Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kask Naxa Fb Bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś sklepem konkurencją dla współpracującego z nami sklepu MOTO MODA w Miasteczku Śląskim , nawet Byłeś tam ostatnio " na zwiady " , Co do Twoich słów :" Po prost miałem okazje sprzedawać kaski Naxa" - to nieprawda , nie współpracujemy ze wszystkim firmami, gdyż dajemy terenowe/regionalne wyłączności i Twój sklep niestety nie ma możliwości nawiązania z nami współpracy .tak więc powody do narzekania na firmę NAXA są jasne , skoro nie możesz być naszym klientem - to nas narzekasz ......
nieładnie tak komus obrabiac d.. czy konkurencji, czy sklepowi ktory handluje..To ze kolega twierdzi ze naxa jest tania i kiepskiej jakosci to wiadomo.. a to ze cena jest tez niska to nie ma sie co spodziewac mercedesa w cenie malucha..Dla mnie faktem jest to ze zna sie na kaskach jest to, ze zna sie na innych markach i na dodatek ma kaski Shoei... Shoei jak wiadomo tez ma weryfikacje klientow z ktorymi wspolpracuje ale kryteria wyboru partnerow handlowych ma ZNACZNIE wyzsze od Naxa Wiec argument ze naxa jest dla wybranych raczej nikogo tutaj nie przekonuje hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nieładnie tak komus obrabiac d.. czy konkurencji, czy sklepowi ktory handluje..To ze kolega twierdzi ze naxa jest tania i kiepskiej jakosci to wiadomo.. a to ze cena jest tez niska to nie ma sie co spodziewac mercedesa w cenie malucha..Dla mnie faktem jest to ze zna sie na kaskach jest to, ze zna sie na innych markach i na dodatek ma kaski Shoei... Shoei jak wiadomo tez ma weryfikacje klientow z ktorymi wspolpracuje ale kryteria wyboru partnerow handlowych ma ZNACZNIE wyzsze od Naxa Wiec argument ze naxa jest dla wybranych raczej nikogo tutaj nie przekonuje hehe
Ni powiedziałem że NAXA jest dla wybranych , tworząc sieć odbiorców kierujemy się pewnymi kryteriami dbając o interesy naszych klientów , nie nawiązaliśmy współpracy ze sklepem w Kaletach , i jak widać to jest powodem krytyki w nasza stronę , nie mówimy także nic złego na ten sklep.Ocenę pozostawmy klientą Nie krytykujemy konkurencji - stwierdzamy fakty - nie domysły - Znamy się na kaskach ( szef jest motocyklistą od ponad 20-u lat ) , oczywistym jest ze SHOEI ,ARAI to zupełnie inna pólka , podobnie NOLAN,SHARK ...Czy porównywaliśmy się kiedykolwiek do jednej z tych firm ?, Mówiąc cokolwiek na temat jakości SHOEI , ARAI ,SCHUBERT ,NOLAN oczywistym jest mówimy to w superlatywach .Niejednokrotnie nasi klienci pytają nas o wyższą polkę kasków to polecamy firmę , HJC , KBC , - one też są produkcji CHINY/TAIWAN, Nie możemy pogodzić się z kłamstwem i milczeć jeżeli ktoś przedstawia jakość naszej firmy w sposób nieobiektywny twierdząc iż to żadna jakość mimo iż ten sm kask jest produkowany dla HELD,ACERBIS i tu opinie są pozytywne , Nikogo nie namawiamy usilnie na zakup NAXA lecz nie można nie reagować na zapytania klientów - nie mamy nic do ukrycia -mówimy gdzie produkowana jest NAXA , oczywiście w AZJI jak każdy inny tani kask , tyle że pozostali twierdzą ten sam kask że jest WŁOSKI ,HISZPAŃSKI ,NIEMIECKI etc. .za szczerość dostajemy po " dup.e" .Firma NAXA proponuje te same kaski co zachodnie firmy lecz za niższa cenę .czy to źle ? Z mojej strony wszystko zostało powiedziane , konkurencja jest i być powinna dla dobra klientów , jak widać czasem to komuś może przeszkadzać pozdrawiam Marcin -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni