Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drżyjcie Dzapsy - Nadchodzi Nowy Król


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś wyjechał z dupy z tekstem z jakim kojarzy mi się ( i nie mi tylko , jak widać ) , hipokryzja szanownie nam panującego PP i jego przydupasów z PiSu. Zawsze jak pada gdzieś konkretne pytanie do któregokolwiek członka PiS , odpowiada on właśnie w podobny sposób , zamiast odpowiedzieć na temat . Czyli leje wode o historii i sprawiedliwości społecznej . Jego post wPISuje się wręcz wzorowo w taki kanon prowadzenia dyskusji , by zamącić temat , podjudzić małoświadomych do wrogości wobec oponenta i pokazać wszem i wobec jaki to ja nie jestem Prawy i Sprawiedliwy ! TAKIE ZACHOWANIE MNIE WKUR..A , I TYLE !
Takie zachowanie i niecheć do blizniego sa spowodowane odróceniem sie od kościoła i wiary. Do blizniego trzeba podchodzić z miłością. Moto jest przecietne i nie ma co ukrywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie zachowanie i niecheć do blizniego sa spowodowane odróceniem sie od kościoła i wiary. Do blizniego trzeba podchodzić z miłością. Moto jest przecietne i nie ma co ukrywac.
a czy to do wiary jest kosciól komus potrzebny ze nie chodzi ktos i nie daje na tace to juz ateista ? po prostu moze ktos nie chce sponsorowac ksiezom dziwek i szybkich aut o PiSie sie nie wypowiem bo bo co 2 slowo musialo by byc przeklenstwem dlatego tylko dam 2 linki sami zobaczcie i napisalem to tylko dlatego ze nie spodobalo mi sie slowo wiara w tym zdaniu przepraszam za OThttp://www.joemonster.org/filmy/5523/Typowy-wyborca-PiSuhttp://www.youtube.com/watch?v=F66ohZF59cc ten link to taz pis bo wyborcy przeszli do pisuhttp://www.wykop.pl/link/62397/ks-jankowsk...mu-dziennikarze kosciol i ksiadz Jankowski dla ktorego to jaguary to ciasne niewygodne i nie w jego stylu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto jest przecietne i nie ma co ukrywac.
Hmmm, zalezy kto z jakiego punktu patrzy. Przecietne napewno nie jest, sam stosunek mocy do wagi jest mniej niz przecietny. jak do tej pory Japonia pod tym wzgledem jest za K 46.Tym ktorzy uwazaja za przecietny proponowalbym przejechac sie takowym i stwierdzic samemu jak to sie ma do rzeczywistosci.Nie wiem kto wPL kupil juz jedna sztuke bo jak na razie na rynku rodzimym ten model nie jest jeszcze w sprzedazy. ( sprawdzone dzisiaj ).Co do tekstow o doswiadczeniu to rowniez proponowal bym sie dowiedziec jak to jest z tym doswiadczenem, bo mozna osmieszyc sie na calej lini. do bodajze 2006 r byl BMW Boxer cup, jak myslicie skad wziela sie HP2S ? ( w tym roku rozegrano juz wyscigi w Hockenheim'ie i HP2S zlupilo dupska calej konkurencji mimo, ze nie dysponowaly ta moca co konkurencje ( liczyli sie oczywiscie kierowcy - Jürgen Fuchs - jezeli cos to komus mowi ). Nie wiem jak bedzei wygladala klasyfikacja w WM, tego raczej nikt wiedzial nie bedzie. Jedno jest pewne, ze nowy model przyprawi o bol glowy cala konkurencje, przynajmniej w Niemczech, Reszte pokaze czas.Widze w kazdym razie wreszcie mozliwosc zlamania magicznej granicy i zamkniecia szafy ( niekoniecznie na wlasnym, pozyczony tez wystarczy, he, he )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wPL kupil juz jedna sztuke bo jak na razie na rynku rodzimym ten model nie jest jeszcze w sprzedazy. ( sprawdzone dzisiaj ).
zacytowane z innego forum ( ty wiesz z którego ) za Tomkiem , który Beemkami zajmuje się zawodowo . Raczej nie podejrzewam tej osoby o lanie wody .A tu dodatkowe info:http://www.scigacz.pl/BMW,S1000RR,sprzedan...olsce,8542.html
Takie zachowanie i niecheć do blizniego sa spowodowane odróceniem sie od kościoła i wiary. Do blizniego trzeba podchodzić z miłością.
