Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miał Pecha..kamerzyste Wyprzedził..;o)


kris sps

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie zawsze, czy predkosc na wyswietlaczu to predkosc pojazdu filmowanego, czy to tylko predkosc pojazdu nieoznakowanego? Wydaje mi sie, ze to 214,2 km/h to predkosc samochodu policyjnego, ktora na dana chwile byla wieksza od predkosci motocykla(bo musial go dogonic).214 czy 202...moze w tym przypadku mandat bylby taki sam, ale ogolnie to jak oni to licza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zawsze, czy predkosc na wyswietlaczu to predkosc pojazdu filmowanego, czy to tylko predkosc pojazdu nieoznakowanego? Wydaje mi sie, ze to 214,2 km/h to predkosc samochodu policyjnego, ktora na dana chwile byla wieksza od predkosci motocykla(bo musial go dogonic).214 czy 202...moze w tym przypadku mandat bylby taki sam, ale ogolnie to jak oni to licza?
Z tego co mówią w Uwaga Pirat pomiar polega na tym, że radiowóz musi się zrównać prędkością z gonionym i jechać tak za nim przez 100m (czyli w tej sytuacji parę sekund). Pomiar jest więc dość dokładny.PS.I tak szczerze mówiąc to miałbym pewnie dość fantazji... Chciałbym czasem za Wami się przejechać z takim videorejestratorem i Wasze błędy pokazać. Nikt nie jest doskonały. 214km/h w tym lesie jest lepsze niż 100, czy nawet 80 po mieście, więc niech pierwszy rzuci kamieniem...I z góry odpowiadam, nie uwierzę, że nie macie czasem w mieście 80km/h, nie uwierzę bo znam paru spokojnych kierowców, którzy na motocyklach nawet nie wiedzą, że z takimi prędkościami jadą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.