Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ruda Śląska - Halemba - 1-go Maja


Ulf

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś była pierwsza operacja ręki PRZE.BANY BÓL, wstawili mi 5 gwoździ i 6 śrubek, ból po operacyjny niedoopisania łzy wypływawy mi z łoczu bez mojego pozwolenia!!!! Za tydzień operacja nogi, prawdopodobnie bede miał przeszczep kości z biodra do nogi i też te żelastwo powsadzaja. Niechce wam sie tu żalić ale k***aaa przejebane jest. Pisze to żebyście uważali na siebie! a po drugie leże na tym pryku pod kroplówą i te forum to chyba jedyna rozrywka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś mija 17 dzień pobytu w szpitalu, 14 dnia poskładali noge wrzucili interlock (platynowa płytka na samym dole podudzia) gwóźdź śródszpikowy od kolana do kostki i 12 śrub. Ordynator stwierdził że ciężkie złamanie i leczenie bedzie trwać baaaardzo długo. Każdy ruch wytwarza ból ale i tak jestem szczęśliwy grunt że kręgosłup i głowa cała świadkowie zeznali że zrobiłem 4 kobelitki w lufcie pokonując 30m hehehe i fartownie upadłem sunąc po asfalcie z 20m i na koniec jeb w borsztajn (metraże wyliczone przez psiarnie) W tym sezonie już chyba nie zdąże ale w przyszłym sezonie wbijam na moto co do winy to prawdopodobnie będzie moja, trudno taki kraj zawsze winna jest ciężarówka albo moto hehehe. Pozdrowienia dla Was i dzięki za troske, to pomaga człowiekowi.APELUJE do wszystkich żebyśmy zaczeli odkrywać piękno świata ^_*post-13640-1243500363.jpgpost-13640-1243500390.jpgpost-13640-1243500405.jpgpost-13640-1243500424.jpgpost-13640-1243500439.jpgpost-13640-1243500449.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam! mam pytanie... Czy ktoś widział ten wypadek?? Kobieta która wymusiła mi pierwszeństwo zeznała że stała na pasie oczekującym do włączenia sie do ruchu a przeciez wyjechała mi centralnie na całą szerokość mojego pasa, oczywiscie biegły przyjął jej wersje. Zeznała również że stała tam 15sekund, a w rzeczywistości wyjechała mi bezpośrednio i zatrzymała się na pasie ruchu. Przecież na przystanku było z 30 ludzi, policja robiła zdjęcia, jakim KURWA prawem ja jestem winny. Korupcja jest wszedzie do hu... Ten kraj jest chory...Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim KURWA prawem ja jestem winny
hym ustawienie pojazdów po dzwonie powinno być udokumentowane na policyjnym foto, możesz odwołać się o opinii biegłego, sprawdzi to inny biegły. Szukaj świadków bo oni są tu najwaźniejsi..., daj ogłoszenie do prasy lokalnej, może jest tam jakaś osiedlowa etc. Fundni se dobrego adwokata który Ci to pochta...Tylko czy to wszystko uchroni Cię od odpowiedzialności? Jeśli biegły dokonał pomiarów i stwierdził, że kobieta nie miała szans dostrzec Cię przed dokonaniem manewru tylko dlatego że jechałeś 120 a może nawet więcej w miejscu o ograniczonej widoczności to winny będziesz jedynie Ty.Jak jechałeś 130 to kobieta miała 1s żeby Cię zbaczyć, jeśli był tam winkiel to jak ona miała wolne i zaczeła jechać to mogłeś być jeszcze za winklem, jak Cię zobaczyła że wypadasz z zakrętu to się zatrzymała [na pasie] i bummmmm.Lepiej było się lansować 50km/h...http://uzyjwyobrazni.pl/images/projekty/proj/e53a5278050767e2d76ea898ba40af1e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumo ja tez mialem niedawno wypadek na a4 ....zreszta opisany tez w :"ku przestrodze" no i bylem ostanio przesluchiwany na komendzie w Rudzie slaskiej....tak sie okazalo,ze ten sam gosciu prowadzi nasze sprawy......ale najlepsze jest,ze u niego w pokoju lezy Twoj kask z Caberga hehe ...na pocieszenie Ci powiem,ze moja sprawa tez nie jest wiadoma i byc moze tez bede winny no ale taki nasz los Pozdrawiam i szybkiego powotu do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! mam pytanie... Czy ktoś widział ten wypadek?? Kobieta która wymusiła mi pierwszeństwo zeznała że stała na pasie oczekującym do włączenia sie do ruchu a przeciez wyjechała mi centralnie na całą szerokość mojego pasa, oczywiscie biegły przyjął jej wersje. Zeznała również że stała tam 15sekund, a w rzeczywistości wyjechała mi bezpośrednio i zatrzymała się na pasie ruchu. Przecież na przystanku było z 30 ludzi, policja robiła zdjęcia, jakim KURWA prawem ja jestem winny. Korupcja jest wszedzie do hu... Ten kraj jest chory...Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Muszę cię zmartwić Sumo. Ja też miałem wypadek w czerwcu ubiegłego roku . Facet wyjechał mi z A4 na pierwszego maja którą ja jechałem. Wjechał mi na czerwonym. Ja i kumpel zostaliśmy połamani. ja śródstopie ,kumpel kręgosłup. Mnie noge drutowali i teraz choć to juz rok , dalej ta noga nie jest sprawna. To jedna z nieciekawych rzeczy. A teraz słów kilka o policji i biegłym. Policja oskarżyła oczywiście mnie , a biegły przyszedł robić ogledziny wypadku 4 miesiące po fakcie i nic nie znalazł na miejscu zdarzenia!!!!!!! Nawet śladów hamowania nie stwierdził z dokumentacji zdjęciowej. Taki to biegły. Ale jest światełko w tunelu. Mam już za sobą pierwszą trzyminutową rozprawę w sądzie. A teraz mam się stawić na następną w celu warunkowego umorzenia sprawy. Niestety ale na to nie idę. Bo wtedy i tak jest to moja wina i nici z jakichkolwiek odszkodowań z OC sprawcy. Jeśli mogę coś doradzić to weź sobie dobrego adwokata. Już to że wchodzisz na salę z adwokatem z NIE Z URZEDU stawia cię w lepszej pozycji. Wiem co mówię. Jak nie weźmiesz dobrej papugi to masz przewalone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wykroczenie tu się nie dostaje adwokatów z urzędu.jak ktoś wali w mieście 120 to jest conajmniej współwinny, a jak okoliczności mu "sprzyjają" to jest sprawcą - czytaj cały post...