powiedziałem że NAXA jest dla wybranych , tworząc sieć odbiorców kierujemy się pewnymi kryteriami dbając o interesy naszych klientów , nie nawiązaliśmy współpracy ze sklepem w Kaletach , i jak widać to jest powodem krytyki w nasza stronę , nie mówimy także nic złego na ten sklep.Nikogo nie namawiamy usilnie na zakup NAXA Firma NAXA proponuje te same kaski co zachodnie firmy lecz za niższa cenę .czy to źle ? Z mojej strony wszystko zostało powiedziane , konkurencja jest i być powinna dla dobra klientów , jak widać czasem to komuś może przeszkadzać pozdrawiam Marcin -
Własciciej tego sklepu w Kaletach nie krytykował firmy importujacej kaski Naxa tylko jakosc produktu i porownal ja do innych kaskow oferowanych u siebie.Zakladam, ze skoro porownal je do box, mds czy shoei to zna te produkty i zna rowniez wasz produkt.Skoro sprzedajecie je do sklepu kilka km dalej i ten sklep np szczyci sie ze ma naxa, to super, ale..... kryteria wyboru importerow dla klientow sa chyba znacznie inne (czyt dla naxa mininalne, dla shoei to sklep ma byc taki i taki)w porownaniu roznych innych firm do siebie saznacznie wyzsze niz importera kaskow naxa...skoro sklep w kaletach ma znane firmy, a skoro inny sklep ma tylo kaski naxa to juz dla mnie jest toa wiadome jaki to poziom sklepu..Jako importer obraziliscie sklep, wyciagneliscie na swiatlo dzienne jakies brudy i mnie osobiscie (a nie znam ani jednego ani drugiego sklepu) zrazily do waszej firmy.To tak samo jakby Shoei Polska napisal oficjalnie ze nie sprzedaja kaskow swoich do tej firmy bo jest ch.... (a jezeli dokonuja takich wyborow to ustalenia pozostaja miedzy nimi a klientem i sa tajemnica handlowa). odrobinę klasy panowie, a tego jak widze wam brakuje.Co do kaskow naxa, to tak samo jak mds, box i wiele wiele innych sa produkowane w chinach ale wiem o tym, ze ZNANE firmy ktore zlecaja chinskim fabrykom swoja produkcje, bardzo ale to bardzo przestregaja swoich norm.Oosobiscie do naxa nic nie mam, ale osobiscie wolalbym kupic za 400 zl boxa albo mds, albo najtansze HJC niz naxa, nawet jezeli bedzie miala BT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowna OLU .A kto mówi że NAXA nie wymieni? ...Jak widać reklamacje zdarzą się wszędzie , w SHARK-u też.Mam pytanie po jakim czasie była reklamacja ?..Co do reklamacji , jeżdżę też motocyklem , jestem motocyklista i wiem coś na też wad kasków AGV , CABERG etc .. nie ma rzeczy niezniszczalnych .oczywiście od kasku za zupełnie inne pieniądze można wymagać dużo więcej , JA nie polemizuje z faktem iż kaski z innej półki są lepsze - porównujcie NAXA do kasków z tej samej półki nie do innej klasy ...oczywiste jest ze AUDI jest lepsze od FIAT itp.......ale FIAT tez jest potrzebny i bezpieczny
Reklamacja była po ponad 2 latach od zakupu kasku, czy w naxe też jest taka możliwość?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacja była po ponad 2 latach od zakupu kasku, czy w naxe też jest taka możliwość?
A nie jest to przypadkiem czepianie się na siłę ??? Po przekroczeniu dwóch lat od momentu zakupu to nawet w Mercedesie ciężko coś uzyskać, uwież mi Więc ciężko wymagać od firmy sprzedającej kaski na jednym z najniżych poziomów cenowych cudów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to przypadkiem czepianie się na siłę ??? Po przekroczeniu dwóch lat od momentu zakupu to nawet w Mercedesie ciężko coś uzyskać, uwież mi Więc ciężko wymagać od firmy sprzedającej kaski na jednym z najniżych poziomów cenowych cudów.
