Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejne Wymuszenie Na Motocyklu


Piotr Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj ok. godz.9.00 w Sosnowcu Kazimierzu kierująca samochodem Opel wymusiła pierwszeństwo podczas wyjeżdżania z drogi osiedlowej zajeżdżając drogę motocykliście.W wyniku uderzenia motocyklem Honda CBR600F4 kierowca złamał rękę w nadgarstku oraz doznał pęknięcia kości szczęki. Motocykl oczywiście doszczętnie skasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra!! te niektore kobiety to zero wyobrazni...powrotu do zdrowia zycze dzis pod makro jechala babka peugeotem jakim cos 607 dlugie czarne ;Pnie zebrala zakretu wyjezdzajac ze ustepu pierszenstwa zaraz za stacja makro dojechala do kraweznika,normalnie nie moglem uwiezyc w to co widzialemżal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym nie jeździł to bym chyba wierzył w te brednie, które są tutaj czasem wypisywane ...jeżdże bardzo dużo samochodem po całym śląsku i wymuszenia owszem sie zdarzają, ale gdyby działo sie to tak często jak niektórzy twierdzą to mój samochód wyglądałby jak piłeczka golfowa ...nie sztuką jest trąbić na wymuszającego, sztuką jest prowadzić pojazd tak aby przewidzieć to wymuszenie ... są sytuacje, których przewidzieć sie nie da ale skończcie prosze z tą megalomanią bo nie zniese

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym nie jeździł to bym chyba wierzył w te brednie, które są tutaj czasem wypisywane ...jeżdże bardzo dużo samochodem po całym śląsku i wymuszenia owszem sie zdarzają, ale gdyby działo sie to tak często jak niektórzy twierdzą to mój samochód wyglądałby jak piłeczka golfowa ...nie sztuką jest trąbić na wymuszającego, sztuką jest prowadzić pojazd tak aby przewidzieć to wymuszenie ... są sytuacje, których przewidzieć sie nie da ale skończcie prosze z tą megalomanią bo nie zniese
Pohamuj pokusę prędkości..... To po co Ci CBR 900RR - czyżby zwykły lansik?? Chyba, że tor to zwracam honor i szacunek dla kolegiJa śmigam po śląsku puszką 10 tyś km na miesiąc i nie ma kwadransu abym nie darł japy na innego puszkarza. Co do sztuki jazdy się nie wypowiadam bo mam indywidualne zdanie na ten temat.Qrwa no ale muszę to powiedzieć 50% Kierowców powinno być rozstrzelanych. 30% nie powinni wychodzić z domu, 19%ntom powinni zabrać prawko.Pozxostaje 1% ale tych to już się jakoś powyprzedza Największym wymuszeniem dla mnie jest postój samochodu nie uprzywilejowanego na miejscu dla osób niepełnosprawnych!!!! Zaje$%%#bał bym skór#$%wieli. Z resztą daję rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak widzę kobiety za kierownicą to jeszcze bardziej się skupiam. Ale to pewnie moje odczucie, bo ostatnio mam pecha na nie. Ale broń mamo żebym uogólniał! Bo jak już w kilku tematach podkreśliliśmy, że w każdej grupie ludzi znajdą się buraki... I tu pozdrowienia dla porządnych Pań!Zdrowia dla kolegi i szybkiego postawienia maszyny na dwa koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak widzę kobiety za kierownicą to jeszcze bardziej się skupiam. Ale to pewnie moje odczucie, bo ostatnio mam pecha na nie. Ale broń mamo żebym uogólniał! Bo jak już w kilku tematach podkreśliliśmy, że w każdej grupie ludzi znajdą się buraki... I tu pozdrowienia dla porządnych Pań!
I tu się zgodze niestety spora część kobiet nie potrafi jeździć... Na tyle co miałam okazje spotkać się sama z tym.Dla motonity szybkiego powrotu do zdrowia i na 2oo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowka dla kolegi!

jakbym nie jeździł to bym chyba wierzył w te brednie, które są tutaj czasem wypisywane ...jeżdże bardzo dużo samochodem po całym śląsku i wymuszenia owszem sie zdarzają, ale gdyby działo sie to tak często jak niektórzy twierdzą to mój samochód wyglądałby jak piłeczka golfowa ...nie sztuką jest trąbić na wymuszającego, sztuką jest prowadzić pojazd tak aby przewidzieć to wymuszenie ... są sytuacje, których przewidzieć sie nie da ale skończcie prosze z tą megalomanią bo nie zniese
Stary jak czytam te wypowiedzi to boje sie na drogi wyjezdzac, ale potem jak jade to okazuje sie ze chyba w jakims innym wymiarze zyje i jest ok
Pohamuj pokusę prędkości..... To po co Ci CBR 900RR - czyżby zwykły lansik??
To jak ktos ma 900rr to manetka moze juz tylk 0-1 operowac? Spokojna jazda to juz obciach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pohamuj pokusę prędkości..... To po co Ci CBR 900RR - czyżby zwykły lansik??
Szybkiemotocykle na szybkie proste, ostre zakrety dla szybkich motocyklistow. Jest wiele powodow kupowania litra, ale niektorzy mysla ze to tylko do zapier*alania, otoz wyobraz sobie ze nie tylko do tego. Zdarza mi sie ze lece autostrada 130 km/h, i owszem zdaniem coponiektorych dresow na R1 (co ja de facto kupili tydzien temu) jade jak ostatnia ciota, a jak jest zjazd z autostrady objezdzam takiego po zewnetrznej dlubiac w nosie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pohamuj pokusę prędkości..... To po co Ci CBR 900RR - czyżby zwykły lansik?? ...Ja śmigam po śląsku puszką 10 tyś km na miesiąc i nie ma kwadransu abym nie darł japy na innego puszkarza...
Kolego,proponuje wygooglować sobie, czego ten cytat jest fragmentem ...Nie zamierzam sie licytować na ilość przejechanych kilometrów w miesiącu, '...bo to na kpine zakrawa...' Nie twierdze, że nie wkooriwam sie na drodze - bo są też przypadki beznadziejne, ale często przez takich sfrustrowanych mistrzów kierownicy narasta wzajemna zawiść. Ja pytam po co?Jak w tym kraju ma być dobrze ...
A pana Damiano i Connera prosze o sokój, bo poleca %
to już nie dyskutujemy na foroom? zapomniałem o tym kółku różańcowym ...
To jak ktos ma 900rr to manetka moze juz tylk 0-1 operowac? Spokojna jazda to juz obciach?
dodam od siebie, że o wiele trudniej jest sie powstrzymać od takiej zero jedynkowej jazdy niż zapie*dalać jak jeleń ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziękuję wszystkim za słowa otuchy. dziś wyszedłem ze szpitala i mam się ok. rękę mam skręconą (a nie złamaną) w nadgarstku. Żuchwa złamana w 2 miejscach - w efekcie czego mam tytanową pamiątkę w żuchwie przykręconą na 4 śruby by jej nie zgubić. nooo i jądrami wgniotłem bak więc też bolało ale wszystko jest ok. 15 dni w szpitalu dają dużo do myślenia. uprzedzając pytania - będę dalej jeździł !! a tymczasem zakładam zmasakrowany kask i idę wyj***ć byka sprawczyni bo jak się okazuje mieszka 2 bloki obok mnie więc daleko nie mam ;) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.