Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pijany Motocyklista Na łuku Drogi ! (bez Komenta)


Ktosiek

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam komentarze na tym 4um po tego typu artykułach ...wszyscy święci aż sie żygać chce ... nie zapomnijcie że niedziela jest - kaznodzieje na Was czekają...już wkrótce nowelizacja ustawy - napiszcie petycje co by za jazde bez prawka dożywocie dawali, a każde przekroczenie prędkości o 1 km/h to 10 pkt i 1000 zeta ...Koorwa, dajcie mi whisky bo nie zniese tego pie*dolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam komentarze na tym 4um po tego typu artykułach ...wszyscy święci aż sie żygać chce ... nie zapomnijcie że niedziela jest - kaznodzieje na Was czekają...już wkrótce nowelizacja ustawy - napiszcie petycje co by za jazde bez prawka dożywocie dawali, a każde przekroczenie prędkości o 1 km/h to 10 pkt i 1000 zeta ...Koorwa, dajcie mi whisky bo nie zniese tego pie*dolenia
Dla mnie sprawą większego kalibru są kierujący pojazdami po różnych używkach.Wszystko jest dla ludzi, ale jazda po alko albo 'legalnych drugach' to szczyt tępoty. Jeżeli ktokolwiek popiera albo odpierd.la takie numery, to powinno się go wyeliminować z ruchu drogowego.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 głupki i tyle... ale stało sie i sie nie odstanie... więcej może na motor nie wsiedną. Co do wieku prawka od 24 lat to nie jest tak że niektórzy z Was mają więcej lat i myślą że też więcej rozumu w głowie? nie zgodze sie z tym. Takie przypadki debilizmu zdarzają sie wśród nas w każdym przedziale wiekowym... niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest to regula ale ludzie pow 26 roku zycia maja wiecej rozumu. Raz ze widze po sobie a dwa to skad sie biota zwyzki dla kierowcow do 26roku zycia? Oni poprostu powoduja nawiecej wypadkow. Jak sie ma dzieci i rodzine na utrzymaniu to inaczej sie patrzy na swiat. Tak jak pisalem... kazdemu moze odwalic - mlodemu i staremu- ale tu raczej mozna powiedziec ze kazdy popelnia bledy- czasami smiertelne.Kwestia alkoholu za kierownica mnie rozwala. Powinni licytowac mi sprzety i majatki.Nie wolno koerowac niczym po alkoholu ale kierowanie motocyklem to szczyt glupoty. Motocykl to nie samochod ktory twardo stoi na kolach a i czas w samochodzi biegnie inaczej.Conner - nie jestem swiety ale czlowiek w zyciu musi miec zasady. a jedna z moich jest - zadnego alkoholu za kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Conner - nie jestem swiety ale czlowiek w zyciu musi miec zasady. a jedna z moich jest - zadnego alkoholu za kierownica.
i tutaj sie z Tobą zgodze, sam pół dnia spędzam za kółkiem - z alkoholem też mam do czynienia na co dzień ale po kileiszku nie prowadzedrażni mnie tylko jak czytam, że 'znów został nadszarpnięty wizerunek motocyklisty samarytanina' - a co my jacyś lepsi jesteśmy że zamiast 4ech kółek mamy 2? Motocykliści to już dawna przrstała być zamknięta społeczność, kiedyś może i owszem tworzyli kolektyw ale teraz to użytkownicy drogi, kierowcy jak każdy - i to dzielenie na 2, 4, 18 kółek jest dla mnie śmieszne jak wywiad z Kaczyńskim ... kolesie na kładach mogą sie teraz czuć wyróżnieni, bo jest ich stosunkowo niewielu i zwartą grupe mogą tworzyć.Posłuchajcie czasem CB radia, przecież to jakaś paranoja jest, jakby Ci ludzie co tak po sobie jadą spotkali sie w knajpie przy wódce to byliby najlepszymi kumplami, ale na drodze, bo ktoś siedzi wyżej, ktoś jedzie szybciej to już jest inny znaczy gorszy. Mentalność mentalnością, ale skądś to sie bierze - jeśli sami wpajamy sobie nawzajem, że jesteśmy wyjątkowi to taki proceder będzie sie tylko pogłębiał.Kolesie sie najbeali, rozjebali i ktoś ich za to rozliczy. KoniecJohnnie Walked - don't drink & drive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zauwazylem megalomanie u motocyklistow - sam sie kiedys na tym zlapalem. Ze wszech stron puszkarze ktorzy tylko czekaja aby zrobic nam krzywde.Nie zjezdzaja z drogi jak tylko zobacza jedno swiatlo w lusterkach... no chamstwo .Motocykl ma to cos w sobie ze czlowiek staje sie niezalezny. Korek czy nie ty i tak jedziesz... wszedzie sie wcisniesz.. nie musisz na nikogo liczyc. Olbrzymie przyspieszenia... no zyc nie umierac . Uwazam ze pokora na motocyklu (jak w zyciu) to cos co ratuje skore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos napisał dlaczego prawko ma być od 24 lat oto przykład koleś ma niby już 21 lat a zero rozumu w głowie, szkoda co komentowac.