Kaski Shark , podobnie jak kilka innych wysokich marek posiada 5 letnią gwarancje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i morał z całej opowieści taki:1. Większość rzeczy produkowana jest w Chinach, tylko różni się jakością (zależy od fabryki i kontroli jakości)2. Sprzedawcy znający się na kaskach nie polecają NAXA, wolą sprzedać mniej wybajerzony kask ale markowy. Zresztą widać po salonach, które sprzedają naxa Który z ASO lub lepiej znancych sklepów na śląsku (np Pitstop, Ratka, Booster) ma kaski NAXA?? Żaden, bo wolą sprzedać klientowi coś lepszego ...3. Naxa w cenie 400 zł daje prawie wszystko (BT, blende i inne), ale jakość jest słabsza.4. Klienci detaliczni są niestety nieświadomi i kupują oczami i pod wpływem marketingu, czyli lepiej mieć więcej ale za niższą cenę i jakość niż lepiej niż mniej ale za wyższą cenę i dużo wyższą jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i morał z całej opowieści taki:1. Większość rzeczy produkowana jest w Chinach, tylko różni się jakością (zależy od fabryki i kontroli jakości)2. Sprzedawcy znający się na kaskach nie polecają NAXA, wolą sprzedać mniej wybajerzony kask ale markowy. Zresztą widać po salonach, które sprzedają naxa Który z ASO lub lepiej znancych sklepów na śląsku (np Pitstop, Ratka, Booster) ma kaski NAXA?? Żaden, bo wolą sprzedać klientowi coś lepszego ...3. Naxa w cenie 400 zł daje prawie wszystko (BT, blende i inne), ale jakość jest słabsza.4. Klienci detaliczni są niestety nieświadomi i kupują oczami i pod wpływem marketingu, czyli lepiej mieć więcej ale za niższą cenę i jakość niż lepiej niż mniej ale za wyższą cenę i dużo wyższą jakość.
Morał jest taki .sklepy sprzedają to w zależności od tego z kim współpracują : RATKA MOTOCYKLE ma umowę z firmą POWERBIKE to sprzedaje HJC ,NITRO,KBC i OZONE bedące w ich ofercie Inni współpracują z BARDZO DOBRĄ i SOLIDNĄ firmą OLEK MOTOCYKLE i mają kaski z jego oferty ..OLA z PITSTOP stawia na kaski z wyższych półek niż NAXA , nie ma także tańszych bo to jej polityka handlowa- znamy się z Nią i to rozumiemy -to Jej sposób na Biznes..itp itd..........NAXA nie rzuca błotem na konkurencję - operujemy faktami , moje odpowiedzi są konsekwencją nieprawdziwych informacji na temat kasków NAXA Marcin -NAXA
Reklamacja była po ponad 2 latach od zakupu kasku, czy w naxe też jest taka możliwość?
Jak NAXA będzie kosztować tyle co SHARK to dostaniesz także 5 lat gwarancji ........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RATKA MOTOCYKLE ma umowę z firmą POWERBIKE to sprzedaje HJC ,NITRO,KBC i OZONE bedące w ich ofercie Inni współpracują z BARDZO DOBRĄ i SOLIDNĄ firmą OLEK MOTOCYKLE i mają kaski z jego oferty ..OLA z PITSTOP stawia na kaski z wyższych półek niż NAXA , nie ma także tańszych bo to jej polityka handlowa- znamy się z Nią i to rozumiemy -to Jej sposób na Biznes.
Ratka ma rowniez shoei i modeke.... gdyby chcieli naxa to pewnie i by mieli ale widocznie nie chca.. wiec dlaczego nie maja? Ola z Pirstopu zna sie na kaskach i u niej mozna kupic kaski za ponad 2000 zl i jak i te za 300 zl i dlaczego nie ma naxa? I nie pisz mi prosze, ze macie taka polityke handlowa bo jak na razie naxa na slasku istnieje w sklepach, ktore w tym roku rozpoczely dzialalnosc, lub nie sa zbyt znane w srodowisku, ciekawe dlaczego oni handluja naxa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak NAXA będzie kosztować tyle co SHARK to dostaniesz także 5 lat gwarancji ........
