Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Promex Rybnik


Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odradzam ten "serwis", może z żużlami sobie radzą, ale oddałem moto do czyszczenia gaźniorów i wymianę uszczelniaczy w zawieszeniu (lały). Gaźniki - nie mogę złego słowa powiedzieć, zrobione na 4 z plusem, natomiast widząć że nie da się rury włożyć w goleń ( były lekko krzywe), pan M. powinien poinformować, że trzeba prostować, że nie zrobi, że nie wolno tak składać. Pan M. przy odbiorze tylko wydukał, że musieli młotkiem ją wbijać (ludzie o co kaman??) pomijam fakt "zagubienia", lub celowego nie założenia tuleji osiującej w lewej ladze. Po odebraniu moto i zajechaniu do garażu laga była już lekko mokra, o czym poinformowałem Pana M. Stwierdził on, że może resztki oleju wydostają się z uszczelniacza pyłowego.... powinno przestać. Ostatnie km pokonałem już niestety z oponą pływającą w oleju i praktycznie bez hamulca... Nie polecam Wam zawozić tam swoje 2 koła, troszkę jaj trzeba mieć, by poinformować co i jak, a nie na żywioł składać i myśleć "może jakoś będzie" masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś? Moim zdaniem jak się daje motorek na wymianę uszczelniaczy i oleju w lagach to się nic więcej nie robi. Uszczelniacze to koszt 30zl a laga 300zl gdyby wymienili lagę to pewnie byś ich nazwał naciągaczami bo zrobili coś czego nie chciałeś.Jak mogłeś nie widzieć, że laga jest krzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjacielu, ja nie zleciłem wymiany uszczelniaczy, tylko zlikwidowanie wycieku oleju z zawieszenia, czy dla Ciebie to az tak trudne do zrozumienia?? pozatym wbijanie młotem rury w goleń nie jest dla Ciebie czymś nienormalnym??jesłi jest czymś normalnym, to zażegnaj ten temat i pooglądaj sobie youtube, pozdrawiam wszystkich myślących pozytywnie.Jakoś zostawiłem 5 milionów u Ratki (zawias wyprowadzony tak, jak powinno to wyglądać) i nie nazwałem ich naciągaczami, więc ogarnij to o czym piszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne że montowali nowe uszczelniacze na krzywą lagę. Prostowanie lagi ( nie bumeranga ) to koszt z 50 zł ( Tecrol ), więc bez tragedi - można było powiedzieć...Rafał - Dajmy na to że połowa ludzi ma motocykle z krzywą ramą - 90 % z tych ludzi nie wie że ma krzywe ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kupowałem w PROMEXie motor - muszę powiedzieć, że obsługa fachowa, życzliwa, sprzęt zrobiony na igiełkę. Właściciel dba o klienta (wiem, że z tego żyje, ale profesjonalne podejście i zainteresowanie klientem robi swoje). Dla mnie friendly. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziwne że montowali nowe uszczelniacze na krzywą lagę. Prostowanie lagi ( nie bumeranga ) to koszt z 50 zł ( Tecrol ), więc bez tragedi - można było powiedzieć...Rafał - Dajmy na to że połowa ludzi ma motocykle z krzywą ramą - 90 % z tych ludzi nie wie że ma krzywe ramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle można kupić sprzęta i nie sprawdzic czy rama prosta/spawana???

To tak jakby kupić kompa i nie włączać go aż minie gwarancja. Bez sensu.

No nie? Też tak myślę. Ale wie Pan Panie Kolego jak to jest... Sprzedający czasami udaje głupa, a nie każdy kupujący to laik, ale też i nie jest ślepy. Najciekawiej jest w sytuacji, gdy sprzedający właśnie udaje , że nic nie wie, a klient dobrze wie, o co chodzi, ubaw po pachy.

Najbardziej rozśmieszają mnie tłumaczenia typu: "to nie ja, to tak było, to poprzedni właściciel, ja się na tym nie znam"...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde, to te wszystkie serwisy sa do bani. jesli nie masz swojego zaufanego majstra, to lepiej czytac forum, kompletowac sprzet i radzic sobie samemu.

Jak kto potrafi tak sobie radzi. Nie brakuje ludzi niepotrafiących zrobić najprostszych czynności, jak również nie brak takich, których po prostu stać na "serwis".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tam raczej na Promex narzekać nie mogę - w prawdzie nie miałem jeszcze "przyjemności" oddawać motocykla do typowej naprawy, jednak czynności serwisowe (synchro gaźników, wymiana oleju i filtra, ogólny przegląd maszyny) połączone z wymianą kiery (taki miałem kaprys) zostały wykonane szybko, fachowo i w rozsądnej cenie. Znajomy serwisuje tam swoją GSR'kę i też nie ma powodów do narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.