Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tragiczny Wypadek W Częstochowie!


mefiu

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj około godziny po 20 był nieszczęśliwy wypadek ,zginął motocyklista na chopperze INTRUDER 1800 (nie jestem pewnien ale jakiś taki chopeer jak ten model) chłopak około 30 lat, jechał z ul. Piłsudzkiego w strone ul. Piotrkowskiej i gościu wykręcał starą mazdą 626 i motor nie miał szans na jaką kolwiek reakcję po reanimacji przez ludzi do czasu gdy karetka przyjechała motocyklista był nie przytomny (miał cały czas oczy) karetka przyjechała tylko zbadała puls i wyciągli czarny worek kondolencje dla rodziny i przyjaciół !!!P.S przepraszam za może i nie zbyt sformułowaną wiadomość ale w szoku jestem myślałem ,że motonida przeżyje , po co ja jechałem jeść kolacje ,tragiczne przeżycie nie życzę nikomu tego wina oczywiście puszkarza choć motocyklista miał około 100km/h na godzine tak mi się wydaję !!!http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,7894...samochodem.htmlnajbardziej bolą mnie te durne komentarze nóż w kieszeni się otwiera!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miał 100 km/h tak mi się wydaję" -a mi sie wydaje że Ty wróżka ... i miał cały czas oczy i wyciągli czarny worek i inne ...weź sie uspokój gościu bo naprawde masz problemy z skleceniem zdania....Bełkoczesz poprostu ..Zapalamy kolejną lampkę.... Przykre.... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kierowcy mazdy był to chłopak po 20 a nie starszy pan byłem świadkiem więc informacje z pierwszej ręki są, pogrzeb odbędzie się w piątek o 15 na Rakowie !!!P.S swistak nie będę twojej wypowiedzi komentował nie mogłem nic konkretnego wczoraj napisać bo nie byłem w stanie i napewno jakbyś to widział to też byś za wiele nie napisał grunt ,że przekazałem co miałem przekazać i napisałem bo to widziałem !!!! tyle odemnie koniec rozmów tego typu nad otwartą trumną jeszcze raz kondolencje dla rodziny i przyjaciół niech spoczywa w pokoju !!! [*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.