Jak shark bedzie kosztowac tyle ile motocykl, to beda dawac dozywotnia gwarancje i co roku przysylac kazdemu uzytkownikowi nowa szybke przed sezonem hehhee.I tak mozna mnozyc i mnozyc przyklady.Chodzi kolego o to, co napisalem:1. Naxa jakosciowo jest taka jaka jest, cene ma jakas swoja i osoby ktore sie znaja na kaskach wybralyby inne firmy.2. Naxa się wstrzelila jescze w dobrym momencie, gdy rynek motocyklowy w Polsce jest niepoukladany ale za 2-3 lata przy rozwoju importerów odziezowo kaskowych mozecie miec ciezko.3. Nie mam nic przeciwko naxa (osobiscie wolalbym inny kask w tej cenie), ale chodzi o fakt, ze brzydko naskoczyles na jednego z lokalnych serwisow/sklepow i teraz mozesz miec problem ze wspolpraca z innymi.. bo w koncu skoro wyciagasz takie brudy to raczej nikt z liczacych sie nie bedzie chcial wspolpracowac bo co bedzie jak za 2-3 lata wyciagniesz inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tazzzman i inni co tak jedziecie po tej naxie .Za taka cene to calkiem przyzwoite kaski nie jest to mercedesale fiat dla wszystkich a moze kogos nie stac na kask z 100o zeta ? Juz widze jak male chnskie raczki przejmuja sie tym czy akurat produkuja dla naxy czy nolana czy jakielkolwiek innej formy ktora zamowila u nich kaski ,naxa jest w takim a nie innym przedziale canowym i czego wiecej od niej chciec?dobrze ze jest .No ale pewnie kolega tazzzman takich "nie markowych garnkow" by nigdy nie ubral. czasami ciezko uwierzyc ze tyle kasy placi sie za logo ktore jest jednym z wielu ktore klepie sie w jednej fabryce.przypuszczam ze jakby na jakims kasku naxy walnac logo innego bardziej znanego producenta polowa z was by powiedziala ze calkie przyzwoity ten uvex,shark czy inny tym bardziej jak za taka cena .To jest wlasnie marketing placic za logo a nie za sam wyrob ,tak samo jest z butami ciuchami ,itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj uważam że harjit ma troche racji bo skoro kask ze znanej firmy już ten dość dobry (nie ten najlepszy) kosztuje w granicy 500zł to cena 200zł czyli 60% mniej to świadczy że na czymś ta znana firma musiała w tym kasku zaoszczędzić... wiadomo pojechali na jakości wszystkich elementów czyli właśnie na takich na jakich bazują tanie kaski... a sama nalepka na kasku jeszcze o niczym nie świadczy że jest to super sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tazzzman i inni co tak jedziecie po tej naxie .Za taka cene to calkiem przyzwoite kaski nie jest to mercedesale fiat dla wszystkich a moze kogos nie stac na kask z 100o zeta ? Juz widze jak male chnskie raczki przejmuja sie tym czy akurat produkuja dla naxy czy nolana czy jakielkolwiek innej formy ktora zamowila u nich kaski ,naxa jest w takim a nie innym przedziale canowym i czego wiecej od niej chciec?dobrze ze jest .No ale pewnie kolega tazzzman takich "nie markowych garnkow" by nigdy nie ubral. czasami ciezko uwierzyc ze tyle kasy placi sie za logo ktore jest jednym z wielu ktore klepie sie w jednej fabryce.przypuszczam ze jakby na jakims kasku naxy walnac logo innego bardziej znanego producenta polowa z was by powiedziala ze calkie przyzwoity ten uvex,shark czy inny tym bardziej jak za taka cena .To jest wlasnie marketing placic za logo a nie za sam wyrob ,tak samo jest z butami ciuchami ,itd.
ja nie jade... napisalem tylko tyle ze nieladnie pracownicy firmy naxa sie zachowali opisujac konkurencje swojego klienta.To ze kask jest slaby jakosciowo to inna bajka. Ktos kto widzi naxa tylko na allegro albo w sklepie moze i kupi bo ma niezle bajery za 400 zl... ale znam ludzi, ktorzy kupili, pojezdzili jeden sezon i doplacali do lepszego..Male chinskie raczki nie przejmuja sie dla kogo i co robia, ale przejmuja sie firmy ktore im to zlecaja.Na glowie mialem kaski od 200 zl do 3000 wiec jakies porownanie mam..Co do markowosci produktow motocyklowych to przeciez nie porownuje naxa do shoei,nolana, araia tylko do tanszych marek tj najtansze HJC, box, mds ktore nie sa znane na swiecie i twierdze ze lepiej dac 400 zl za boxa niz 400 za naxa i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj uważam że harjit ma troche racji bo skoro kask ze znanej firmy już ten dość dobry (nie ten najlepszy) kosztuje w granicy 500zł to cena 200zł czyli 60% mniej to świadczy że na czymś ta znana firma musiała w tym kasku zaoszczędzić... wiadomo pojechali na jakości wszystkich elementów czyli właśnie na takich na jakich bazują tanie kaski... a sama nalepka na kasku jeszcze o niczym nie świadczy że jest to super sprzęt...