Wojna z Kościołem jako instytucją , to jedyna wojna na jaką poszedłbym już teraz , bez namawiania . Ta czarna masa dręczy ludzi swoją hipokryzją już ponad 2000 lat i jakby "cza było" to bym ich "gołymi rencami" WSZYSTKICH powykańczał i zasnął z czystym sumieniem z uśmiechem na twarzy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no moto fajne ale nigdy nie lubiłem motorów od BMW. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Stylistycznie nawet nawet. Z boku przypomina mi R1 ( zwłaszcza zbiornik ) a z przodu ( mowa o wersji rejsingowej ) wygląda jak gixer k7/k8. Ogólni wygląda fajnie. Ciekawe jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no tak... kazdy ma swoje prawo glosu, nawet ryby...tylko dlaczego zazwyczaj najwiecej krzycza Ci, ktorych nie bedzie stac nawet na zakup lusterka do takiego modelu bo trzeba bedzie kupic nowy kask tiger dla siebie na sezon 2011?tak jak ktos napisal, 90% osob wypowiadajacych sie w tym temacie prawdopodobnie nie zakupi podobnej klasy motocykla a najbardziej bija piane, Ci ktorzy nawet na zywe oczy nie zobacza sprzeta wiec......no ale i tak kazdy ma prawo glosu.. mi oosobiscie wizualnie sie podoba ale sie zobaczy jak to jezdzi ;)co do nowych motocykli to chcialbym miec wizualnie fajera z 2007 (wg mnie najladniejszy motocykl do dzisiaj), z silnikiem z nowej R1 2009, z przelozeniami z gixera k7 1000 i zeby na nim pisalo dócati ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto wPL kupil juz jedna sztuke bo jak na razie na rynku rodzimym ten model nie jest jeszcze w sprzedazy. ( sprawdzone dzisiaj )
Był to szpieg z PIS-u którego napuściłem i dla tego jest to tajne re:giemulOd poniedzialku ponoć ma być lepsza pogoda,może w końcu giemul wyciągniesz swój motor i się przejedziesz i ten PIS ci wywieje z głowy ,byleś tylko nie miał qanda bo możesz ją pchać do domu.Jako Koleś który wyjechał ci z dupy tekstem pojadę jeszcze innymKibicuj sobie jakiej chcesz marce ale uszanuj zdanie innych,dodatkowo sam sobie robisz burdel w temaciealbo innym:im człowiek więcej wie tym ma więcej wątpliwości . (to z ŚM)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman, trochę mnie dziwi Twoje podejście, bo to tak jakbyś sądził że wyrażać opinię mogą tylko potencjalni nabywcy... Sądzę że nie trzeba czegoś kupić aby wyrazić swoje subiektywne zdanie na jakiś temat, czy to pozytywne(jak ja) czy negatywne(jak te 90% bijących piane o których piszesz). Tak jak nie musisz pisać książek czy nakręcać filmów aby ocenić czy Ci się podobają...Nie po katolicku - jeśli Twoim zdaniem ten motor jest przeciętny, to jestem ciekaw jakie osiągi na obecnym rynku widnieją u Ciebie jako najlepsze.. Felgi z platyny? No chyba że masz na myśli walory stylistyczne, to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo sam sobie robisz burdel w
ja właśnie staram się utrzymać temat w argumentach . A gadanie że BMW jest dla bogatych emerytów , nie jest argumentowaniem tylko powielaniem durnych stereotypów i mnie już powoli zaczyna to słabić . A już wyjazd z historią BMW to zajebiście się wpisuje w kanon wymiany zdań na argumenty . Jakiś pierd.lec niektórym uderza do głowy na sam widok literek BMW i z tym będę walczył , bo to takie same motocykle jak inne i prosiłbym aby je oceniać według tych samych kryteriów , nie z punktu widzenia swoich fobii czy kompleksów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie staram się utrzymać temat w argumentach . A gadanie że BMW jest dla bogatych emerytów , nie jest argumentowaniem tylko powielaniem durnych stereotypów i mnie już powoli zaczyna to słabić . A już wyjazd z historią BMW to zajebiście się wpisuje w kanon wymiany zdań na argumenty . Jakiś pierd.lec niektórym uderza do głowy na sam widok literek BMW i z tym będę walczył , bo to takie same motocykle jak inne i prosiłbym aby je oceniać według tych samych kryteriów , nie z punktu widzenia swoich fobii czy kompleksów .
