Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4 Czy 2 Kola?


qraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum więc jeśli pisze w złym miejscu proszę moderatora o przeniesienie mojego posta do odpowiedniego działu. A więc tak chciałem się was poradzić co wybrać otóż miałem Yamahę trx850 z 97r sprzedałem ją z zamiarem kupna czegoś innego i tu jest problem Chciałem sobie kupić Yamahę R1 2004r lecz wszyscy mi to odradzają i namawiają na kupno samochodu. Więc jakie jest wasze zdanie na ten temat jeśli mieli byście wybrać pomiędzy samochodem a motorem która opcję byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziwne pytanie. Na tym forum jak się spodziewam odpowiedź brzmi motocykl. Zadałbyś tosamo pytanie na forum puszkarzy to odpowiedź byłaby odmienna. Sam odpowiedz sobie na to pytanie.Masz auto, kup moto.Masz moto, kup autoNie masz nic, kup moto. ;)Powodzenia.
Właśnie w tym rzecz że ja bez zastanowienia kupił bym moto ale wszyscy wokół mówią mi że w zimę nie będę miał jak jeździć do pracy... wiecie o co chodzi Chociaż z drugiej strony miałem trx'a i jakoś dawałem sobie rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić Yamahę R1 2004r
No cześć kolego. Fest dziwne pytanie. ALE - nie zastanawiałeś się nad kompromisem? mam na myśli jakbyś kupił starszy, tańszy moto i jakieś czterokołowe wozidełko, też starsze? Biorąc pod uwagę erłana z 2004r to trochę pieniędzy jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć kolego. Fest dziwne pytanie. ALE - nie zastanawiałeś się nad kompromisem? mam na myśli jakbyś kupił starszy, tańszy moto i jakieś czterokołowe wozidełko, też starsze? Biorąc pod uwagę erłana z 2004r to trochę pieniędzy jest...
Też o tym myślałem właśnie ale samochody mnie jakoś nie kręcą. Moim marzeniem jest mieć właśnie ta wymarzoną r1 siedziałem za granicą pół roku by na nią zarobić i gdy wróciłem znajomi i rodzina mi namieszała ale doszedłem do wniosku że jeżeli kupie sobie teraz motorek to do następnej zimy uzbieram na jakiś przyzwoity samochód...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, rowniez kombinowalem z tanszym moto i tanszym samochodem ale wyszlo i tak na to ze sprzedalem samochod po 3 miesiacach dozbieralem i kupilem ten wymarzony motocykl;] Jak radziles sobie z poprzednim moto i bez auta mogles zyc to teraz tez dasz rade:D
I tak też zrobię! Może niedługo pochwale się na forum nowym nabytkiem http://www.sumofallparts.net/images/STOCK/05r1blue.jpgA na samochód jeszcze przyjdzie czas. Dzięki wszystkim za zainteresowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz że ja bez zastanowienia kupił bym moto ale wszyscy wokół mówią mi że w zimę nie będę miał jak jeździć do pracy... wiecie o co chodzi Chociaż z drugiej strony miałem trx'a i jakoś dawałem sobie rady.
u mnie familiada tez zawsze mowi ze z motocyklami same problemy zimą (zawsze tak jest jak mowie ze kocham 2 kolka), a ja sie nie przejmuje i teraz wiem ze 1-sze co kupie i 1-szy wybor prawa jazdy bd zwiazany własnie z.... chwila dramatyzmu.... motocyklami...wiec jak sa one twoja pasja bierz moto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AmEn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.