Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Smierc Pasażerki :(


Carri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

byłem tam chwilę po tym jak odwieźli gościa do szpitala. Honda z przodu wyglądała na całą. Tył urwany. Z tego co ja się dowiedziałem:Koleś stracił panowanie nad motocyklem podczas wyprzedania. I ich majtło. Shimmy może? Nie wiem. Gadałem z dziewczyną na moto. Jakaś znajoma chyba. Dziewczyna z moto pechowo poleciała na przeciwny pas. Auto z naprzeciwka nie wyhamowało i uderzyło w nią po czym wylądowało w rowie. Motocykl uderzył w nastęne auto - Punto. Kierowca nie wiem. Ale Punto było całe. Jeszcze stał zahaczony Galaxy ( chyba galaxy - mylą mi się z Sharanem i Alhambrą ). Miał ślady na progu. Cebra miał zadupek urwany. Ogólnie dramat. Szczegóły będą w TV Silesia bo robili wywiady.Najbardziej rozjebał mnie koleś co przyjechał z rodzinką i robił im oprowadzenie jak po muzeum. "O tam jest motocykl, kierowca pewnie nie żyje. A tu są jego koledzy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to slyszalem w Aktualnosciachaz mnie zmrozilochlopak pewnie do konca juz sie z tego nie otrzasniez tego co mowili to przy wyprzedzaniu zahaczyl wyprzedzane auto i mu zaczela tylem rzucacna onecie bylo info ze na Mazurach dzisiaj dwoch motonitow poleglotak obfitych zniw jak tego roku to ponury zniwiarz chyba dawno nie mial ... [']

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Seat Alhambragdzie koleś taaaaaką FURĄ bedzie po poboczu jeździł jeszcze kamyczki mu lakier odbijąjak dzis jechaliśmy 300 km to może z 5 zjechało lekko na bokbo albo sami jeżdżą albo nie Polacy i inna kulturaoby ten z Alhambry za karę w niebie tylko poboczem jeździł albo najlepiej rowami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Seat Alhambragdzie koleś taaaaaką FURĄ bedzie po poboczu jeździł jeszcze kamyczki mu lakier odbijąjak dzis jechaliśmy 300 km to może z 5 zjechało lekko na bokbo albo sami jeżdżą albo nie Polacy i inna kulturaoby ten z Alhambry za karę w niebie tylko poboczem jeździł albo najlepiej rowami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja piernicze... Dramat jak cholera =[.Dużo sił dla motonity... samemu wolałbym się "rozpołowić" aniżeli stracić plecak w takiej sytuacji...[*]Darujmy sobie jakiekolwiek głupie dyskusje, które są na tym forum ostatnio modne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jazda z jakimkolwiek pasażerem to jak zabawa przy jego skroni odbezpieczonym granatem. Dlatego ja osobiście unikam jak mogę jazdy we dwoje. Życie ze świadomością, że pozbawiło się drugą osobę życia byłoby dla mnie najgorszym z możliwych koszmarów. Uważajcie na siebie i swoje plecaczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia... straszne... gość może się z tym nie pogodzić nigdy ale bądźmy dobrej myśli.Ludzie trochę wyobraźni, więcej odstępów i bezpieczniejsze odległości. Ja rozumiem że motocykl mały i się łatwiej prześlizgnie ale nie wyprzedzajcie na zapałki jakby samochody to były nieruchome przeszkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopaka choć ciężko jest dojść do siebie po czymś takim...

[*] p.s. kolego nade mną, wyluzuj. Stało się.... a moto nie jest pojazdem uprzywilejowanym żeby każdy musiał zjeżdżać. Opanuj emocje nie wiesz jak było
Masz racje nie jesteśmy pojazdami uprzywilejowanymi ale Diesel też dobrze mówi nikomu nie zaszkodzi zjechać potem czytamy o takich sytuacjach że zajeżdżają, drzwi otwierają itp.Sory za off top
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.