Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Sklep I Serwis W Zabrzu


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Odzież firmowa MOTOHYBRIDZapraszamy do zapoznania się z specjalną oferta na odzież firmową MOTOHYBRID. Razem z HiMountain przygotowaliśmy kolekcje polarów, koszulek, bluzek polo oraz bielizny termoaktywnej.Na polarach, polo i T-shirtach umieściliśmy nasze logo. T-shirt z grafiką motocykla T-shirt poliestrowy szyty z oddychającej tkaniny typu coolmax z trwałym, niespieralnym, jednokolorowym nadrukiem. Koszulki w 2 wariantach cenowych - z gotowym rysunkiem: 59,00 zł; z grafiką własnego motocykla na wyłączność: 89,00 zł (zamawiający wraz z T-shirtem otrzymuje również oryginał grafiki w antyramie - gotowy do zawieszenia na ścianie. UWAGA: grafiki, a co za tym idzie T-shirty są unikalne: nabywający otrzymuje grafikę na własność. Bez jego zgody grafika nie może być wykorzystana w jakikolwiek sposób, co gwarantuje nabywającemu, że jego T-shirt JEST JEDYNYM TAKIM T-SHIRTEM NA ŚWIECIE!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witamjakie sa opinie o firmie:Zakład Usługowo HandlowyMotocyklMarcin Zaryczański41-814 Zabrzeul. Witosa 1 moj sprzet byl tam serwisowany przez jednego z poprzednich wlascicieli. Zastanawiam sie czy tam moze kontynuowac serwis. pewnie maja moj motor w bazie albo cos.co sadzicie?pozdrawiamlawka
Jest już temat odnośnie miejsca o które pytasz- Klik,klik Ja osobiście jakiś czas temu postanowiłem tam nie zaglądać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przygotujemy i zabezpieczymy Twój motocykl do zimowania, a następnie przechowamy go w specjalnie do tego przygotowanej hali. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych pojazdów, ubezpieczenie oraz alarm. Jest miejsce na około 30 maszyn, cena będzie zależeć od ilości chętnych. Zostało jeszcze kilka miejsc cena około 70zł w cenie pokrowiec Naxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Elllo, no i mamy nowy salon, zakończyliśmy remont. Serwis został na starym miejscu a sklep przenieśliśmy do nowego budynku naprzeciw. Stary salon przerabiamy na potrzeby serwisu.Na sklepie pojawiło się dużo nowości. Przygotowaliśmy karty stałego klienta z dużymi zniżkami i atrakcyjne promocje.Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zdjęciami, ale popracujcie nad obsługą sklepu, bo tempo tam jest takie, że zanim doczekałem się na informację odnośnie części(później oczekiwanie na telefon), to zakupiłem już gdzie indziej.Sympatyczna pani nie jest tam od wczoraj, ale kilka podstawowych, technicznych zagadnień mogła by sobie przyswoić. Wtedy i ona i klient będzie mieć łatwiej.Główny mechanik, też jest tak sympatyczny i otwarty na ludzi, że czasami odnoszę wrażenie, że jest tam za karę. Uwielbiam tych mechaników w "poważnych" serwisach, którzy patrzą na Ciebie z góry, jakbyś przyszedł z jakąś pierdołą i jeszcze głupie pytania zadajesz.Jak się o coś pytam, to znaczy, że nie wiem i chcę się dowiedzieć, a nie ktoś zlewa na mnie, jak na smarkacza i pokazuje swoje mądrości, świstając przez zęby "phi", "phi".Od tego on tam jest, żebym wiedział co będzie robione i ile będzie mnie to kosztować.Łachy mi nie robi. Wolę jak mi powie, że nie ma czasu,ochoty, albo nie chce zarobić robiąc mojego strupa i wtedy jadę gdzie indziej, bez smutku i żalu.Umówiłem się na usługę serwisową,wpisamo mnie na termin, ale na obiecaną wycenę(orientacyjną), nie doczekałem się do dziś. Z resztą nieważne, bo i tak pojechałem gdzie indziej.Pozdrawiam i powodzenia w rozkręcaniu biznesu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.