Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Drżyjcie Dzapsy - Nadchodzi Nowy Król


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

hmm pozyjemy zobaczymy oby tylko nie wyskoczyli z cena z kosmosu bo nikt tego nie kupi
czytałeś temat od początku ? Maszyneria ma kosztować tyle co Japońce . A co po niektórzy ludzie kolego , kupują sprzęty bez względu na cenę . I nie mam na myśli li tylko BMW , chociarz jak by była cena 120.000 zł to podejrzewam ,że też by za tym kolejki były ( podejrzewam też ,że większe niż będą jak będzie kosztował 60.000 niestety). Popatrz na taka padakę jak nowy V-max , ja bym tego patykiem nie ruszył nawet a są tacy co się biją o te kilka sztukasów co przyjedzie do Kaczogrodu i wywalają za ten badziew 80 patoli z uśmiechem na gembie . Więc z tym "nikt" to nie trafiłeś za bardzo , nie oceniaj innych po sobie , napisz - ja tego nie kupię . A i ciekawe masz teorie inne o BMW , widać że to tylko teorie nie poparte praktyką , dlaczego wywaliłeś swoje pisaniny z postu nr 20 ? I bez urazy , bo nie o obrażanie tu chodzi . Ja kibicuję temu motorkowi bo jak to mówili w Matrixie - WIERZĘ .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ma kosztowac tyle co japonce tak sie zawsze mowi a w rzeczywistosci potem kosztuje znacznie wiecej, v max - oczywiscie tez nie dal bym za to tyle kasy i to nie tylko dlatego ze nie mam ale i dlatego ze nie podoba mi sie ten motor i tyle a sa kolejki po niego bo to jest juz swoitego rodzaju legenda dla posiadaczy, co do teorii masz racje nie wiem nie mialem motocykla bmw przerobilem za to kilka aut bmw e36 (nalezalem nawet do klubu bmw) i powiem ze osiagami one nie porazaja, awaryjnosc jest po prostu ogromna a koszta utrzymania wysokie jedyny atut to naped na tyl daje wiele frajdy.Dlatego nie mam juz klapek na oczach i nie patrze tylko w marke BMW, chodzi o to ze BMW jak najbardziej ale nie jako typowo sportowy motor, to mi nie pasuje moje zdanie jest takie jak nie robi kawa czy yamaha sportowych aut tak bmw nie powinno sie brac za sportowe motocykle mało im jeszcze sie tu cisna w sportowe ? a czy ktos to kupi wszytko zalezy jak mowie od ceny i ilosci napalencow ( jak to sie mowi jak cos jest uniwersalne jest do dupy a jak ktos sie specjalizuje w 1 dziedzinie to jest fachowiec czemu mercedes czy audi nie ma motocykli ?) takie jest moje zdanie a swoja droga jest to dyskusja i wymiana opinii nikt tu sie nie kłóci ani ni obraża bo nie o to tu chodzi ja tez np nie wiem co kto widzi w zajebianiu na crosie po blocie czy lesie dla mnie to czysta dziecinada ale szanuje kazdego i skoro ktos to lubi to bardzo prosze w koncu ma do tego pełne prawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie mam juz klapek na oczach i nie patrze tylko w marke BMW, chodzi o to ze BMW jak najbardziej ale nie jako typowo sportowy motor, to mi nie pasuje moje zdanie jest takie jak nie robi kawa czy yamaha sportowych aut tak bmw nie powinno sie brac za sportowe motocykle mało im jeszcze sie tu cisna w sportowe ?