Jesteś wielkim fanem BMW z uporem maniaka co rzuca się na każdego co ma inne zdanie dla tego życzę ci abyś za jakiś czas zrealizował swoje marzenia i następny kupił właśnie ten model.A swoja drogą tu jakaś normalniejsza atmosferahttp://forum.motocyklistow.pl/forums.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wielkim fanem BMW z uporem maniaka co rzuca się na każdego co ma inne zdanie dla tego życzę ci abyś za jakiś czas zrealizował swoje marzenia i następny kupił właśnie ten model.A swoja drogą tu jakaś normalniejsza atmosferahttp://forum.motocyklistow.pl/forums.html
Widzisz w przeciwienstwie do co niektorych kolega giemul wie o czym mowi. Osobiscie nakrecilem tym modelem cos pod 1000 km i bylem z niego b. zadowolony. Mialem szczescie, ze wyszedl nowy model ktory kupilem. Czasem los plata figle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dyskutować ale w innym tonie.
gadaj z sensem na temat , a nie zwiedzaj historii , bo mój ton wynika z tego , że kierujesz się uprzedzeniem i odpadasz od tematu . Ale proszę bardzo .Wrócę do podjętego przez ciebie wątku , jeżeli bardzo chcesz. Masz Japoński motor ( nie piszesz czy masz i jaki , ale zakładam że masz ) ? Wiesz po jakiej stronie była Japonia w tej wojence ? Mogę ci pożyczyć książki o Japońskim miłosierdziu ukazywanym wtedy bliźnim .Okrucieństwo Japończyków podczas drugiej wojny światowej jest czymś niemal legendarnym .Japończycy, rozpętując wojnę na Pacyfiku, zaczęli realizować marzenie o czymś w rodzaju azjatyckiej strefy współpracy kontrolowanej przez Tokio. Miało to uszczęśliwić wszystkie podbite narody . Białych należało zaś bezapelacyjnie wybić. Na terenach podbitych Japońce zachowywali się dużo brutalniej niż faszyści w europie. A były tam też ,jak możesz się domyślać fabryki , w których pracowali jeszcze wtedy ludzie , nie roboty. I nie mieli raczej full socjalu , wczasów, dodatków mieszkaniowych i obiadów opłacanych przez pracodawców. Powiem ci dosadniej - JEB.LI TAM LUDZIE DO ZDECHNIĘCIA W KOSZMARNYCH WARUNKACH !!! Będziesz o tym gadał jak ktoś założy temat o jak to sam napisałeś XX i Hajce ??? NO BO JA JAKOŚ TAKICH PYTAŃ NIE WIDZIAŁEM JESZCZE ( może przez moją ślepotę spowodowaną podeszłym wiekiem ) . Więc nie układaj mnie tu kolego na grzecznego , bo to ty wyjechałeś z " ciekawym inaczej" tekstem , a teraz kreujesz się prawego i sprawiedliwego forumowicza .ps, Dziękuję ci serdecznie za życzenia spełnienia marzeń .Ze swojej strony również chciałbym koledze życzyć spełnienia najskrytszych marzeń , ponadto chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego , zdrowia szczęścia i dużego wora batoników SNICKERS ( albo nie bo to chyba Niemieckie są więc raczej krówek ciągutek) na Mikołaja.( taki ton ci odpowiada?) BARDZO ,BARDZO , BARDZO PROSZĘ MODERATORA O NIE USUWANIE TEGO POSTA , BO JEST WAŻNY DLA MNIE I PROWADZONEJ TU DYSKUSJI , chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja cie pierdziu.... Dziadek - ty sie nie denerwuj bo ci zylka peknie.to jak z tym litrem Beemy? fajny nie?
