Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Taniawe Kufry Z Allegro


Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowe pytanie dla kogoś kto już to mioł : Czy to je cokolwiek wert ? Jakieś opinie ? http://moto.allegro.pl/item561441546_kufer...z_promocja.htmlMo to iść do jamaha majesti 250 czy jakoś - stelaż jest, kufra ni ma. I prosza o opinie kogoś kiery mioł TAKI kufer - bo to że Givi jest najlepsze to wim ( mom akurat sakwy, i widza jakie je wykonanie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum pisał, że to straszna lipa. Przy 120km/h oderwał się od stelaża i potem rozpadł na drodze.Sam nie śmigałem z takimi, ale miałem to w ręce na bajzlu i niestety jakość jest mierna.Kiedyś też się nad takim zastanawiałem, jednak po oględzinach wolałem kupić używane markowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sakwami polecam givi t411. Używane dostałem za 100 zł ( komplet nawet ze szmacianym workiem givi ). Sakwy usztywniane, mocne, dobrze siedzą. Miałem na bak też moto detail i metro czy cos takiego, i żadne z nich jakością nawet nie można położyć obok givi - moto-detail może była z grubych zamków, i materiałów, ale strasznie się gimnastykowałem zanim mi to na baku dobrze siadło, a przy tym i tak nie bardzo mi sie to kupy trzymało... a metro leciało na ręce przy każdym hamowaniu - magnesy dla ozdoby chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kufry z Kappa i jestem mocno zadowolony. Kiedyś używałem sakw materiałowych motodetail i to była totalna porażka. Niestabilne, przemakalne (chyba, że któs lubi nakładać kondony jak deszcz leje), mało pojemne i co najgorsze - jak dostał się pod nie piasek to porysało lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpt, nie bierz chińskich kufrów. Montuje je w każdym skuterze który sprzedaje jako gratis bez gwarancji i z doświadczenia jeśli kufer ma podstawe metalową, to albo się zaczepy pourywają albo będzie cię wkurzać pukanie blachy o kufer... Nie polecam.jesli chodzi o kufry AWINA z grubą podstawą okolo 1,5 cm grubości, to mogę ci to polecić jeśli nie chcesz wydać za dużo gdyż sam używałem i wytrzymał jedną małą glebę w XT-ku, oraz 1 pełny sezon tłuczenia na naszych drogach. Aaa i Awina daje dwie takie grube podstawy, także wrazie "wu" zakładasz drugi. Warto dodać że mają gumowe wstawki przez co tłuczenie podczas jazdy jest minimalne, wręcz niezauważalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spróbuje sie dopiąć do tematu:potrzebuje sakwy do gsx-r 1000 k7 mile widziane opinie użytkowników i co polecacie zbliza sie bajzel wiec moze cos zakupie )
ja mam sakwy oxforda sport i 2x25 l oraz sakwy metro 2x40 l.. oba rodzaje sakw byly montowane przeze mnie, ale trzeba jednak zadupek obklejac tasma przezroczysta zeby sie nie porysowal.jesli chcesz to moge moje metro odsprzedac bo na chwile obecna sa mi niepotrzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.