Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom


bandit915

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam to znowu ja to fakt link zapodany wcześniej jest o nim ale nie mam ludzi idealnych,tak sie składało ze wracał z gryla a,że rano miał jechać do pracy to wolał wcześniej wyjechac i isć wcześniej spac choć na alkomacie nie wykazało dwuch promili bo przed chwilą mu to pokazywałem i nie 1400zł tylko 1000zł bo wiecej nie miał,moto co prawda na niemieckich tablicach bo świezo sprowadzony i był w trakcie załatwiania wszystkich formalności a jak to gazety lubią sobie dokolorowac co nie co,z tego co kumpel gadał wina była puszki bo zajechała mu droge,że jakby nie auto to sobie by spokojnie dojechał do domu ale ze miał wypite to wszystko poszło na niego,wiem bo z nim gadałem wypuścili go na drugi dzień a dziś był ze mną na chudowie zabrali mu tylko prawko i nie wiedomo co bedzie dalej czy sad grocki czy co??? miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie był dresiarzem bo miał cały kombinezon i smiga na moto już ponad 13 lat a na gumie to jeżdzi lepiej niż nie jeden weteran.wiec darujcie sobie głupie teksty bo nie mam ludzi co nigdy nie prowadzili auto czy motoru chociasz jaz pod wpływem lub po całonocnej imprezie nie ma ludzi którzy jerzdzą z dozwolona predkością.Ci co go znaja na bytomiu to wiedzą,że jest spoko gościu i,że jeżdzi lepiej niż nie jeden z nas.Nie oceniajcie ludzi po tym co pisza w gazetach ale po tym jacy oni są wiec jak go nie znacie to sobie odpuście polowa z tego to bujdy jak w karzdym reportarzu o DAWCACH czy WARZYWKACH.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszytskich motocyklistów pełnych cnót!a)alkochol we krwi a potem na moto-niema zadnego usprawiedliwienia-koniec kropka...nawet niepowino sie dyskutowac....Ale kiedy czytam wypowiedzi niektórych nachodzi mnie mysl ze na tym forum jest pełno wzorowych motocyklistów ktorzy nie łamią przepisów ruchu drogowego etc.np. kto niedaje na gume? ten kto niepotrafi, powiedzmy sobie szczerze...do wszystkich ciot którzy osądzają drugich! chetnie poznam osobiscie takiego motocykliste doskonałego!!!bo przeciez jest na sląsku tyle bezpiecznych miejsc do doskonalenia techiniki jazdy na motocyklu! p.s. nieznam goscia w wokół ktorego kreci sie ten temat. zostawmy go w spokoju niech swój syf sprząta w ciszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Do wszytskich motocyklistów pełnych cnót!<br /><br />a)alkochol we krwi a potem na moto-niema zadnego usprawiedliwienia-koniec kropka...<br />nawet niepowino sie dyskutowac....<br /><br />Ale kiedy czytam wypowiedzi niektórych nachodzi mnie mysl ze na tym forum jest pełno wzorowych motocyklistów ktorzy nie łamią przepisów ruchu drogowego etc.<br /><br />np. kto niedaje na gume? ten kto niepotrafi, powiedzmy sobie szczerze...<br /><br />do wszystkich ciot którzy osądzają drugich! <br />chetnie poznam osobiscie takiego motocykliste doskonałego!!!<br />bo przeciez jest na sląsku tyle bezpiecznych miejsc do doskonalenia techiniki jazdy na motocyklu! <br /><br /><br />p.s. nieznam goscia w wokół ktorego kreci sie ten temat. zostawmy go w spokoju niech swój syf sprząta w ciszy...<br /><br />
<br /><br /><br />To po jaką cholerę ktoś zapodał ten temat. Mamy się łączyć w bólu bo debil jechał narąbany? Uważam że powinien nieźle za to beknąć. A próba bronienia go też jest śmieszna i bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br /><br /><br />To po jaką cholerę ktoś zapodał ten temat. Mamy się łączyć w bólu bo debil jechał narąbany? Uważam że powinien nieźle za to beknąć. A próba bronienia go też jest śmieszna i bez sensu.