Zobacz ile kosztuje kask np.HELD szczękowy Ok 600 zł NAXA 385 zł a to ten sam kask , czy jeżeli zapłacisz 600 zl to poczujesz się lepiej ? , dajemy lepsze ceny na te same produkty które są sprzedawane w EUROPIE i w Polsce za znacznie wyższe ceny,czy to źle ? , jeżeli ktoś woli płacić za ten sam produkt drożej tyle ze z innym brandem to jego wybór , jesteśmy konkurencją dla wielu i jak widać dlatego tak nagonka ...
Moto Moda hahaha ..I Ty mówisz o firmie NAXA a kaski sprzedajesz w jakimś gospodarczym..Hahaha !! ja byłem na zwiadach ??Dziennie jestem po 1000szt Naxa ;D Ciekawe kiedy jak od 9-17 jestem w sklepie ale to dobre,koleś co sprzedaje po godzinach kaski w czymś co trudno nazwac sklepem zakłada konto na forum i mówi o produkcji kasków masakra za kogo ludzie się tu podają na forum..;) Zapodaj kilka fotek Firmy,sklepu co prowadzisz...Tylko nie fikcji z google Ps a ja w szopie z świstakami produkuję nowe R1 itp... Naprawdę pisz co chcesz bo nie mam już słów..Koniec tematu z mojej str. Pozdrawiam i życzę mnóstwo sprzedaży wypasionych Naxa..
Jaki widać lubisz rzucać na ludzi " błotem "!!! , Niestety tym razem zrobiłeś to w stronę naszego klienta FIRMY MOTO MODA ..........KONTO jest założone przeze mnie czyli pracownika firmy NAXA, nie firmę MOTO MODA ........
Ratka ma rowniez shoei i modeke.... gdyby chcieli naxa to pewnie i by mieli ale widocznie nie chca.. wiec dlaczego nie maja? Ola z Pirstopu zna sie na kaskach i u niej mozna kupic kaski za ponad 2000 zl i jak i te za 300 zl i dlaczego nie ma naxa? I nie pisz mi prosze, ze macie taka polityke handlowa bo jak na razie naxa na slasku istnieje w sklepach, ktore w tym roku rozpoczely dzialalnosc, lub nie sa zbyt znane w srodowisku, ciekawe dlaczego oni handluja naxa?
Dlaczego OLA nie ma NAXA? ...JA wiem ale jeżeli ty chcesz się dowiedzieć to zapytaj OLI
Dlaczego OLA nie ma NAXA? ...JA wiem ale jeżeli ty chcesz się dowiedzieć to zapytaj OLI
Na ten moment gdyby nawet BARDZO dobry sklep RATKA MOTOCYKLE chciał kaski NAXA jest to niemożliwe - umowy z innymi odbiorcami nas zobowiązują To że Sklep PIT STOP , RATKA i inne na Śląsku nie mają kasków NAXA w ofercie nie znaczy że NAXA jest tak beznadziejna jak to niektórzy twierdzą , ale wystarczy sprawdzić mapę naszych odbiorców w całej POLSCE ( na www.naxa.pl w dziale "GDZIE KUPIĆ ) a tam nie brakuje dealerów YAMAHA ,HONDA itd którzy są zadowoleni ze współpracy z nami pozdrawiam MARCIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Naxa, minisukces miałeś podany na talerzu , wystarczyło zaproponować mi i wymienić to zniszczone po roku wnetrze, ...a potem tylko odtrąbić na forum, jak firma Naxa szanuje klientów, pomimo słabego produktu. Ale ...niee, lepiej wpadać na forum "poszarpać się" z motocyklistami .TAK JEST TANIEJ...co ?Pewnie bym podziękował , a teraz to olewam.PSCzy Ty zauważyłeś ,że już rozmawisz sam ze sobą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Naxa, minisukces miałeś podany na talerzu , wystarczyło zaproponować mi i wymienić to zniszczone po roku wnetrze, ...a potem tylko odtrąbić na forum, jak firma Naxa szanuje klientów, pomimo słabego produktu. Ale ...niee, lepiej wpadać na forum "poszarpać się" z motocyklistami .TAK JEST TANIEJ...co ?Pewnie bym podziękował , a teraz to olewam.PSCzy Ty