Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Izdebnik


Sweeper

Rekomendowane odpowiedzi

"Jeśli ten motocyklista NIE MIAŁBY SZYBKIEJ PRĘDKOŚCI to z całą pewnością PRZEŻYŁBY i co najwyżej miałby złamania, ogólne obrażenia.Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś zginął w wypadku, mając niewielką prędkość.Więc nie wypowiadaj bzdur na ten temat. A co może miał 60-70 na liczniku???No to chyba sam nie wierzysz w to , co piszesz...Niejednokrotnie przez Wadowice- Rynek przejeżdżają tacy szaleńcyaby pokazać...nie wiem co? Głupotę ...Więc nie opowiadaj tu na tym forum, że motor ma się do BEZPIECZNEJ , WOLNEJ JAZDY... " No rzesz ku**a nie zdzierżyłem! Takiego tylko wziąć i strzelić dostawczakiem w ryj! Powiedzcie mi skąd tacy debile wyrastają? Bo średnio rozgarnięty orangutan ma więcej rozumu [*] Motocykliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeeee znow;((nie rozumiem na prostej?jak no jak?
Wierz mi, że można i na prostej.Bez względu na to z w jakich okolicznościach to się stało, to chłopak śmiga już po niebieskich autostradach.[']
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet lusterka są na swoim miejscu, moto wygląda nie nietknięte... Nie potrafię sobie wyobrazić jak można rozstać się z motocyklem na prostej drodze.Pewnie ktoś Cię zj**ie za ten temat... Ostatnio była tu ostra dyskusja.
Lusterka całe rzeczywiście tylko tylna guma jakaś łysawa ale policjanci już prowadzą szczegółowe dochodzenie.Kolejny 25latek wybrał się w Krainę Wiecznych Łowów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl praktycznie cały tak więc wyprzedzanie miało miejsce przy niewielkiej prędkości. Zapewne jakiś zawalidroga jechał więc zrównując prędkość kiedy postanowił wyprzedzić odkręcił manete i dostał uślizgu przez co położył sprzęt. Gdyby nie bus zapewne nic by mu nie było. Niestety znów kolejny przypadek niedoświadczenia i braku rozwagi. Ciasne wyprzedzanie na czołowe jest nierozważne, na mokrym tym bardziej, na łysej oponie jeszcze bardziej no i bez prawa jazdy... Nikt raczej już nie jeździ chyba że dopiero co kupi sobie motocykl i ulega pokusie pierwszej przejażdżce jeszcze przed wiosną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczucia dla rodziny i [*] dla motonity-niech pomyka na gumie po Niebiańskich Autostradach.Przypuszam że podczas wyprzedzania odkręcił zbyt mocno manetkę(było ślisko+łysa opona)zmiotło mu tył,postwiło go bokiem no i gotowe...pewnie lądując na alfalcie pomyślał sobie "Kurde,znowu do lakiernika" bo w zasadzie nie wydaje mi się by był to jakiś groźny szlif.Gdyby nie bus nic by mu nie było...nie chcę wiedzieć co pomyślał sobie widząc pedzącego na Niego mercedesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R.I.P.Tak to jest albo brak doświadczenia albo chwilowy brak koncentracji.Może chłopak chciał się nacieszyć sprzętem i popełnił błąd, fakt faktem już Go nie ma wśród żywych .Też kiedyś myślałem, że wypadki dotyczą tylko innych a ja jestem po za tym wszystkim ale teraz wiem, że przysłowie cyt."motocykliści dzielą się na tych co mieli szlifa i tych co dopiero będą mieli". Szczęśliwie ja i wielu z Was dostało drugą szanse niestety wielu jej nie dostało:-( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim kondolencje dla rodziny .A teraz dla tych co domniemają jak to było to niema co się domyślać chcecie to podam zakończenie tradycyjnie jak to w tym zasranym kraju jest wina motocyklisty bo tu inaczej nie bedzie tym bardziej że chłopak nie żyje to już wiadomo komu wine przybiją , a w rzeczywistości mogło być zupełnie inaczej ale tak to w polsce bywa motocyklista nie żyje to musiała byc jego wina pewnie zaszybko jechał , a wcale nie trzeba zapier..... żeby mieć wypadek ja latam od małego a dwa miesiące temu przy 40km/h koło mi uciekło bo był piach na drodze i zaliczyłem drzewa na to nie ma regóły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.