Jak będzie miał rozprawę w sądzie grodzkim czy jakimkolwiek innym to zawsze jest adwokat. A tu sprawa jest dyskusyjna więc.......? Poza tym moja bliska znajoma pracuje ....... no powiedzmy że na policji i zna tę sprawe a więc i ja po części znam więc wiem co mówię. No ale może masz rację , tylko oby potem nie było za późno, jak już będzie po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko oby potem nie było za późno, jak już będzie po sprawie.
no jak sobie nie weźmie adwokata to może mieć problem ale z urzędu się go nie dostaje w takich sytuacjach czytaj wykorczeniach - i do tego odniosłem się we wcześniejszym poście...rozwala mnie elokwencja opisywania bo moja znajoma wie przez to ja też wiem. kolego jeśli wiesz coś o toku postępowania od znajomej to znaczy ze znajoma złamała prawo przekazując ci taką informację, ty będąc w posiadaniu tak owej też łamiesz prawo bo takiej wiedzy nie powinieneś posiąść co najmniej do zakończenia postępowania. tym samym pisanie tego na forum to [sorry] głupota. ze zdrowo rozsądkowego punktu widzenia posiadaną informację najlepiej w sposób ustny przekazujesz koledze motonicie którą on w toku postępowania przygotowawczego lub wyjaśniającego wykorzystuje umiejętnie za pomocą adwokata na swoją korzyść. peplanie na forum może doprowadzić w najgorszy przypadku do zakwestionowania wszelkich faktów będących na jego korzyść.ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miał rozprawę w sądzie grodzkim czy jakimkolwiek innym to zawsze jest adwokat. A tu sprawa jest dyskusyjna więc.......? Poza tym moja bliska znajoma pracuje ....... no powiedzmy że na policji i zna tę sprawe a więc i ja po części znam więc wiem co mówię. No ale może masz rację , tylko oby potem nie było za późno, jak już będzie po sprawie.
to ja delikatnie teraz pod.liles:) w kazdym empiku znajdziesz kpow i jak CI mowia ze nie ma adwokata z urzedu to sprawdz zanim dalej dyskutujesz wogole w polsce instytucja obroncow z urzedu jest dosc specyficzna i niesamowicie kuleje idac dalej to nie jest film ze stanow ani kansas tylko ruda slaska.co do Twojej znajomej delikatnie to ja na konia wsadziles jak pracuje w policji pozazdroscic znajomych ja na Twoim mijescu usunal bym ten kawalek wypowiedzi juz dawno zanim komus zaszkdzisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja delikatnie teraz pod.liles:) w kazdym empiku znajdziesz kpow i jak CI mowia ze nie ma adwokata z urzedu to sprawdz zanim dalej dyskutujesz wogole w polsce instytucja obroncow z urzedu jest dosc specyficzna i niesamowicie kuleje idac dalej to nie jest film ze stanow ani kansas tylko ruda slaska.co do Twojej znajomej delikatnie to ja na konia wsadziles jak pracuje w policji pozazdroscic znajomych ja na Twoim mijescu usunal bym ten kawalek wypowiedzi juz dawno zanim komus zaszkdzisz
Ale Ty jesteś zestresowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam namiary na dobrego biegłego z zakresu ruchu drogowego. Co prawda ja jechałem przepisowo i wypadek spowodował puszkarz i nie mogło być innej opinii niż ta pozytywna dla mnie, ale biegły dość dokładnie sporządził opinię i był obiektywny. Nie wiem czy wykonuje opinie prywatnie, ale mam do niego numer telefonu, więc jeśli ktoś jest zainteresowany walić na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.