Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzwon Na A4 Wjazd Z Chudowa Na Katowice 14-06-2009 ( Niedziela )godzina Około 16:00


Leo_Bandit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pewnie zostanę zjechany że nie znam szczegółów a tu pisze lecz martwię się co z kierowcą i pasażerem moto rozbitego na A4 14-06-2009 godzina około 16:00. Nie zatrzymałem się bo nie chciałem jeszcze swoją obecnością powodować większego zamieszania szczególnie że jechałem puszką z rodziną .Pokrótce na A4 , wjazd z Chudowa w stronę Katowic leżał motocykl ( niebieski sport ) dość rozbity wyglądał nieciekawie obok 2 kaski i dwie osoby na pasie awaryjnym na miejscu były jeszcze dwa „busy” i około 10 motocykli nie było jeszcze karetki i policji. Nie mam zamiaru domniemywać jak to się stało bo nie mam pojęcia ale jak by ktoś coś wiedział proszę o info czy wyszli z tego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl to nasz kolega z zabrza z ekipa. Czekalismy na niego bo mielismy jechac do ogrodzienca na wycieczke jak sie dowiedzielismy od razu w tamta strone udalismy sie a potem do szpitala rozwalony luk nad okiem i wstrzas zachaczyl o busa ktory tak zakopcil ze nie bylo szans odskoczyc w bok kierowca busa tlumaczyl sie ze niby zjezdzal po to ze zaczal mu kopcic i kolega nasz myslal ze on jedzie a on stanal nagle no i wyszlo jak wyszlo sytuacvja troszke zamieszana ale wazne ze zyje szybkiego powrotu do zdrowia HOWER dodaj tez cos od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem dziś u kumpla który miał ten wypadek. Najważniejsze że nic poważnego mu się nie stało, jutro ma zabieg bo złamał żuchwę a tak po za tym jest ok. Stara duża puszka (VW Multivan) jechała zjazdem na autostradę, zadymił cały pas bo to chyba był diesel, nagle się zatrzymał bo coś mu się zepsuło. Max chciał go minąć ale się nie wyrobił. Pozdrawiam, uważajcie na siebie!!!Zdjęcia:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d300c891d908bf1f.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3ae2d2ea3a5dd8f.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/157822753cddef0b.htmlhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cad314c52a6f855c.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,witam...to ja....powod calego zamieszania:/ wlasnie opusilem szpital po 5 dniach meczarni,wzbogacony o zlamana zuchwe i kilka drutow w ustach znowu jestem wolny.Jesli mialbym nawiazac do wypadku z Niedzieli,to musze przyznac,iz niezbyt wiele pamietam a to z pewnoscia dlateog ,ze przezylem niezly szok.Wiem tylko jedno....na pewno nie spodziewalem sie takiego obotu sprawy,mimo ze predkosc mojego motoru oscylowala w granicach 60 km/h to jednak widocznosc dala znac o sobie...praktycznie nic nie bylo widac,wszystko zadymione,ze nie widzialem nawet mojego kolegi obok:((( i teraz wcale sie nie dziswie ,ze Dowod Rejsetracyjny mozna zalatwic z banknotem w dokumencie:((( jak sie pozniej klient z transportera tlumaczyl,wychamowal woz bo za bardzo mu kopcil....tylko chyba nie zauwazyl ze na ogonie ma kilka motorow:///// pech chcial ,ze bylem najblizej jego pojazdu i niefortunnie wyladaowalem na tylniej klapie i zrobilem koziolka do przodu ,po jego zmianie decyzji i checi zatrzymania pojazdu na tym samym pasie!!:(((( ....ehhh szkoda slow.Dziekuje ziomkom i przyjaciolom za szybkie zorganizowanie akcji ratunkowej !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam a Ciebie przedewszystkim MAXXX-ie, sam niedawno miałem złamaną żuchwę w 2 miejscach w wypadku (wymuszenie na kazimierzu górniczym z 29 kwietnia 2009 opisywane na forum) co skończyło się operacją i też drutowana szczęka na 6 tygodni i jedzenie przez słomkę przez 2 miesiące. teraz mam tytanową blachę w szczęce i 4 śrubki dożywotnio i 7cm blizna pooperacyjna. oby Tobie udało się złożyć szczene bez operacji tego ci najbardziej życzę. powodzenia głowa do góry i powrotu na 2 kółka. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.