i co to da? debili po 24 roku nie brakuje? tez jezdza po pijaku, tez brakuje im rozsadku, i ja osobiscie nie zgadzam sie z tym zeby prawko bylo mozliwe do zrobienia po ukonczeniu 24 roku zycia z kilku prostych przyczyn:1. i tak dalej debile beda jezdzic jak jezdza dzis bez prawka2. jezeli ktos nie bedzie mogl zrobic prawka to bedzie jezdzil bez3. jezeli ktos chce zrobic prawko i ma ta mozliwosc juz w wieku 18 lat to lepiej niech je zrobi, jezdzi z prawkiem i wiedza ktora nabyl na kursie, bowiem takie wiedzy nie maja osoby jezdzace bez prawka nawet w wieku 30 lat.co do tego ze osoby po 24 sa rozsadniejsze, rowniez musze sie z tym zgodzic z wymienionych wczesniej powodow (rodzina itd itp) ale to nie jest regula i tutaj zakoncze komentarz do tej kwestii.
uwielbiam komentarze na tym 4um po tego typu artykułach ...wszyscy święci aż sie żygać chce ... nie zapomnijcie że niedziela jest - kaznodzieje na Was czekają...już wkrótce nowelizacja ustawy - napiszcie petycje co by za jazde bez prawka dożywocie dawali, a każde przekroczenie prędkości o 1 km/h to 10 pkt i 1000 zeta ...
mozna by sie podpisac pod ta wypowiedzia... jakby to ujac... niech pierwszy rzuci kamien (posta) ten kto ani razu nie zlamal przepisow jadac na moto.ja tego 'kamienia' nie moge rzucic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co to da? debili po 24 roku nie brakuje? tez jezdza po pijaku, tez brakuje im rozsadku, i ja osobiscie nie zgadzam sie z tym zeby prawko bylo mozliwe do zrobienia po ukonczeniu 24 roku zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszyscy tacy sa? oczywiscie ze nie. Ty roznisz sie od bohaterow artykulu tylko tym ze (zakladam) jezdzisz trzezwy. Czy jazda smarkow bez uprawnien nie jest jednym z atutow oceniajacego nas spoleczenstwa? Oszczedz nam tej cynicznej gadki.
Cross może wzorem do naśladowania nie jest, ale by cie objechał z każdej strony, i z tego co kojarze ma dużo większe pojęcie o motocyklach niż ty, bo widze że szaraczek się panoszyć zaczął.
zaś nie przesadzajcie tak z tą złą opinią o motocyklistach , bo to pachnie lekko meńczeństwem za wiarę . Są tacy którzy wieszają na nas psy ale to jest mniejszość ( albo kretyni albo zatwardziali frustraci) , ja raczej spotykam się z pozytywnym odbiorem .
POdobne mam zdanie, nie róbmy z siebie ascetów jak żydzi.
[...] ludzie pow 26 roku zycia maja wiecej rozumu. Raz ze widze po sobie [...]
A po kim innym miałbyś widzieć skoro widzisz tylko czubek własnego nosa??Głupich nie sieją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syneczku - dorosnij. Szlifiera w zyciu to nie wszystko.ps. nie odpowiedziales mi na pytanie na jakiej uczelni technicznej to studiujesz skoro twierdzisz ze nic tam nie ucza? Chce wiedziec skad masz takie "szerokie" pojecie ze gdzie wleziesz to OT walisz.bo widze że szaraczek się panoszyć zaczął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na bani stwaza podwojne zagrozenie, dla siebie i innych.za lebka zdazylo mi sie siasc na WSK 125 po przejechaniu ok 2m zsiadlem i nigdy wiecej nie wsiadlem ani nie wsiade po alkocholu za jaka kolwiek kierownice. raz ze to szczyt glupoty dwa to prawo jazdy jest bardzo cenne nawet bardziej niz niektorzy moga sadzic,stracic je bardzo latwo ale odzyskac juz nie,niestety mialem okazje sie o tym przekonac zdajac przez ok 4 lata poprawke az trafilem na normalnego egzaminatora.wiec ludzie ktorzy na motocykl wsiadaja po alkocholu sa dla mnie nie powazni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.