Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Maku Motocykle Unfriendly


kawasaki

Rekomendowane odpowiedzi

A dokładnie, mam wrażenie że dziwnym trafem p. Dudek ma cały czas chrnioną tylną część ciała.
bo widzisz ................. Są tacy , którzy pisząc bzdury robią to nieświadomie , a są też tacy którzy pisząc świadomie , piszą bzdury , ale są też tacy którzy nieświadomie piszą mądrze . Do których z powyższych obecnie zaliczyć pana D. ???? Na dzisiaj , to ja mam problem . Kiedyś miałem dla niego inne miejsce , bo to że świadomie pisał kiedyś mądrze to raczej byłem przekonany , lecz to co dzieje się teraz to dla mnie zagadka. Fakt , że pozwala sobie na więcej i uchodzą mu na sucho różne "aspekty" forumowania , nie wynika chyba tylko z faktu posiadania królewsko-trolowej brody i wymagającego szacunku wieku .sorry za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No i mosz , wszystko jasne - salon zajebiscie dziala , klientow w brud - a ludzie kupujacy motocykle za 19 tys to dzieci kwiaty , tak trzymac !!!! Na poziomie pana dudka , cytuje: "z pedalami z SP (stunt poland) nie gadam ". KUR*** na jakie ja forum trafilem , tragediaaaaaaaaaaaaA sprobuj zapytac o jakies sprawy techniczne to wszyscy odpowiedza ci ze kolor nie ten , a naklejki dwa razy klejone - ja pier*** dole !!!!
Popieram w 100%. Czytam 90% postów na tym forum i przy większości dostaję rozwolnienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest własnością prywatną podobno. Wiec mod-zi zrobili sobie z tego folwark. Ale wyszlo tradycyjnie po polskiemu - miał być folwark wyszedł chlew
nikt Ciebie tu nie trzyma na siłę, nie musisz czytać tego, co ludzie tutaj piszą i nie musisz się przez to stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt Ciebie tu nie trzyma na siłę, nie musisz czytać tego, co ludzie tutaj piszą i nie musisz się przez to stresować
kolega chyba trochę mija się z prawdą, rejestrując się na forum mamy prawo do uczestniczenia i budowania jego wizerunku, co więcej częśc z nas wniosła jakąś tam opłatę na konto forumowe, pomimo że była dobrowolna do czegoś jednak powinna zobowiązywać, bo bez tych wpłat forum by nie istniałow naszym kraju też dla niektórych jest nieciekawa sytuacja, bo lepiej jest tam gdzie nas nie ma, ale nikt z władz nie powie ci jak ci się nie podoba w Polsce to sie wyprowadź do Anglii lub USAa kolega moderator już nie pierwszy raz wyjeżdża ze swoim jak ci się niepodoba to....a żeby nie było off-a to napiszę że cała ta sytuacja z serwisem i lakoniczne tłumaczenia właściciela utwierdzają mnie w przekonaniu że nie warto, nie warto dyskutować , nie warto odwiedzac, nie warto tracić czasu i nerwów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt Ciebie tu nie trzyma na siłę, nie musisz czytać tego, co ludzie tutaj piszą i nie musisz się przez to stresować
Ciebie chyba też nie szanowny Moderatorze. No chyba ze to funkcja honorowa pełniona dożywotnio . A jak widzę u Ciebie to standardowa odpowiedź jak przystało na kółko wzajemnej adoracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede chcial kiedys komus na forum napsuc krwi to po wymianie argumentow zarejestruje "lewe" konto (zarejestrowany dzisiaj) i napisze list referencyjny wychwalajacy jego czesc.zalosne.
Po prostu pisze jak jest. Co jest zlego 02-07-2009? Pechowy dzien i nie powinno sie dzisiaj rejestrowac? I naucz sie rozumiec czytany text. Napisalem ze byc moze ja mam farta albo inni pecha. To nie znaczy ze wychwalam i bronie Pana Maku. Boze, co za ludzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie znaczy ze wychwalam i bronie Pana Maku.