dosc ciekawy wywód ale zadam Ci jedno pytanie?wiesz co tą badania rynkowe?wiesz czym firmy mogą zwiększyć swoje udziały rynkowe, a co za tym idzie przychod?Wlasnie wypuszczaniem nowych modeli, na ktore prawdopodobnie będzie popyt - niekoniecznie ty bedzesz klientem docelowym, ale mysle ze skala sprzedazy tego modelu na swiecie będzie i tak 50% wiekszy niz ilosc rocznie rejestrowanych nowych motocykli w Polsce.W latach 70tych nikomu nie znana i bardziej kojarzona z dziwnyc pojazdow 2kolowych (gdyby to porownac do dzisiejszych modeli, mozna by porownac do chinskich skuterów)japonska firma Honda wypuscila model CB750. Od tego czasu minelo dosc sporo czasu, a dzieki wlasnie temu modelowi Honda dzisiaj ma pozycje taka jaka ma.Wg mnie kolejnymi firmami bedą najlepsze fabryki chinskie, produkujace na poziomie technologocznym skuterów Kymco lub Inca.Zboczylem z tematu, ale i tak uwazam ze za 10lat tak samo jak KTM z RC8 BMW podbije swiat sportami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na BMW to bardzo ładny, podobny szczegółami do różnych marek japońskich i miejmy nadzieje ze będzie równie dobrze jeździł, po hamulcach widać ze powinien hamować przyzwoicie , ( giemulco do ramy nigdy nie ma pewności ) kto wie możne za parę lat pomyśli się i o nim przy kupowaniu motocykla, co do opinii nie rozumiem trochę przywiązania do jednej marki i wychwalania jej każdego produktu jaki by nie był i psioczenia na wszystkie inne, no ale cóż indywidualna sprawa każdej osoby choć myślę ze jest to zawężanie swoich horyzontów i możliwości popatrzenia na coś obiektywnie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli , ja jestem obiektywny , nie zarzucaj mi maniakalności , bo to nie prawda.Miałem chyba każdy rodzaj motocykla ( oprócz enduraka , czego bardzo żałuje) i do BMW doprowadziły mnie moje doświadczenia. To co teraz kupiłem to już legenda jeżeli chodzi o bezawaryjność i komfort , a ja tego teraz szukam w motocyklu , dlatego go kupiłem , nie dlatego ,że jestem maniakiem BMW .Bałem pod uwagę XX ale jak nim się przewiozłem to mi przeszło, potem była Hajka , ale ten pokraczny wygląd . Więc tak trafiłem do BMW nie inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy swój rozum ma.Mi zdecydowanie nie podoba się w tej firmie jej przeszłość.http://www.wprost.pl/ar/5464/CENA-niewolnika/?I=875https://www.wprost.pl/ar/8601/Bezduszna-buchalteria/?I=939Kilka miesięcy też o dziwo na niemieckim programie było o fabryce akumulatorówhttp://wyborcza.pl/1,76842,4544664.htmlDodatkowo sprzedawałem Qanda przez rok to ciulstwo.Daremny totalnie.Można by tu jeszcze kilka słów dodać ale po co.XX i Hajka takiej przeszłości nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przyjemność śmigania na HP2SPORT, moge napisać jedno, te wszystkie r1, gixy czy blejdy moglyby się uczyc od bmw,nawet nie da się tego opisać, ten motocykl sam się składa w zakręt, jak ty o tym pomyślisz Nie spotkałem się z tak łatwym prowadzeniem motocykla jak w bmw, hamulce brzytwy, ale i w konkurencji bardzo dobre,moim skromnym zdaniem prezentowany model powinien byc hitem.p.s. dodam ze nie jestem fanem marki nawet auto mam francuskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy swój rozum ma.Mi zdecydowanie nie podoba się w tej firmie jej przeszłość.http://www.wprost.pl/ar/5464/CENA-niewolnika/?I=875https://www.wprost.pl/ar/8601/Bezduszna-buchalteria/?I=939Kilka miesięcy też o dziwo na niemieckim programie było o fabryce akumulatorówhttp://wyborcza.pl/1,76842,4544664.htmlDodatkowo sprzedawałem Qanda przez rok to ciulstwo.Daremny totalnie.Można by tu jeszcze kilka słów dodać ale po co.XX i Hajka takiej przeszłości nie mają.
