Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza


Kurakijczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Dlugo nie pisalem na forum, ale do sedna, dzis w godzinach 18-19 na ul. Kosciuszki mial miejsce wypadek z udzialem motocyklisty. Mlody chlopak jechal na czerwonej suzuki RF 600 na sosnowieckich tablicech. Powod wypadku to klasyczne wymuszenie czarnej BMW z jeszcze bardziej czarnymi bocznymi szybami !! . Motocyklista nie jechal szybko, zdazyl polozyc motocykl, lecz niestety niefartownie uderzył głowa w drzwi, skutkiem czego zmarl na miejscu. 40 minutowa reanimacja nie przyniosła skutku. Motocyklista niestety jechal bez kombinezonu i w kasku firmy tornado. Opinie ze jechal 200 to juz standard, samochod nie byl mocno uszkodzony, mial lekko urwany zderzak.Temat ma jedytnie charakter informacyjny wiec mozna go zamknac. Uwazajcie na to skrzyzowanie poniewaz wymuszenia sa tam na porzadku dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurakjczyk jesteś ******* opowiadając plotkiznam chłopaka z bmw jest motocyklistą , nie wiesz co on przeżywaszyby nie były na tyle przyciemnione bo miał otwarte okna!!!!!poza tym koles na moto wyjechał zza innego auta i mimo ze nie jechał 200, droga hamowania mówi iż i tak jechał za szybko starym motocylkem!!!!!poza tym gdyby był dobrym motocyklistą ominął by go kazdy policjant na miejcsu wypadku by Ci to powiedział a on moze sie wystraszył , nie wiadomowiec nie najeżdzajcie na kierowce i to bmw( bo to jakies spaczone mysli macie na temat tej marki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurakjczyk jesteś głupim cwelem opowiadając plotkiznam chłopaka z bmw jest motocyklistą , nie wiesz co on przeżywaszyby nie były na tyle przyciemnione bo miał otwarte okna!!!!!poza tym koles na moto wyjechał zza innego auta i mimo ze nie jechał 200, droga hamowania mówi iż i tak jechał za szybko starym motocylkem!!!!!poza tym gdyby był dobrym motocyklistą ominął by go kazdy policjant na miejcsu wypadku by Ci to powiedział a on moze sie wystraszył , nie wiadomowiec nie najeżdzajcie na kierowce i to bmw( bo to jakies spaczone mysli macie na temat tej marki)
Po pierwsze tak mozesz sobie mowic do znajomych. Po drugie nie opowiadam plotek, bo BMka miala przyciemnione boczne szyby, a to czy miala je otwarte nie napisalem bo tego nie wiem.Po trzecie przytocz mi cytat gdzie najezdzam na kierowce samochodu ?! bo moze to ja jestem slepy. Po czwarte pisze fakty gdyz bylo to wymuszenie. Tak jak mowie post ma jedynie charakter informacyjny i przestrzegajacy przed tym skrzyzowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurakjczyk jesteś głupim cwelem opowiadając plotkikierowce i to bmw( bo to jakies spaczone mysli macie na temat tej marki)
juz sam nick wiele mówi o tym jaką jesteś osobą. Za takie ostre słowa i to w takim dziale powinnaś z miejsca dostać bana, bo na ulicy za taką obrazę dostaje się w łeb. A ustalenie sprawcy wypadku zostaw Policji motocyklistko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsz szkoda mi was...widać jezdzicie zgodnie z przepisami po mieście
A to jazda zgodnie z przepisami w mieście to coś złego ? Ja staram się jeździć zgodnie z przepisami w mieście, jestem gorszy ? przynajmniej mam większe szanse na reakcję. Szkoda chłopaka ale niestety częściowo sam sobie zawinił.<*>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sensu przekomarzać się z jakaś paniusią która najprawdopodobniej jest koleżanką kierowcy puszki i będzie go bronic kto wie jakie są miedzy nimi układy i co robili nie raz w tym bmw pokarzcie większy poziom inteligencji i zlejcie ja a sama sobie odpuści bo macie za wysoki poziom inteligencji na to ze by z nią konferować.Poza tym koleżanko to jest dział jak mówi sama nazwa za siebie do przestrogi przemyślenie a nie wywodów czy bmw to burakowóz młodzieży wiejskiej nie obrażając fanatyków marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak normalka..najlepiej jechac po dziewczynie bo pewnie się nie zna...nie istotne kim dla mnie jest kierowca samochodu, on będzie do końca zycia pluł sobie w twarz, ja tylko chciałam zwrócić uwagę żeby nie jechać od razu po kierowcy samochodu bo motocykliści też są niekiedy winni, w tym przypadku zobaczymy jakk sprawa sie wyjasnii nawet nie potraficie sobie wyobrazić jak mówił mi , jak chciał pomóc motocykliście ,( przecież sam nim jest a rzaczej był) chciał ściagnąc mu kask ale nie potrafił bo zapiecie było beznadziejne, tego nie potraficie sobie wyobrazic....przykro mi spowodu motocyklistyjednak nie oceniajmy z góry bo sami mozemy być ocenieni kiedyś, i ciekawe jakie będa wtedy wasze odczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.