak było i się nikt nie dowie, a wiesz gdybania każdego z nas są zbędne i życia mu nie wrócą... więc się tak nie unoś Ponadto jakbyś nie wiedział to jest to forum i każdy ma prawo do wypowiadania własnych kwestii i poglądów A jeśli chodzi o prawo jazdy, nie zaprzeczam że wielu jeździ bez prawka ale to już każdego osobista sprawa.. Ale czasem warto znać przepisy, bo one nikomu nie zaszkodzą, bo może akurat więcej doświadczenia, więcej pojęcia, więcej wyobraźni sprawiłaby że wielu byłoby w śród nas... Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się k***a zaczyna. Już się sępy i psy zlatują. Łatwo kogoś pomówić, zwłaszcza gdy nie żyje. ".. Z tego co doszły mnie słuchy nie miał chłopak podobno prawka.. "To idź do psychola bo jakieś dziwne głosy słyszysz - miał prawo jazdy na samochód i na motor.Więc jest to nie prawda i k***a nie pisz w trybie pomawiającym.Tak jak wcześniej napisałem jest dochodzenie w sprawie i jak będą wyniki to dam znać.Póki co każdy może sobie pisać do chce, ale nie powinien.Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaka.. kolejna młoda smierć... Niepotrzebna jak każda inna.. Tylko wydaje mi się że nie potrzebne komentarze typu że kolejna wina puszkowca ... bo najczęściej zwalic na kogoś wine... Z tego co doszły mnie słuchy nie miał chłopak podobno prawka.. Wiec jesli to prawda, to niestety zginął za własną możliwe głupote.. Zresztą to wszystko teraz nie istotne.. to mu zycia nie wróci.. Ale warto pomyśleć nad własnym zachowaniem podczas jazdy i wyciągnąć z tego jakieś wnioski.. [*]
Wiesz co jak czytam taki tekst to mi się nóż otwiera w kieszeni i mam ochotę Ci napisać,że kolor włosów w Twoim avatarze w pełni pokrywa się z inteligencją. Co ma piernik do wiatraka? Prawo jazdy o niczym nie świadczą. Znam ludzi, którzy jeżdżą od lat bez "zezwolenia" mając ogromne doświadczenie i umiejętności , oraz takich którzy mają zalaminowane "A" i gówno wiedzą o jeździe..Więc może zanim napiszesz coś takiego następnym razem to się nad tym zastanów. Proponuje także kupić sobie motocykl i trochę pojeździć, zanim zaczniesz się wypowiadać na temat umiejętności jazdy. Mam nadzieję,że Cie nie uraziłam bo nie miałam tego na celu. Kondolencje dla rodziny... [*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.