Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy Noc 30.06...


GisserPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bylem nie widzialem nie ocieniam. Twierdze ze za szybko jezdzimy po miescie. Czytac nie umiesz ze zrozumieniem czy jak. A moze nalezysz do tej grupy ktora uwaza ze wszyscy sa winni tylko nie motocyklista.Nie wazne czy byla pijana, czy wbiegla na pasy czy na nich lezala. Jakby motonita jechal 50 to zdarzylby zwolnic. Nawet przy 50 pewnie by sie inaczej skonczylo ale to czysta teoria i nie mam zamiaru stosowac jej do tego konkretnie wypadku. Szkoda mi i motonity i kobiety. A zwrocic chcialem uwage innych zeby tak nie zapierdalali po miescie. PROSTE? Ty takze czytaj ze zrozumieniem. sam jestes zenada.
wyklinasz i prawisz morały? to nie jest ocena?.Oceniasz, że byl zły bo zapierdalał. Nie martw się o moje zrozumienie tekstu! po 1po 2 ciekaw jestem jakbyś sie czuł na miejscu chłopaka. Nikt nic nie wie tak naprawde. Nikt nie był naocznym świadkiem i nadal twierdze, że kolego oceniasz i Ty raczej masz problemy ze zrozumienie oddźwięku tego co piszesz.pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesteście śmieszni!Edytujecie po 100 razy posty, obrażacie sie nawzajem, schodzicie z tematu całkowicie. Gorzej niż baby na targowisku. Wstyd Panowie, wstyd! Piszecie pod wpływem emocji i dopiero jak przeczytacie po raz ENTY tekst zaczynacie go interpretować w odmienny sposób.Nikt sie nie wymądrza, wyrazaja swoje zdanie o tym co się stało.Tak czy siak - dla rodziny denatki Motocyklista zawsze będzie wrogiem i złem koniecznym.Dla poszkodowanego - ... będzie miał zcas na przemyślenia nad tym dlaczego tak sie stało? i czy mozna było coś zrobić aby temu zapobiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdy nikt ci nie powie a nie wiadomo czy świadkowie przy tym byli a mojego posta wyżej proszę przeczytać ze zrozumieniem to chyba nie boli ja nie pisze tego pod wpływem emocji tylko wyrażam swoje zdanie na ten temat , nigdy nie prawiłem morałów a z relacji policji co piszą tez idzie ładnie się pośmiać bo wszystko tak wyolbrzymiają ze szkoda gadać . A o kontrolach w Tychach dowiedziałem się dziś . Na Lędzinach nie wiem czy będą czy nie mnie to zwisa i powiewa . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny ploty, domysły, kłótnie, robienie świętego z motocyklisty...Samego wypadku nie widziałem, byłem na miejscu chwilę po nim i żeby wasze kłótnie uspokoić napiszę tylko tyle ciało tej kobiety leżało ok 10-15 metrów od pasów, motocykl jeszcze z 3 metry dalej na następnym przejściu, widok syna który płacze nad czarnym workiem spod którego wypływa krew jego matki do tej pory mam przed oczyma... Więc skończcie kłótnie nad czyjąś trumną... Zostawcie dochodzenie policji, wyrok wyda sąd, szkoda chłopa który prowadził motocykl, szkoda kobiety, naprawdę niewiele jej brakło żeby dojść do domu... Stała się tragedia, wyciągnijcie z niej wnioski, postarajcie się aby Wam taka sytuacja nigdy się nie zdarzyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ten motocyklista to jest mój przyjaciel wielu ludzi z tego forum miało okazje go poznać nawet niektórym naprawiał motor(np.tazzman)nie będe przytaczał jego imienia .Własnie wróciłem ze szpitala wyniki badań nie do konca znane.Trzymaj się przyjacielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skipi wiesz jak jest.każdy bedzie pisał to co usłyszy.wiesz po moim przypadku a tak naprawde byłem nie winny.baba mogłabyć pijana...wtargneła na pasy bez zastanowienia.w ciągu 40m nie do końca wychamujesz jadac nawet te 50km/hja doswiadczyłem tego ...waląc na wprost w samochód który wymusił mi pierwszeństwo....