Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Vfr


Fredvfr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie ma luz na gumach, czy na czym on tam sie trzyma, lata jak szmata, musze to obadac mi żarówka też migała aż zgasła, ta od budzika ;) wymien i po kłopocie, podswietlanie jest zrobione taśmą po całym liczniku, jakby był walniety kabel to wszystkie by migały a nie jedna, chyba że masz pękniętą ścieżkę zaraz przy owej żarówce, ale to omomierz i znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej witam wszystkich jestem tutjan nowy wlasnie sie zarejestrowalem i sorki ze napisze to tutaj ale mam jedno pytanie bo nie wiem czy ja jestem jakis inny czy inni sadza podobnie jak jak:P mianowicie chodzi o motorek yamaha r6 planuje sobie taki zakupic ale mam pewnne watpliwosci bo modele do rocznika 2003 czyli te przed liftem podobaja mi sie duzo bardziej niz te 2003 po lifcie :| moim zdaniem te po lifcie sa poporstu paskudnie i tu pojawia sie moje pytanie czy to ja mam jakis naprawde dziwnie wysrubowany gust czy tez moze wam albo przynajmniej jakiejs czesci ludu z tego forum bardziej podoba sie yamaha r6 przed liftem?? jeszcze raz sorki ze pisze to tutaj ale jak mowilem jestem nowy i nie wiem co gdzie i jak:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest akurat temat o hondzie vfr ;) ja sie o r6 nie wypowiem, ale poszukaj sobie odpowiedniego działu na forum, lub napisz w ogólnym.thrillco, ja odpowietrzyłem, trzeba troche pojezdzic zeby sie dotarły, ewentualnie odpowietrzyc jeszcze raz i powinno byc ok ebc mi polecano, ale na vfr-oc pisali ze ferodo platinium są ok, więc takie wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie temat o klockach na vfr-oc znalazlem juz po skonczeniu pracy, a moto mi było potrzebne, więc pojechałem do najblizszego sklepu i tak zakupiłem. Chłopaki moze latem zorganizujemy zlot vfr-ek na Śląsku? Z działu "nowe nabytki" troszke osób zakupiło v-ki. Kilku znajomych u mnie tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechałem po żarówke, miał białe i niebieskie, wziąłem obydwie tak dla zobaczenie które będą lepiej świeciły, wszystko fajnie świeci ale między białą a niebieską żadnej różnicy nie ma, tak czy inaczej dziękuję za pomoc, bo do szału mnie to doprowadzało jak jechałem w nocy i mi to mrygałoteraz zostało jeszcze do zrobienia światło mijania które jak na złość jak pojechałem do elektryka normalnie świeciło, a tak to czasami przekręcam kluczyk i gdzieś po 5sekundach dopiero się zaświeca, długie światło normalnie, stało mi się tak jak pewnego razu odpaliłem podgrzewane manetki i światło mijania zgasło i od wtedy coś jest nie takfajnie by było jak już zrobi się ciepło, spotkać się gdzieś na śląsku i pojechać gdzieś np. ojców czy coś podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba będzie pomyśleć nad takim przekaźnikiem, muszę jutro to pomierzyć ile tam napięcia dochodzi, po ściągnięciu czaszy luźno latał sobie kabelek od postojowych które są odłączone, był on blisko stelaża czaszy, czy to możliwe że jak on się obijał o stelaż robiło się jakieś zwarcie, wogóle to tam tyle luźno latających kabli że to chyba pousuwam wszystko w cholerę i będzie spokój tak wogóle to wpadłem na pomysł zmiany podświetlenia zegarów, zmieniłem na diody niebieskie i teraz jest dużo ładniej i czytelniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzyłem na krótkich ok. 11.2V, na długich 12.2V, to chyba dośćhttp://img515.imageshack.us/img515/6939/hpim3873.th.jpgmoże jeszcze do wymiany pójdzie tarcza od prędkościomierza, bo w dzień to jeszcze ujdzie wpatrywanie się w te małe literki km/h, ale w nocy to już trzeba się dokładnie przyjrzeć, choć teraz już mam to opanowane ale jednak chyba zmienię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam VFR RC24 mam od 2002 roku do dziś Zjeżdziłem nia trochę Polski i nawet dojechaliśmy do Londynu . Chetnie w sezonie poznam kolegów którzy też kochają swoje VFR Taki zlocik był by super sprawą chociażby przewietrzyć maszyny w weekend Pozdrawiam i życzę z Nowym Rokiem dla wszystkich dlugich i bezpiecznych rajz i wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierzyłem na krótkich ok. 11.2V, na długich 12.2V, to chyba dośćhttp://img515.imageshack.us/img515/6939/hpim3873.th.jpgmoże jeszcze do wymiany pójdzie tarcza od prędkościomierza, bo w dzień to jeszcze ujdzie wpatrywanie się w te małe literki km/h, ale w nocy to już trzeba się dokładnie przyjrzeć, choć teraz już mam to opanowane ale jednak chyba zmienię
A co to za diody? Po prostu wymieniłeś na niebieskie?PS Ta czerwona lampka to chyba powinna gasnąć czy tak szybko fotke strzeliłes?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu zamieniłem oryginalne zielone żaróweczki na diody, takie jak na tej aukcji miałem w podświetleniu zegarka i one są chyba ciut słabsze niż te co dałem, to idzie kupić w każdym sklepie elektronicznym, mają zwykle do wyboru do koloru, moje kosztowały 5zł sztuka, potrzeba 4http://allegro.pl/item849223977_bosma_led_...t_12v_3585.htmla ta kontrolka od oleju to mi gaśnie dopiero po odpaleniu, jak przekręcę kluczyk to się świeci aż do momentu odpalenia, potem gaśnie, ma być inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu zamieniłem oryginalne zielone żaróweczki na diody, takie jak na tej aukcji miałem w podświetleniu zegarka i one są chyba ciut słabsze niż te co dałem, to idzie kupić w każdym sklepie elektronicznym, mają zwykle do wyboru do koloru, moje kosztowały 5zł sztuka, potrzeba 4http://allegro.pl/item849223977_bosma_led_...t_12v_3585.htmla ta kontrolka od oleju to mi gaśnie dopiero po odpaleniu, jak przekręcę kluczyk to się świeci aż do momentu odpalenia, potem gaśnie, ma być inaczej ?
Dzięki za link. Cholera źle spojrzałem i nie zauważyłem że moto tylko stoi na przekręconym kluczyku. Mnie sie zdawało ze jest odpalony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama instalacje jest banalnie prosta tylko trzeba ściągać czasze no i dobrze wsadzić +-, bo ja się machnąłem w jednej i nie świeciła, tylko żeby zmienić od obrotomierza trzeba odkręcać zegary bo jest kijowe dojście albo mam na grube palce, ale to chwilka roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.