Oj Synek , synek , szkoda mi cie , twój stary głosuje na PiS chyba i ci się udziela ta paranoja. Wojna to była 60 lat temu gościu , do kogo ty masz pretensje i o co ? Do motocykla projektowanego w 2008 roku dostawiasz historię z przed 60 lat ? Jesteś ty normalny czy ci tylko na chwilę luftu zabrakło . Myślisz że w fabrykach w Anglii czy Francji ludzie bakali wtedy za marcepan i wino ?A o Japonii to nawet nie wspominam , a XX i HAjka są z japoni jakbyś tak nie doczytał Świata Motocykli . Poczytaj trochę czegoś innego , poucz się historii ( nie tej z książki w twojej szkole) tylko tej prawdziwej , z życia . Cały świat dostał wtedy pierd..ca , ale to było i minęło . Dzisiaj kolego ,u naszych zachodnich sąsiadów , jakby ktoś tak się zachowywał jak nasi Wszechpolacy np , to by siedział w mamrze , a u nas dalej zamawiają pięć piwsk i się śmieją z frajerów .Więc daj se luzu , a tak w ogóle to ......... w dup.. , albo nie , napiszę ci inaczej : Na takim podejściu do tego motocykla i generalnie marki BMW , tracisz tylko ty , bo nie zasmakujesz tego bluesa jaki te sprzęty dają ponieważ masz klapy na oczach , ujek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy swój rozum ma.Mi zdecydowanie nie podoba się w tej firmie jej przeszłość.XX i Hajka takiej przeszłości nie mają.
\ja pierdziule ale wywód... jak Ci cos nie pasuje czlopcze to kup sobie Fiat 126P.. a nie sorki bo to wytwór mussolinego.. wiec syrenkę i a co do 2kolek to smigaj ogarem, względnie komarkiem jak sie boisz ze Cie ogar poniesie.. w koncu tez byl robiony na podzespołach ZSRR.względnie proponuje Bentley`a bo to jedyna marka jaką uznaje nasz wspanialy, niezastapiony, niedoscigniony i bogobojny, zawsze wierny ojczyznie (ale tylko za pieniazki) ojczulek rydzyk wraz ze swoja armia ;)Faktycznie chyba jestes wyslannikiem z krainy Pis na ktory mozna tylko zrobic piss piss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do BMW doprowadziły mnie moje doświadczenia. To co teraz kupiłem to już legenda jeżeli chodzi o bezawaryjność i komfort , a ja tego teraz szukam w motocyklu , dlatego go kupiłem , nie dlatego
i nie dlatego , że trzymasz pod poduszka niemiecki paszport? W koncu w dobie kryzysu trzeba wspomagac swoja ojczyzne.
Faktycznie chyba jestes wyslannikiem z krainy Pis na ktory mozna tylko zrobic piss piss
kolejny VD udajacy ze mu zalezy na PL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie tą markę ale trzeba być realistą. Pomimo tego, że życzę im jak najlepiej w motoryzacji cudów nie ma. Ten motocykl może być realnym konkurentem dla nowego fireblad'a albo nowej R1 dopiero za parę lat. Niemcy muszą nabrać doświadczenia w tym segmencie, i z tymi silnikami do czego zresztą sami się przyznają. Moim skromnym zdaniem za 2 może 3 lata jak ktoś będzie rozglądał się za nowym litrem będzie mógł brać tego sprzęta poważnie pod uwagę; póki co będzie to tylko propozycja dla fanów marki.... Tak to widzę
dokładnie..tylko żeby ich pierwsze kroczki w tym gatunku motocykli były porównywalne do ceny, bo jeśli miałbym sie zastanawiac nad kupnem bmv a r1, to oczywiscie biore r1.osobiscie, stylistyka bardzo ladna, podoba mi sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie dlatego , że trzymasz pod poduszka niemiecki paszport? W koncu w dobie kryzysu trzeba wspomagac swoja ojczyzne.kolejny VD udajacy ze mu zalezy na PL.