<lewo skret>i co ??? baba stwierdziała ze jechałem za szybko... i mnie nie zauwazyła a ja jej na to... że nie miała zapietych pasów !!!sprawa w sadzie i takie tam.ale odzyskałem wszystko.Pani zycia nie odzyska. dla Niej [*]a motocyklista ... życze powodzenia i może liczyć na moją pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam motocykliste osobiscie i zycze mu powrotu do zdrowia.Rodzinie zmarlej wspolczuje..Nie ma jednak co rozpisywac i snuc teori bo tak naprawde na chwile obecna nie wie nikt co sie stalo.Jesli jego wina, to przykra sprawa i mam tylko nadzieje dostanie max zawiasy.Jesli wina kobiety(ktora mogla wtargnac na jezdnie) to po prostu kondolencje rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalem potrącona była wspaniała kobieta (była trzeżwa i bogu ducha winna wracala z mezem do domu) a takich psychopatów jak ten IDIOTA co po miescie jezdza ponad 150km/h slalomami miedzy autami i nie zauwazaja jak zatrzymuje sie auto by przepuscic pieszego to bym odrazu wieszal. Mam nadzieje ze ten IDIOTA wyjdzie z tego i bedzie do konca zycia zyl ze swiadomoscia tego co zrobil i bedzie mial taki uraz glowy który do konca zycia nie pozwoli mu normalnie funkcjonować a napewno nie pozwoli wsiasc na motor i za kierownice samochodu - wtedy napewno juz nikogo nie skrzywdzi. Pozbawiajac ja zycia zrujnowal zycie jej mezowi, dziecia , rodzinie a takze wszystkim jej bliskim oraz jej znajomym. Mam nadzieje ze spotka go zasluzona kara i wyladuje w wiezieniu na bardzo dlugie lata.... Dosc poblazliwosci dla kierowcow jednosladow mozna przeciez jezdzic z glowa - jak sie jeszcze sami zabijaja jezdzac z predkosciami ponad 100km/h po miescie to niech sie rozbijaja ale jak krzywdza innych taka brawurowa jazda to tego nie mozna tolerowac powinni byc surowo karani... Moze ktos napisze ze jestem msciwy ale naprawde to co zrobil rodzinie zabitej zasluguje na to by sam do konca zycia nie byl w pelni sprawny i borykal sie co noc z tym co zrobil niech go to przesladuje bo to nie byl zwykly wypadek lecz wypadek na wskutek jego brawury i lekkomyslnosci. Nie mam nic do dodatnia procz wyrazow wspolczucia dla bliskich zmarlej. A Pan DZIUBA moze zacznie wkoncu cos robic by poprawic bezpieczenstwo na tej drodze nie ma roku by tam nie zginal jakis pieszy... NIE MA WYTLUMACZENIA NA GLUPOTE MOTOCYKLISTÓW JAK I INNYCH KIEROWCOW JEZDZACYCH W TAK BRAWUROWY SPOSOB. A co do opini ze POLICJA nie moze ich zatrzymac bo oni sie nie chca zatrzymac to powinna miec prawo zeby do nich STRZELAC bo to jego wina ze nie chce sie zatrzymac do kontroli a nie POLICJI uciekajac stwarzaja zagrozenie i to sie kwalifikuje na odstrzelenie im PUSTEGO Łba... Nie moga czuc sie bezkarni trzeba temu zaradzic... Pozdrawiam normalnych motocyklistow a zabojca mowie STOP i dozywocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu tragedia i znowu [*]Nie chce nikogo usprawiedliwiać bo często się widzi ludzi zapierd*** na złamanie karku, ale także nie obce mi jest wchodzenie pieszego na przejście bez wcześniejszego upewnienia się czy jest to bezpieczne... sam już prawie 3 tak skasowałem, na szczęscie w puszcze mam całkiem dobre hamulce z abs;pOstatnio opieprzyłem bliską mi osobe za przejście bez uprzedniego sprawdzenia czy coś nie jedzie... co mi odpowiedziała? "Przecież tu jest strefa dla pieszych i mogę iść cała szerokością jezdni"- i co na to myślenie powiecie? czyż nie głupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety piesi mają swoje parwo, kierowcy swoje.Zgodzę, się, zprzedmówcą, że niestety piesi nie do końca są zdecydowani co chcą robić: stać czy jednak wejśc na pasy a jak juz sie zdecyduja to jest za późno:(Nie osądzajmy nikogo, to są dwie tragedie, które tylko mogą dac nam do myslenia i pobudzić szare komórki podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna tragedia. Od rana nachodzą mnie bardzo złe mysli, kurwa, przeciez to sie moze przytrafic kazdemu , mojej zonie idacej z dzieckiem na spacer , waszemu dziecku wracajacemu ze szkoły. Krew sie w żyłach mrozi Juz nie wnikam czyja była wina, bo