Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Porada Co Do Kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jaki byście polecili kask szczękowy z blutem(intercomem) i okularami wbudowanymi.W cenie nie do przeżycia. Czyli w miarę rozsądnej.Dodam ze obecnie używam AGV K SERIES.Dziękuje z góry za sensowne porady.PozdrawiamP.S. Czy używał ktoś z was kasku Naxa FBO??Interesują mnie opinie osób co używały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jaki byście polecili kask szczękowy z blutem(intercomem) i okularami wbudowanymi.W cenie nie do przeżycia. Czyli w miarę rozsądnej.Dodam ze obecnie używam AGV K SERIES.Dziękuje z góry za sensowne porady.PozdrawiamP.S. Czy używał ktoś z was kasku Naxa FBO??Interesują mnie opinie osób co używały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jaki byście polecili kask szczękowy z blutem(intercomem) i okularami wbudowanymi.W cenie nie do przeżycia. Czyli w miarę rozsądnej.Dodam ze obecnie używam AGV K SERIES.Dziękuje z góry za sensowne porady.PozdrawiamP.S. Czy używał ktoś z was kasku Naxa FBO??Interesują mnie opinie osób co używały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co produkuje sie seryjnie jest z chin albo z tajwanu, ale robione pod jakas tam marka za ktora firma bierze odpowiedzialnosc co do jakosci i bezpieczenstwa.naxa to pewnie kaski, gdzie pan X znalazl fabryke, kupil kask po 20% od fabryki, doliczyl clo, transport, oplaty, koszt uzyskania atestu (i to nie byly badania w zakladach NASA tylko po prostu Pani Gienia z jakiejs agencji wystawila atest na podstawie xero atestu CE chinskiej fabryki) i jakies jescze inne oplaty.Wpadl na pomyslm zeby nazwac kaski NAXa i zaczal je sprzedawac...co do bezpieczenstwa, aerodynamiki itp sie nie wypowiadam..popatrz rowniez na dostepnosc czesci zamiennych (policzki, srubki, uchwyty, szybki) bo jak Ci sie cos zepsuje w takim chinczyku to bedziesz musial kupic 2gi kask zeby naprawic.Ja osobiscie bardzo odmawiam takie wynalazki i nie pisz glupot ze produtk wyprodukowanyc w chinach= produkt chinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. na początku sezonu tez przymierzałem się do szczękowca i z kimkiolwiek rozmawiałem to odradzał mi kupno. Mierzyłem i jeździłem w kilku ale wszytkie są strasznie duże i ciężkie. W tej cenie łapie się N102 ale to porażka przez tą blendę zewnetrzną.Musisz sobie zadać ważne ale to z...cie wazne pytanie po co ci ta otwierana szczena ?? jak już wiesz że bardzo ci jest potrzebna to w tej cenie najlepszym rozwiązaniem według mnie jest kask firmy HJC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi z intercom i bluetooth najlepiej schodzą Nolany 101-103 koszt ok 700zł w górę zależy od malowania.Bez intercomu z okularem fajne są GREX z spuszczanym okularem RF2 CLUB LUB ONE OK 400-500zł a same szczękowce to AGV LONG WAY MONO Czarne i srebrne ok 520zł oraz mat ok 540zł AGV LONGWAY DAYTONA ok 595zł Shark openline z okularem od 699zł Poźniej dla tych co mają mało kasy to BOX FX1 czarny mat koszt ok 300złPozdro,,;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam sie w tym miejscu z Olą , Tazzmanem i Dragonem .Jeżeli chodzi o szczękowce z okularem i z MOZLIWOśCIą montażu intercomu to poprzednicy juz wspomnieli o wiekszosci modeli , które mieściłyby sie mniej wiecej w tych pieniadzach , które chcesz wydać.Jednak warto podkreślić , że dobry intercom bluetooth to do tego dodatkowy koszt rzędu dobrych kilkuset złotych.Pozdrawiam,Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman--->popatrz rowniez na dostepnosc czesci zamiennych (policzki, srubki, uchwyty, szybki) bo jak Ci sie cos zepsuje w takim chinczyku to bedziesz musial kupic 2gi kask zeby naprawic.TU dam 100% racji.Tazzman--->>>Ja osobiscie bardzo odmawiam takie wynalazki i nie pisz glupot ze produtk wyprodukowanyc w chinach= produkt chinskiNigdzie nie napisałem GŁUPOTY(jak to napisałes) ze jakość produktów chiskich jest taka sama.Tylko napisałem ze większość kasków to chiczyki lub tajwaczyki.I miałem na myśli ze wcale nie świadczy to o jakości.A w pierwszym poście napisałem ze chce rady. A nie chce czytać o tym czy atest załatwili czy nie.I jak ktoś się wykłóca czy zna sie lepiej czy gożej.Tak czy owak maja atest. Twój pierwszy post w odp był wystarczający.Dziękuje za rady.Z tego wszystkiego kupie chyba szczękowy bez bluta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.