Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wymuszenie Puszki W Jaworznie (obok Stadionu)


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne wymuszenie z konsekwencjami dla motonity z sosnowca (coś ala super-moto koloru białego). Na ostrym zakręcie kierowca una (z cabanowa - chrzanów) nie ustąpił prawidłowo jadącemu motocykliście uderzając go w bok. Chłopak narzekał tylko na nogę i wylądował w miejscowym szpitalu... na miejscu straż i policjanci zabezpieczyli sprzęt i porobili dużo zdjęć. Kierowca nie uciekł. Tak więc generalnie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wymuszenie z konsekwencjami dla motonity z sosnowca (coś ala super-moto koloru białego). Na ostrym zakręcie kierowca una (z cabanowa - chrzanów) nie ustąpił prawidłowo jadącemu motocykliście uderzając go w bok. Chłopak narzekał tylko na nogę i wylądował w miejscowym szpitalu... na miejscu straż i policjanci zabezpieczyli sprzęt i porobili dużo zdjęć. Kierowca nie uciekł. Tak więc generalnie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia!!!
Gdzie to było dokładnie? Na skrzyżowaniu z łącznikiem do Trasy Śródmiejskiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to było dokładnie? Na skrzyżowaniu z łącznikiem do Trasy Śródmiejskiej?
na skrzyżowaniu obok byłej stacji ORLEN, tam gdzie zmienili ustąp pierwszeństwa. Z tego co wywnioskowałem to chłopak jechał od TŚ do centrum (skręcając z pierszeństwem w lewo) a puszkarz jechał od centrum do chrzanowa (czyli prosto) i miał ustapić... właśnie, miał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cos w tym Jaworznie musi być...Ostatnio jade tam za babką w uno, szeroka prosta drogana, właczam kierunek i zaczynam ja wyprzedzac, przed nią też coś jechało, zachciało się jej wyprzedzać i nagle wali w bok na mnie... dobrze ze ją szeroko omijałem i szybko dałem po heblach.. normalnie 10 cm i by we mnie wje*ała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.