Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak Stroju ! , Wypadki Motocyklowe Zdjecia Filmy


mateusz1985

Rekomendowane odpowiedzi

Pajacu powinieneś dostać za to BANA, tak jak to było na ogólnopolskim forum jak to ktoś wkleił. Masz sadomaso zapędy i lubisz taki hardkor? OK to sobie trzep sam nad komputerem i nie każ oglądać tego innym!!
Temat brzmiał: " Brak Stroju ! , Wypadki Motocyklowe Zdjecia Filmy, + 18 !!! + 18 jeśli niechcesz ogladac drastycznych zdjeć N", było ostrzeżenie, nikt nie kazał Ci wchodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest na tym forum topic w ktorym nikt sie nie wadzi ? ... moze i nie udzielam sie tutaj zbyt duzo i moze to i lepiej bo jeszcze bym sie tym zarazil ... skonczcie sie napinac jeden przed drugim i moze piszcie rzeczy konstruktywne bo trudno cokolwiek na tym forum znalezc i wlasnie przez glupie klotnie i milion napisanych slow wyszukiwarka ma problem i ludzie pytaja 100 razy o to samo i jest bajzel... ale to chyba niektorym na reke, bo moga znow "zwrocic uwage" ze ktos jest pajacem ... nota bene ... myslalem ze motocyklisci to jedna wielka brać ... dziwie sie, ze jeszcze sie witacie na drogach skoro kazdy po kazdym jezdzi na forum ... mozecie sobie teraz po mnie jechac... lewa w gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tylko tyle...Te tematy nadają się do FUN-JOKE-ETCCoś Ci nie pasuje, dręczy lub irytuje ZMIEŃ PASJE i pozwól cieszyć się innym.Znaleźli się ludzie, którzy nie mają co do roboty i szukaja wrażeń
Ale kto i w jaki sposób odbiera Ci pasje? hahahaa...
co roku pojawia sie jakis uzytkownik jak ty, co roku ma w opisie motocykl bedzie albo 50ccm na razie a potem R1 czy cos w tym stylu i co roku wklejaja podobne zdjeciaj, ktore po necie chodza juz od kilku lat.
Taki jak on tzn. jaki?Po co mu trą R1 wciskasz?A co te zdjęcia Ci przeszkadzają?
Absolutnie popieram Tazzmana w tej kwestii. Po jaka cholere umieszczac te fotki?? A Ty Mateuszzory kupuj tą R1 i niech ulice beda Twoje, tylko nie zrob komus z niewinnych ludzi krzywdy...
Ale czy jest gdzieś zakaz umieszczania tych fotek?Z tego co wiem przed awaria tez były i jakoś nikomu nie przeszkadzały ;>
Pajacu powinieneś dostać za to BANA, tak jak to było na ogólnopolskim forum jak to ktoś wkleił. Masz sadomaso zapędy i lubisz taki hardkor? OK to sobie trzep sam nad komputerem i nie każ oglądać tego innym!!
Milosz, pokaz mi gdzie Ciebie obrażono, ze sam to czynisz;>Ogarnij sie, bo kolejnym razem %A powiedzcie mi jeszcze, skoro przeszkadzają Wam te zdjęcia, to czemu nie przeszkadzają Wam filmiki?Sama w jednym temacie zapodalam dzis zdjecia, w celu pokazania mlodym nieśmiertelnym skutkow jazdy na kole w obecności innych motocyklistów. Znajdują sie tam roniez zdjęcia mojej nogi i nóg mojej koleżanki.I wyobraźcie sobie ze nie jestem sadomaso, tylko uważam, ze kilku młodym.. jakoś przemówia do rozsądku, jeśli sa faktycznie homo sapiens. Idzcie wszyscy pojeździc, bo jacyś drażliwi jesteście i zaraz sie bedziecie spierać kto ma lepsze majtki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze zwiazku pomiedzy brakiem stroju, a ta masakra (inaczej sie tego nie da nazwac) z podanych linkow... tym bardziej ze na niektorych zdjeciach widac "resztki" kombinezonow. Prawda jest taka, ze jak ktos jest glupi, przez dwadziescia, trzydziesci, czterdziesci czy ile tam lat byl glupi, to zdjecia tego nie zmienia, jeszcze jak ktos tu wspomnial sobie zobaczy bo to fajne takie jest ze zwloki itd. Ktos madry doskonale wie jakie sa skutki braku odpowiedzialnosci przy jezdzie na sprzetach lecacych grubo ponad 200, a od takich obrazkow moze mu sie zrobic co najwyzej niedobrze... PS: Ktos powinien przeprowadzic badania nad wplywem pogody na poziom wypowiedzi forumowiczow... Caly tydzien albo nawet dluzej padalo, na moto jezdzili tylko najwytrwalsi i prosze co sie dzieje we wszystkich dzialach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja np już się naogladałam wcześniej tych linków. Więc nie ogladam. Jesl wiec komuś one nie odpowiadają, zna je na pamięć to po kiego je ogląda i odzywa że fe?No jak wyżej wspomniano, wsiadać na maszyny i śmigać a nie pierdzielić 3 po 3.Ja tam ciągle śmigam i jakoś mi te linki nie przeszkadzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie, bo mi nikt nie odebrał jak widać.
gdzie to widać ?
Inaczej. Bo troszkę źle przeczytałam.
Myślę, że w ogóle źle Ci to idzie ale to na pewno przez ten stres Łapać za słowa nie trudnoNie ciężko stwierdzić kogo dopadł post#33Chciałaś coś komuś wytłumaczyć, czy jeszcze bardziej zaostrzyć temat ?Lepiej zamknąć ten temat bo z dziwnych powodów posypią się %
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed rozpoczeciem przygodny z moto przegladalem ride2die.com (bo ten pierwszy link to nic innego jak ta strona)Nie jara mnie to ale sklania do reflekcji tak samo jak kolejny smiertelny w "ku przestrodze". Tego linku nie traktuje jako zboczenie ale za to ten drugi to juz przegiecie. To dwa skrajne przypadki i nie powinny byc ze soba zestawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to widać ?
Ktoś kiedyś uniemożliwił mi miedzy innymi jazdę na motocyklu. Jeżdżę dalej.
Myślę, że w ogóle źle Ci to idzie ale to na pewno przez ten stres Łapać za słowa nie trudnoNie ciężko stwierdzić kogo dopadł post#33Chciałaś coś komuś wytłumaczyć, czy jeszcze bardziej zaostrzyć temat ?Lepiej zamknąć ten temat bo z dziwnych powodów posypią się %
Mnie stres nie dopada, więc sie o niego nie martw. Tak chciałam coś wytłumaczyć i wyrazić swoje zdanie Mogę?Po co zamykać? Wystarczy się nie odzywac i sam umrze śmiercią naturalną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.