Tomcio! nawet psy wiedzą ze nie sra sie w swoim domu!wiec zajmi sie techniką jazdy na motocyklu...bo chyba lepiej wychodzą ci wypociny na forum:)niz jazda chyba ze jak baba lubisz gadac i gadac!to ty nalezysz do tych kierowcow doskonalych! jezdzisz 50 km/h ? i zgodnie z przepisami ?jestes zwykłym despotą! a jak ty wiesz kto i za co powinien beknąc!:) kurde moze ty prawnik jestes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomcio! nawet psy wiedzą ze nie sra sie w swoim domu!wiec zajmi sie techniką jazdy na motocyklu...bo chyba lepiej wychodzą ci wypociny na forum:)niz jazda chyba ze jak baba lubisz gadac i gadac!to ty nalezysz do tych kierowcow doskonalych! jezdzisz 50 km/h ? i zgodnie z przepisami ?jestes zwykłym despotą! a jak ty wiesz kto i za co powinien beknąc!:) kurde moze ty prawnik jestes?
Widzę że mnie dobrze znasz. Ale sprawdź sobie w słowniku co znaczy despota. A co do psa to jeszcze pilnuje porządku w swoim domu. I nie trzeba być prawnikiem żeby to zrozumieć: "Kierowanie pojazdem mechanicznym w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2 - art. 178a§1 kk."Nie chcę żeby ktoś kto ma 2 promile zrobił ze mnie albo z kogoś z moich bliskich kalekę lub co gorsza nieboszczyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co dyskutujesz?A wedlug ciebie jazda na gumie i jazda na bani to to samo?Czepiles sie tego gumowania jakby to bylo jedynym celem jazdy na motocyklu, wziasc odkrecic manete, wielka sztuka.
wlasnie nie dyskutuje na temat alkocholu-tylko na temat takich pseudo motocyklistow jak ty!czyli tę swoją cb-1 szarpiesz na gume z gazu:) hahahha chce to zobaczyc tą twoją wielką sztuke!a tak na marginesie ja nie umie latac na gumiemam motocykl i co sobote latam na miasto podrywac dziewczyny-bo chyba oto chodzi nie?moze sie umowimy na miescie i pokazesz sie naucze cos od ciebie?i jest takie slowo jak metafora? odrób zadanie domowe...czytaj miedzy wierszami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziele... co za...Nie no to wina tego auta ewidentnie, bez dwóch zdań gdyby nie on to pijany debil by pojechał do domku, po drodze by moze rozjechał jakieś dziecko i uciekł moze.Biedny ten Twój kolega, ale miał niefart. Skąd biora sie takie matoły?A czy tak samo byś sie wypowiadał, gdyby ten Twój nawalony kolega potrącił Twoje dziecko? matkę? siostrę czy brata?Idz też wytrzeźwiej, bo mam wrażenie ze piszesz po 10 piwie jak nie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na temat takich pseudo motocyklistow jak ty!czyli tę swoją cb-1 szarpiesz na gume z gazu:) hahahha chce to zobaczyc tą twoją wielką sztuke!
Malo wiesz ty najprawdziwszy z prawdziwych motocyklistow.A temat jest o jezdzie na bani, a nie o gumowaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam to znowu ja to fakt link zapodany wcześniej jest o nim ale nie mam ludzi idealnych,tak sie składało ze wracał z gryla a,że rano miał jechać do pracy to wolał wcześniej wyjechac i isć wcześniej spac choć na alkomacie nie wykazało dwuch promili bo przed chwilą mu to pokazywałem i nie 1400zł tylko 1000zł bo wiecej nie miał,moto co prawda na niemieckich tablicach bo świezo sprowadzony i był w trakcie załatwiania wszystkich formalności a jak to gazety lubią sobie dokolorowac co nie co,z tego co kumpel gadał wina była puszki bo zajechała mu droge,że jakby nie auto to sobie by spokojnie dojechał do domu ale ze miał wypite to wszystko poszło na niego,wiem bo z nim gadałem wypuścili go na drugi dzień a dziś był ze mną na chudowie zabrali mu tylko prawko i nie wiedomo co bedzie dalej czy sad grocki czy co??? miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie był dresiarzem bo miał cały kombinezon i smiga na moto już ponad 13 lat a na gumie to jeżdzi lepiej niż nie jeden weteran.wiec darujcie sobie głupie teksty bo nie mam ludzi co nigdy nie prowadzili auto czy motoru chociasz jaz pod wpływem lub po całonocnej imprezie nie ma ludzi którzy jerzdzą z dozwolona predkością.Ci co go znaja na bytomiu to wiedzą,że jest spoko gościu i,że jeżdzi lepiej niż nie jeden z nas.Nie oceniajcie ludzi po tym co pisza w gazetach ale po tym jacy oni są wiec jak go nie znacie to sobie odpuście polowa z tego to bujdy jak w karzdym reportarzu o DAWCACH czy WARZYWKACH.