zauważyłeś ,że już rozmawisz sam ze sobą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie bronisz swoich produktów ale jak by nie było nie dostałem odpowiedzi co z tymi porcelanowymi daszkami w kaskach na crossa ?Czyżby trudne pytanie ? Sorry ale to jest porażka i czasami faktycznie zaczynam się zastanawiać czy aby te atesty nie były nabyte po znajomości jak daszek pękł z powodu takiej pierdoły to nie chce wiedzieć co stanie się z kaskiem jak bym wyrżnoł głową w glebę …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie bronisz swoich produktów ale jak by nie było nie dostałem odpowiedzi co z tymi porcelanowymi daszkami w kaskach na crossa ?Czyżby trudne pytanie ? Sorry ale to jest porażka i czasami faktycznie zaczynam się zastanawiać czy aby te atesty nie były nabyte po znajomości jak daszek pękł z powodu takiej pierdoły to nie chce wiedzieć co stanie się z kaskiem jak bym wyrżnoł głową w glebę …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Was ASYJedni maja wiecej racji drudzy mniej.Mam dla was krotkie przeslanie.1. niemal wszystkie KASKI produkowane sa w azji [wiekoszsc w chinach]Skoro 80 % rzeczy przez nas posiadanych pochodzi z chin skad sie biora roznice w jakosci ?ODPOWIEDZ jest bardzo prosta. Najdrozsze - Najlepsze marki bardzo czesto maja swoje fabryki w chinach, a marki mniej cenione po prostu skladaja masowe zamowienia w fabrykach juz prosperujacychOraz dochodzi oczywiscie technologia wykonania i kontrola jakosci. Przestrzeganie lub nie procedur, kontrola jakosci lub jej brak itd 2. NAXA MARCINKU wiem ze macie takie przykazanie aby wolac : '' NAXA : TAKIEJ SAMEJ JAKOSCI W NIZSZEJ CENIE'' - ja i inni to rozumiemy zatem ty sie zastanow :czy podczas gdy na 100 motocyklistow :95 powie Ci na przyklad kaski HJC sa znacznie lepsze od NAXA 5 powie ze Lepsze sa NAXATO oznacza ze wasz produkt to gówno ? - NIE , to oznacza ze w danym przpadku iz produkty NAXA sa znacznie gorzej postzregane przez klientow od produktow HJC.A tak w ogole to mi zal twojej osoby. Pewnie tam kleksa pusciles przy pisaniu jakiejs z ripost ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM Was ASYJedni maja wiecej racji drudzy mniej.Mam dla was krotkie przeslanie.1. niemal wszystkie KASKI produkowane sa w azji [wiekoszsc w chinach]Skoro 80 % rzeczy przez nas posiadanych pochodzi z chin skad sie biora roznice w jakosci ?ODPOWIEDZ jest bardzo prosta. Najdrozsze - Najlepsze marki bardzo czesto maja swoje fabryki w chinach, a marki mniej cenione po prostu skladaja masowe zamowienia w fabrykach juz prosperujacychOraz dochodzi oczywiscie technologia wykonania i kontrola jakosci. Przestrzeganie lub nie procedur, kontrola jakosci lub jej brak itd 2. NAXA MARCINKU wiem ze macie takie przykazanie aby wolac : '' NAXA : TAKIEJ SAMEJ JAKOSCI W NIZSZEJ CENIE'' - ja i inni to rozumiemy zatem ty sie zastanow :czy podczas gdy na 100 motocyklistow :95 powie Ci na przyklad kaski HJC sa znacznie lepsze od NAXA 5 powie ze Lepsze sa NAXATO oznacza ze wasz produkt to gówno ? - NIE , to oznacza ze w danym przpadku iz produkty NAXA sa znacznie gorzej postzregane przez klientow od produktow HJC.A tak w ogole to mi zal twojej osoby. Pewnie tam kleksa pusciles przy pisaniu jakiejs z ripost ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.