noo.o fajny , fajny . Ino szkoda że w czydziestym dziewjontym to my takich nie mjeli jak my po katofle jeżdżili do ruskich . Ale kto to jeszcze dzisiej pamiento . Ta dzisiejszo młodziesz ...... ino sie za frelkami oglondo . Nic nie szanujom historji , nic .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE:Przeczytaj sobie jeszcze raz twój pierwszy post do mnie.-Taki ton ci odpowiada?-ewentualnie widzę poprawę.Jak ktoś sobie w domu na wzajem tak leci to nie ma sprawy ale nie do mnie,Poza tym cienki humor, jak chcesz to bez problem potrafię się rozkręcić.Jako nieuk nie wiem czy to: -nawiązanie do-historii ( nie tej z książki w twojej szkole) tylko tej prawdziwej , z życia--Więc nie układaj mnie tu kolego na grzecznego -raz tylko do ludzi wyciągam rękę,drugim środkowy palec.Telefon mam w profilu.Nie każdy ma czas i ochotę na kilometrowe posty i głupie dziecinne dogadywanie .-a teraz kreujesz się prawego i sprawiedliwego forumowicza -co o mnie kto myśli mam w de... kpuce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-co o mnie kto myśli mam w de... kpuce?
-no tak , nie warto dbać o to co myślą o nas inni . Daj sobie już lepiej spokój jak nie masz czasu pisać na forum. Ja tego wątku dalej nie będę ciągnął , bo niczego nie wnosi w temat który tu założyłem .Jak poczułeś się urażony to cię Stary przepraszam , ale pojechałeś po całości z ta wycieczką po historii , nie o tym tu piszemy . Staram się trochę zmienić nastawienie do motocykli BMW a twój post był właśnie wzorowym przykładem na to że fobie i uprzedzenia są dość silnie zakorzenione . Z takim podejściem będę walczył . Tyle.Wracam do S1000RR:pojechali pierwszy raz w SBK , i jak na razie fajerwerków ni ma : Pierwszy wyścig: Corser - 8 miejsce , Xaus - 19 miejsceDrugi wyścig: Xaus - 11 miejsce , Corser - 22 miejsce Klasyfikacja ogólna: Corser - 11 miejsce , Xaus - 14 miejsceBMW - 5 miejsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie SBK zapewne jest jakąś wykładnią. Myślę,że Corser i Xaus nie wzieli się w teamie BMW przez przypadek. To BMW ich zatrudniło, dobrze wie po co?Nie będę się wtrącał w wasze histo pogawędki, sprawdziło sie to co pisałem w tamtym tygdniu. Fajnie wygląda, osiągi i dane tech znakomite, wygrywa R1......ale BMW nie robi jako firma nic nie przemyślanego więc juz niedługo .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Nie denerwuj sie kolego. Koledzy sa ziemniakami i wszystko wiedza najlepiej.Smigałem 4 lata Bmw i uwazam za najlepszy motor swiata dopółki mi nie ukradli:(
Ja zawsze uwazalem ze BMW to maszyny nie do zdarcia ale mam kolege ktory poltora roku jezdzi R1200RT i zdazyl zaliczyc wymiane kardanu i skrzyni biegow, dodam tylko ze kupil nowke w salonie i ze w ciagu roku nakrecil 60tys km.Dalej uwazam ze to swietny sprzet turystyczny ale nie gloryfikujcie tej marki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.