Z tego wynika, że Tobie też się zdarza jeździć na bani...Jak nie znasz takich, co zawsze są trzeźwi, to mogę się przedstawić. W ogóle nie piję alkoholu i automatycznie zawsze jeżdżę trzeźwy. A jak bym pił, to i tak po pijaku bym nie wsiadł za kierownicę. Tak samo u mnie wszyscy w rodzinie- jak ktoś wypije 1 piwo, to już nie siada za kierownicę.Gościowi powinni dowalić. To, że jeździ na kole, to się może w dupę pocałować, co to ma w ogóle za znaczenie? Jechał na bani, spowodował wypadek i powinien ponieść karę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

witam witam to znowu ja to fakt link zapodany wcześniej jest o nim ale nie mam ludzi idealnych,tak sie składało ze wracał z gryla a,że rano miał jechać do pracy to wolał wcześniej wyjechac i isć wcześniej spac choć na alkomacie nie wykazało dwuch promili bo przed chwilą mu to pokazywałem i nie 1400zł tylko 1000zł bo wiecej nie miał,moto co prawda na niemieckich tablicach bo świezo sprowadzony i był w trakcie załatwiania wszystkich formalności a jak to gazety lubią sobie dokolorowac co nie co,z tego co kumpel gadał wina była puszki bo zajechała mu droge,że jakby nie auto to sobie by spokojnie dojechał do domu ale ze miał wypite to wszystko poszło na niego,wiem bo z nim gadałem wypuścili go na drugi dzień a dziś był ze mną na chudowie zabrali mu tylko prawko i nie wiedomo co bedzie dalej czy sad grocki czy co??? miejmy nadzieje ze wszystko bedzie ok i nie był dresiarzem bo miał cały kombinezon i smiga na moto już ponad 13 lat a na gumie to jeżdzi lepiej niż nie jeden weteran.wiec darujcie sobie głupie teksty bo nie mam ludzi co nigdy nie prowadzili auto czy motoru chociasz jaz pod wpływem lub po całonocnej imprezie nie ma ludzi którzy jerzdzą z dozwolona predkością.Ci co go znaja na bytomiu to wiedzą,że jest spoko gościu i,że jeżdzi lepiej niż nie jeden z nas.Nie oceniajcie ludzi po tym co pisza w gazetach ale po tym jacy oni są wiec jak go nie znacie to sobie odpuście polowa z tego to bujdy jak w karzdym reportarzu o DAWCACH czy WARZYWKACH.
TROCHE ROZUMU a nie KLAPKI BO TO MÓJ KUMPEL : po 1 : JA NIGDY NIE WSIADŁEM I NIE WSIĄDE NA CO KOLWIEK JEŻDZĄCEGO PO TRUNKU (chociaż po łyku ) po 2 : miesiąc temu miałem wypadek na moto z winy kolesia w aucie który powiedział PANIE JA PRZEZ 40 lat NIE MIAŁEM WYPADKU ANI MANDATU A TY TO ZROBIŁEŚ SPECJALNIE BY KUPIĆ NOWY MOTO ---> TOTALNY BEZMÓZG !!!!!!Dlatego mam to w dupie jak on świetnie jeździ na moto no kole czy dwóch czy bez - NIE POWINIEN WCHODZIC NA RUMAKA W TAKIM STANIE Przykro mi ale nie lubię pierdo*enia na temat jak to świetnie jeździ i ile jeździ - NA MOTO NIE MA MOCNYCH - a takiemu powinno się przed wydaniem prawka zrobić test na istnienie mózgu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mu w pace zrobią z dupy jesień średniowiecza a później na bioodpady. Mam gdzieś, że jeździ na moto 13 lat i straci robotę. Trzebabyło sie na grylu coli napić, bo żeby wydmuchać 2 promile to na pewno trzeba wypić więcej niż 2 piwka. Dobrze, że nawalony na gumie nie jechał bo byście mu "Anielski orszak" śpiewali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.