Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Knurów - śmiertelny...


erbe

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierć motocyklistyPoniedziałek, 07-09-2009 KnurówDzisiaj rano, tuz przed godz. 8:00 doszło do tragicznego wypadu w którym śmierć poniósł motocyklista. 13-letni pasażer motocykla trafił do szpitala.W dniu dzisiejszym, kilka minut przed godziną 8:00, w Knurowie przy ul. Dworcowej, na skrzyżowaniu z ul. Prusa, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki volkswagen passat wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi m-ki Yamaha, kierowanemu przez 35-letniego mieszkańca Paniówek. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący motocyklem. 13-letni pasażer motocykla z obrażeniami trafił do knurowskiego szpitala. Postępowanie prowadzone przez Komendę Miejska Policji w Gliwicach pozwoli ustalić wszystkie okoliczności tej tragedii. http://www.gliwice.slaska.policja.gov.pl/w...tocyklisty.htmlUważajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny …[*]Nie wiem czym jechał jaką maszyną to nie istotne ale jednak trochę prawdy w tym jest że im głośniejszy motocykl tym większą szanse ma by został dostrzeżony . Nie raz widziałem jak przez skrzyżowanie tylko coś przejechało nawet słychać nie było co innego jak coś ryczy i drze się z daleka sygnalizując w ten sposób że się zbliża po prostu skupia większą uwagę na siebie czyli zostaje szybciej dostrzeżony . No ale policja ma inne zdanie na ten temat dla nich najlepiej żeby motocykl chodził tak cichutko jak skuterek .Echh sorry za offtopa ale tak mi się jakoś przypomniało bo nie raz już była taka akcja „ale ja go nie widziałem ….” To przynajmniej powinno być ale go słyszałeś !!!Jeszcze raz wielkie kondolencje [*] I mam nadzieje że dzieciak wyjdzie z tego cało !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na miejscu i widziałem jak 2 policjanci , którzy nadjechali na to zdarzenie przez ok. 15 min reanimowali motocyklistę aż do przyjazdu karetki.Niestety ekipa pogotowia stwierdziła zgon.Chłopca zabrano do szpitala .Kierowca passata to był młody chłopak , wydaje mo się że nie miał 20 lat .Strzaszmy widok - chłopak widział leżąc na asfalcie jak reanimują ojca , widział jak umierał.(*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca passata to był młody chłopak , wydaje mo się że nie miał 20 lat .(*)
naprawde najwiecej wypadkow powoduja dzieciaki w wieku 19-26 lat...niech zaostrza mozliwosc uzyskiwania prawa jazdy oraz posiadanej mocy w stosunku do dlugosci posiadania prawa jazdy... zarowno w przypadku motocykli, jak i samochodow..i zeby nie bylo.. niech ludzie po 55 roku zycia maja co roku badania w celu sprawdzenia ich zdolnosci do poruszania sie samodzielnie pojazdami....[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ginie człowiek to jest tragedia, ale kiedy ginie rodzic na oczach młodego synka, to nawet nie wiem do czego można to porównać, może tylko do tego, że zginął ojciec, a dziecko przeżyło? bo niczym innym pocieszyć się chyba nie można, o ile w ogóle jest prawo aby to tak nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.