Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jastrzębie - Dzwon Po Pijaku


djojo

Rekomendowane odpowiedzi

W miniony weekend tj. 10-13.04.2009 Kierujący motocyklem marki Suzuki prowadził pod wpływem alkoholu, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słupek, stojący na poboczu jezdni. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Miał prawie 1 promil alkoholu we krwi.Źródło:http://www.jasnet.pl/wydarzenia/wydarzenia.php?id_wyd=11847

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że problemem jest bardziej przyzwolenie na jazde pod wpływem. Jasne, teraz tutaj ludzie to potępiają, ale zapominają o zasadach na najbliższej imprezie,kiedy trzeba kumpla na przystanek podrzucić puszką... Dlatego jeśli widziałbym np. kumpla który chce prowadzic pod wpływem, zabieram mu kluczyki, dla jego własnego dobra, jak jest obcy to niech robi co chce.Ludzie chyba nie do końca zdają sobie sprawe z ryzyka jakie wiąże sie z jazdą pod wpływem. Bo pal licho jakiś tam mandat czy zabranie prawka... ale jak kogos zabijesz to jedziesz na długie wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia dla chłopa , ale już nie wsiadaj na 2oo po spożyciu !!!Rzucam kamieniem.... po mimo iż dużo piję jeszcze mi się nie zdarzyło wsiąść do puszki, na moto śmigam dopiero od tamtego roku, ale też nie wsiadłem na "rumaczka " po alko....Jedyny minus mojej jazdy, to brak kategorii "A"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wszyscy na niego nalatuja w taki sposób też można zaczynać rozpoczęcie sezonu hahahahahahaha i mamy pewnośc że przez kolejne miesiące będziemy cali i zdrowi hahahahahahahaha bo jak nie odlerzymy tego w domu czy szpitalu to zawsze można się po sądach poszwędać i motor mamy przygworzdzony hahahahahah powrotu do zdrowia bo może być jednym z nas i mógł się jednego wieczoru zapomniec najwarzniejsze że nikomu nic poważniejszego się nie stało powrotu do zdrowia i na szlak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo.Na poczatek przeprosiny dla wszystkich motonitow ze z leksza dolozylem sie do zlej opini o motocyklistach.Wielka glupota z mojej strony ze wsiadlem na moja dziwke po % i teraz mam nauczke.Z moto nie jest najgorzej ale noge od biodra po stope mam cala w drutach,jakis blachach,srubach i jakis stelaz mi przykrecili do podudzia.Hmmm dochodzi jeszcze martwica stopy bo noga byla wyrwana przez slup(zlamanie otwarte) i trzymala sie na kawalku skory. Nikle szanse na normalne chodzenie wiec pytanie-CZY BYLO WARTO-nigdy w zyciu.Bracia nie robcie tego bledu co ja.Szerokosci.P.S. Frytek poprostu stalo sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo.Na poczatek przeprosiny dla wszystkich motonitow ze z leksza dolozylem sie do zlej opini o motocyklistach.Wielka glupota z mojej strony ze wsiadlem na moja dziwke po % i teraz mam nauczke.Z moto nie jest najgorzej ale noge od biodra po stope mam cala w drutach,jakis blachach,srubach i jakis stelaz mi przykrecili do podudzia.Hmmm dochodzi jeszcze martwica stopy bo noga byla wyrwana przez slup(zlamanie otwarte) i trzymala sie na kawalku skory. Nikle szanse na normalne chodzenie wiec pytanie-CZY BYLO WARTO-nigdy w zyciu.Bracia nie robcie tego bledu co ja.Szerokosci.P.S. Frytek poprostu stalo sie
Powiem Ci jedno... WIELKI SZACUNEK dla Ciebie... że miałeś odwagę się tu publicznie przyznać i przeprosić. Niewielu by to zrobiło...Co do jazdy po % nie będę się wypowiadał bo nauczkę już dostałeś... szkoda że tak drastyczną, dobrze że bolesną Zdrówka życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klyfisz wielkie słowa uznania, normalnie aż mnie zamurowało jak to przeczytałem.Ja przeprosiny przyjmuję. Zdarzyła ci się chwila słabości, za którą poniosłeś niestety srogą karę. Wieczorem wypiję za twoje zdrowie może to pomoże.Dokładnie nie wiem co oznacza martwica stopy, obyś wyszedł z tego tylko z bagażem doświadczeń, bez poważnych uszczerbkach na zdrowiu (nie wiem czy to możliwe w twoim stanie).Oby ludzi takich jak ty było więcej. Więcej takich co umieją przyznać się do winy i PRZEPROSIĆ za popełnione błędy.Szacun dla ciebie i zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo.Na poczatek przeprosiny dla wszystkich motonitow ze z leksza dolozylem sie do zlej opini o motocyklistach.Wielka glupota z mojej strony ze wsiadlem na moja dziwke po % i teraz mam nauczke.Z moto nie jest najgorzej ale noge od biodra po stope mam cala w drutach,jakis blachach,srubach i jakis stelaz mi przykrecili do podudzia.Hmmm dochodzi jeszcze martwica stopy bo noga byla wyrwana przez slup(zlamanie otwarte) i trzymala sie na kawalku skory. Nikle szanse na normalne chodzenie wiec pytanie-CZY BYLO WARTO-nigdy w zyciu.Bracia nie robcie tego bledu co ja.Szerokosci.
No , no , gratuluję wypowiedzi oby inni wyciągneli wnioski takie jak Twojepowrotu do zdrowia.PS. rzucam kamyczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.