czy to ma jakiekolwiek znaczenie gdy umiera ukochana osoba ?A koles moze pojsc siedziec bo nie ma na nazwisko Ziętarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda i osoby i motocyklisty ale to prawda nie którzy z was za bardzo piracą po drogach w mieście a przy tym stanie drogi to samobójstwo. Nie raz widziałem na ul. G. Roweckiego jak na jednym kole ktoś jechał a sami wiecie dobrze jaka tam jest droga co chwila skrzyżowanie i pasy i raz już by mi ktoś z Tyskich motocyklistów rozjechał mamę właśnie jeden z tych Tyskich Kamikadze znam rejestracje motoru ale to nie ważne nic nikomu się nie stało i było to już dawno jednak musicie uważać na innych. Nie oceniam wszystkich bo są w Tychach motocykliści którzy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakim jest nadmierna prędkość. Znam męża ofiary i wiem że widział cale zdarzenie gdyż wszedł na pasy przed swoją żoną kilka centymetrów do pół metra wiec mogły być 2 ofiary śmiertelne. Ja mam pytanie do was wszystkich motocyklistów bo każdy z was kogoś zna czy wy sami (ci którzy potrafią jeździć z głową) nie możecie czegoś zrobić z tymi co na prawdę nie wiedzą co robią i jaką mogą komuś krzywdę wyrządzić a sami się w kalectwo wprowadzić. Naprawdę nazwa pasuje do tego działu.Niestety tragedia podwójna jak i dla ofiary [*] ta jak i dla motocyklisty mimo to życzę powrotu do zdrowia.Dla wszystkich normalnych motocyklistów SZACUNEK i pozdrowienia oraz oby was św. Krzysztof miał w opiece i trzymał z dala od takich wypadków.Pamiętajcie zdrowie i życie każdy ma tylko jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do was wszystkich motocyklistów bo każdy z was kogoś zna czy wy sami (ci którzy potrafią jeździć z głową) nie możecie czegoś zrobić z tymi co na prawdę nie wiedzą co robią i jaką mogą komuś krzywdę wyrządzić a sami się w kalectwo wprowadzić. Gdyby tylko chcieli czasem posłuchać... wiekszoś odbiera dobre rady jako pouczenia i wymądrzanie sie starszych:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy miał analogiczną sytuację, z tym, że prowadził samochód.. również potrącił kobietę na przejściu dla pieszych wskutek czego zmarła. Zawiesili mu prawo jazdy na rok lub dwa lata (nie pamiętam...) i wpłacał jakąś kasę... Na szczęście nie poszedł siedzieć, ale każdy ma przecież sumienie i wydaje mi się, że do końca życia będzie męczył się z myślą, że odebrał komuś życie.... Takie wyrzty sumienia są chyba najlepszą karą...Nie ma co osądzać czyja była wina, czy kobiety, która nieuważnie weszła na jezdnię, czy motocyklisty, którego poniosły emocje i zapomniał, że późnym wieczorem po ulicach również chodzą ludzie... Decyzje wyda sąd, w każdym razie takie szaleństwa to nie w mieście... Niewiele trzeba, żeby dziecko goniąc za piłką wskocozyło nam prosto pod koła... także trochę wyobraźni Panowie i Panie... Mam nadzieję, że motocyklista wróci do zdrowia, a to co się stało nauczy jego i jego kolegów, że nie tylko oni sa użytkownikami dróg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście zajebiści! oceniacie sytuacje nie widzac jej!Chciałabym aby Kosma sie wogóle nie Udzielał czy Ty wogóle wiesz co piszesz hipokryto? przypomnij sobie ile razy zapierdalasz pod moim blokiem?jak to jest 50 to chyba mil!
Dzień dobry!Może koleżanka sie przedstawi a potem nazwie kogoś hipokrytą zamiast się tchórzliwie ukrywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy bedzie pisał to co usłyszy.wiesz po moim przypadku a tak naprawde byłem nie winny....
Rok temu Czy to Ty mijałes na prostej w Lędzinach Audi ktorym jechałem i jeszcze jedno autko na szybko wpadając na skręcającą z przeciwka do tesco babke która nie miała prawa Cie widzieć?To gratuluje pomysłowości, jakim cudem stary jesteś niewinny^^?Kierowca RRki może miec poważne kłopoty, zależy jaka była sytuacja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.