a co miał jeździć jakimś tam nowym ROMETEM Kxxx? Dla mnie nie ma jednej i jedynej słusznej marki, dla mnie liczy się dany model. Z BMW nie brał bym dużego enduraka z serii GS- robienie skrzyni przy 50tyś km w i tak drogim motocyklu to już przesada. Natomiast turystyki BMW robi zajefajne, czego nie powiedział bym np. o Kawasaki gdzie jak wiadomo krążą różne opinie, że a to ramy pękają itp, itd. gdzie kiedyś była akcja serwisowa chyba rok albo dwa lata temu że w którymś turystycznym modelu {nie pamiętam już} mogła pękać rama w okolicach mocowań silnika bo te były źle dokręcone itp. nie pokatolicku? cza brac pod uwagę to co je teraz, a nie że w dojczah panował hitler, w rusach stalin, a japońce mówią po japońsku i kreślą ciekawe literki giemul" dziś BMW a jutro "
dokładnie..tylko żeby ich pierwsze kroczki w tym gatunku motocykli były porównywalne do ceny, bo jeśli miałbym sie zastanawiac nad kupnem bmv a r1, to oczywiscie biore r1.osobiscie, stylistyka bardzo ladna, podoba mi sie
te 15tyś EUR tu w PL a tam nie bydzie równe, wiem jak jest z autami od VW niby taniej jest kupić nowe w D ale jednak ;) nie. to zależy ogółem od rynku, a biorąc pod uwagę to że BMW to taka marka ekskluzywna to to właśnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta beema stylistycznie bardzo podoba i przypomina mi bardziej włoskie motocykle niż japońskie chociażby patrząc na koła .No i chyba ładniejsza niż litry wielkiej czwórki z 2009 r.
wszystko kwestia gustu ja osobiscie uwazam ze suzuki moze nie jest moze najlepszym i najmniejawaryjnym motorem w stosunku do innych ale nie ulega fatk ze modele k5 i k6 w malowaniu niebiesko bialym sa najpiekniejszymi motocyklami w historii sportowych maszyn i cala reszta mimo ze rowniez piekna im w tym nie dorówna nigdy mam nadzieje ze w przyszlym roku bo w tym na pewno nie bede mogl kupic taka maszyne pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie jałowe teoretyzowanie.Połowa z osób wypowiadających się w tym temacie nawet tego motocykla nie będzie miała możliwości dosiąść, ale oczywiście wieszać psy na nim wieszają. Bo to historia, bo to nie japonia, bo to brak doświadczenia itd. Odcinając się od tego prorokowania czekam jak się potoczą losy tego modelu. Niewątpliwie jest ciekawy, osiągi imponujące, jeżeli cena będzie na przyzwoitym poziomie, to może sporo namieszać, co akurat mogłoby być bardzo interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re........
Zadałem pytanie w tym temacie takiego mniej więcej sortu: - co myślicie o BMW S1000RR ? A nie pytałem :- jaka jest wasza opinia na temat historii firmy BMW .Koleś wyjechał z dupy z tekstem z jakim kojarzy mi się ( i nie mi tylko , jak widać ) , hipokryzja szanownie nam panującego PP i jego przydupasów z PiSu. Zawsze jak pada gdzieś konkretne pytanie do któregokolwiek członka PiS , odpowiada on właśnie w podobny sposób , zamiast odpowiedzieć na temat . Czyli leje wode o historii i sprawiedliwości społecznej . Jego post wPISuje się wręcz wzorowo w taki kanon prowadzenia dyskusji , by zamącić temat , podjudzić małoświadomych do wrogości wobec oponenta i pokazać wszem i wobec jaki to ja nie jestem Prawy i Sprawiedliwy ! TAKIE ZACHOWANIE MNIE WKUR..A , I TYLE !A do meritum:- te motocykle już można kupować i kosztują na dzień dzisiejszy MNIEJ niż Fajery . Jeden już sprzedał się w nawet w Polsce i to w Full opcji ! Ja temu motorkowi bardzo kibicuję i tego nie ukrywam , i nie ma to nic wspólnego z Niemieckim paszportem - diagnozę postawił pan na poziomie skacowanego studenta pierwszego roku , panie Doktorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.