Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dobry, A Tani Kufer Co Radzicie


Rekomendowane odpowiedzi

WitamDużymi krokami zbliża się sezon, a ja przymierzam się do zakupu tylnego kufra do motocykla, jeżdżę XJ 600 i na co dzień potrzebuję kufra, gdzie mógłbym zapakować kask i potrzebne mi dokumenty, a czasami przy okazji dłuższych wycieczek i dwa kaski integralne. Przedział cenowy jest rozpięty, a mnie zależy, żeby wykonanie kufra było dobre a cena adekwatna. Znalazłem na allegro coś takiego "KUFER MOTOCYKLOWY AWINA NA 2 KASKI - 50 LITRÓW " cena z mocowaniem to ok 130 zł. Czy ktoś ma może taki kufer lub co byście mi doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradziłbym Ci kufry firmy Kappa - cena niewygórowana (mimo to daleko jej do 130 z mocowaniem) a jakość bardzo dobra. Jeżeli nie masz za dużo kapuchy to poszukaj sobie na niemieckim ebay używek - jest tam tego multum a ceny są śmieszne. Na ten przykład ja za komplet 3 kufrów kappa 42l. z mocowaniem givi i oparciem pasażera zapłaciłem 900 PLN z przesyłką (a cena takiego nowego kompletu w Polsce na ten czas to było 2400 PLN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądaj kufrów za 120 zł . Sam dobry zamek musi troche kosztować . Klucze też nie moga być z "papierowj blaszki" . Kupisz to coś i będziesz po dwóch rundkach w brodę sobie pluł . Kup używkę Kappa albo Givi .Wydasz pare stówek , a to naprawdę górna półka i pewnośc ,że dojedziesz z tym co masz w walizach na miejsce docelowe . Czujesz blusik , jak w podróży odpada ci górna część tego czegoś i krew cię zalewa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ostrzeżenie, nie znam się i dlatego pytam. A czy np taki kufer Givi:http://cgi.ebay.pl/GIVI-STYLE-45L-MOTORCYC...=item5ad63f88af(nie wiem kiedy aukcja wygaśnie więc podam też nazwę)GIVI STYLE 45L MOTORCYCLE SCOOTER PED MOPED TOP BOX Co o tym sądzicie?? Ciężko jest mi się poruszać po niemieckim Ebay-u bo niemieckiego nigdy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego rodzyna w niemieckim ebay to wyraźnie jest napisane givi STYLE - czyli dla ograniczonych - w stylu givi A poza tym to link do aukcji, który podstawił Ci giemul wydaje się ciekawą propozycją. Zadzwoń do gościa czy nie puści Ci go za 300 razem z płytą i masz problem z głowy. Nawet dowiezie Ci go do Katowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do givi i kappy to faktycznie najwyzsza półka ale zwroc uwage na mocowanie. monolock przewidziany jest do 3kg a monokey do 10kg a to zasadnicza róznica. pytanie co w nim bedziesz woził. jak juz kupisz monolocka to chociaz płyte wez metalowa a nie plastik do skuteraz bo bedziesz sie ganiał po ulicy z kufrem. czasem warto doinwestowac i miec cos porządnego. w louisie dostepne sa kufry motodetal ktore produkowane sa przez kappe. to po prostu ich stary model ktory robia jako tania linie dla marketu. http://www.allegro.pl/item872192351_kufer_...y_promocja.htmltutaj masz oryginalny kufer kappa z gwarancja itd za niewiele ponad 350złhttp://www.sklepef.pl/shop/174/35238-3612-kappa-kuferpłyte mozna kupic używke na allegro. pewny, duzy i mocowany jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten sam kufer, również zakupiony pod logiem Moto Detail i jest to Shad SH 42.
zle zdjecie wstawilem, bardziej jako przykladowe. http://www.louis.de/_104de65c3179463429b49...0&anzeige=0o ten chodzi jesli mowa o szczegółach ale widze ze podrozały. kiedys byly po 60 ojroco wazne on jest na monokeyu tak wiec 10kgpoczekaj na jakas promocje. oni czesto maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten sam kufer, również zakupiony pod logiem Moto Detail i jest to Shad SH 42.
Ja tez sie z takim powoze, faktycznie dwa kaski (integralne) wchodza na styk,ja spakowałem do niego około 10 kg i dawał rade (przez około 2tys km po róznych drogach), jesli zalezy Ci na wielkosci to bedziesz zadowolony. http://img687.imageshack.us/img687/1151/178w.jpgPozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczepię się pod temat:ma/macał ktoś to na żywo?Aukcjato samo ale na stronie innego sklepuSklepChcę coś kupić i przy minimalnej inwencji twórczej z mojej strony tego coocasa z mocowaniem mogę mieć za kolo 450, za Givi v46 plus płyta i mocowanie musiałbym wyskoczyć koło 850. Warto pchać się w tego coocasa?PZDRmakzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.