Pana Maku? Ile masz lat ? Napisałem PW do "Pana" Maku ale niestety nie ustosunkował się rady jaka zawarłem więc ma to głeboko w dupi3 a to przeczy temu co napisał. Rynek jest brutalny a pewność siebie w interesach szybko weryfikuje biznesowe zapędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pana Maku? Ile masz lat ? Napisałem PW do "Pana" Maku ale niestety nie ustosunkował się rady jaka zawarłem więc ma to głeboko w dupi3 a to przeczy temu co napisał. Rynek jest brutalny a pewność siebie w interesach szybko weryfikuje biznesowe zapędy.
Pisze "Pan" bo jestem dobrze wychowany. Wiem ze ten koles to szczyl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem twierdzić że Maku mo tak dużą klientelę że te 4tyś dzieci kwiatów z FŚM są mu w biznesie nie potrzebne, bo zaje-fajnie prosperuje mu to. ' *od siebie dodam tyle że, klient placi, klient wymaga, jo Makowi bych nic nie placił i nic nie wymagoł, je tyle serwisów że można se wybierać. * ach ten "bysnesmen". pomysła mioł, kupił budyneczek, zrobił w necie reklamę, a o mechanice nic nei musi wiedzieć bo kase z kogoś już "zebroł "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debile Szkoda słów. Czemu nie przepadajac za Maku wyladowujecie swoja frustracje i niemoc na mnie? Troche odwagi. Wiem ze zaraz posypia sie jakies niezbyt wysmakowane komentarze ale siedzac przed monitorem czujecie sie bardzo pewnie. Pozdrawiam i mam nadzieje ze skonczy sie juz ta dziwna nagonka i skupicie sie na waszym odwiecznym wrogu - Maku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku napisze Ci tyle, jestes smiesznym chłystkiem bez honoru, przypomnij sobie sytuacje z pewnym Panem ze świerzo kupionej SUZUKI. Ok rozumiem, robisz kase i tylko kasa Cie obchodzi nie zadowolenie klienta i nawet taki temat na forum nie nasra Ci w papiery bo zawsze znajdziesz kogoś żeby ruchnąc w dupe na kase, bo przeciez chodzi tylko o kase. Wiek nie ma znaczenia ale w Twoim wypadku nie dorosłeś do tego, powinienes nadal jebać az Ci sie dupa spoci u kogos i szłuchac rad szefa, wtedy docenisz własne ciepełko i niezlaeżnosc tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze wiem to ludzie nie wolaja na mnie Maku ale niektore za.... łby sa na tyle glupie ze tego nie kumaja. nie obchodzi mnie to czy myslisz ze to moje konto czy kogos innego. ja tylko nie rozumie waszego glupiego uporu. a teraz spadam bo jade na 14.00 na jazde testowa do suzuki tychy. wpadnijcie niewierni Tomasze to zobaczycie ktm ci ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy bym ja mial taką sytuaje już dawno bym odwiedził panów sprzedających i im porządnie wpier.......ił bo mie denerwuja takie chłystki jak kolo MAKUzero szacunku dla takich ludzipanowie no moto to nie zabawka za 200 zł na to sie nie robi 2 dnii mam nadzieje że większość ludzi z forum to czyta bo to przecież my jeżdzimy na moto i nigdy cie kolego nie odwiedzi !!!!!!Frajerów to se szukaj u siebie we wsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej negatyw ;)Moje nowe rg (to którym się tutaj pochwaliłem) wziął do siebie. Po wstępnych oględzinach , powiedział 200 zł za remont silnika. Potrzymał rok , po czym zadzwonił do właściciela i powiedział , że 1200 zł będą kosztowały części , a 600 zł robocizna ^^Nie mam słów , pozdro ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale ogień to nie pierwszy temat gdzie chlopak ostro podpadł.Zastanawia mnie jedna rzecz. czy nie lepiej bylo w miare uczciwie prowadzic ten biznes, miec dobra opoinie i na wiele lat fajne pieniadze zamiast zszarganej opini oszusta i kombinatora??jak juz ktos powiedzial wczesniej, dpo pewnych rzeczy trzeba dorosnac ale nie wiekowo tylko mentalnie.a moze to ma sie we krwi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.