Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki Ninja 250


engracado

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska - mom takie pytanko, bo jo by chciala wiedziec czy ftos tu mo albo miol, albo smigol na czyms takim jak jest w temacie czyli Ninja 250, rocznik 08. Szukam ciagle ogloszen na necie i jakies tam som, ale ogolnie to malo tego w Pl momy. A na forum jak w opcji SZUKAJ wpisuja to - to mi wyskakuje ERROR . Jakie sa Wasze opinie na temat tego moto? (nie chodzi mi ino o wizualna prezentacje ino jak sie nadowo jako towarzyszka w trasy - miejsze i te wieksze...?) A moze ftos z Was mo takie cus w garazu! ? hmm??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego sprzetu w polsce jest malo bo tez kawasaki nie wierzylo w sukces tak malego scigacza na naszym rynku.interesowalem sie tym jak myslalem o swoim motocyklu. wtedy kosztowala ok 16 tys jednak jak sie dosiadlem w salonie - okazalo sie ze nie tego szukam. mala erka to maly sport- pozycja i wysokoobrotowy silnik (im mniejsza pojemnosc tym wyzej jest max moment obrotowy i moc). nie przekonalo mnie to jako maszyna na pierwszy motocykl. Nie przekonala mnie tez mala uniwersalnosc tego sprzetu. Turystyk to nie jest a na sciga to tez za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sprzetu generalnie jest malohttp://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.h...mp;drivingMode=na ebay.de nie znalazlem nic - samo wiec mowi o ilosci.Motocykl ten w dzisiejszych czasach skazany byl juz na zaglade w momencie jego wyprodukowania - brak ABS'u przy tej cenie, z ABS'em bylby za drogi i nikt by nie kupil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi... ale moze ktos sie wypowie co tym jezdzil? Jo nie potrzebuje rad typu, ze Wam sie nie podoba na pierwsze moto, ze osiagi nie takie, ze tego i tego nie ma... tymbardziej, jesli nie jezdziliscie i swoje zdanie opieracie tylko na teorii wyszukanej w necie. Ja jestem zdecydowana praktycznie na to moto, mnie ono odpowiada, bo nie mam duzych wymagan, jak na pierwsze moim zdaniem bedzie ok, nie chca sie porywac z motyka na slonce. Ino chca sie upewnic, bo jak nie znajde nic w sensownej cenie [uzywanego] i dobrym stanie to beda musiala kupic cos w stylu GSa (fazera ani cbf 250 nie chca), nie wiem sama... MOZE JEDNAK KTOS TO MO???! ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekiedy na allegro można spotkać ex250, też roczniki 200X, też mała ninja ale taka:http://www.delamoms.com/ex250.jpga nie taka:http://tandoorandtravel.files.wordpress.co...a250r_right.jpgex250 ma ten sam silniczek co eliminator 250 i można dostać w dobrej cenie (np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M672053)ale korzystniej byłoby już kupić gpz500są też roczniki 9x całkiem tanie, widziałem 93 za ok 3 klocki jak sam szukałem pierwszego moto.jak chcesz mam trochę linków z opiniami po ''amerykańsku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przyjaciółka tym śmiga.. Ma czarną z 08..Jej pierwsze moto..Jest bardzo zadowolona - Ma na koncie np wyprawę do Francji - 3800 w 4 dni i nie narzekała ani na pozycje ani na nic..Z motorkiem nie ma żadnych problemów..leciutkie, zgrabne.. Miałam okazje tym pojeździć i przyznaję że mimo że siadłam na to ze swojej 500tki.. to bardzo mi się podobało.. małe to - ale daje rade ..W razie jakichś konkretnych pytań dam do niej namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam okazje tym pojeździć i przyznaję że mimo że siadłam na to ze swojej 500tki.. to bardzo mi się podobało.. małe to - ale daje rade ..W razie jakichś konkretnych pytań dam do niej namiary
Nie dziwia się że ci się podobało jak z czopa siadłeś na normalnie prowadzący się motocykl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwia się że ci się podobało jak z czopa siadłeś na normalnie prowadzący się motocykl
dla Twojej wiadomości: po 1 siadłAŚ a nie siadłeś..po 2 jeździłam na rożnych motorkach..po 3 powiedz mi ile Ty jeździsz na swoim brudasie? bo ja na swoim "czopie" (choć moim zdaniem nie ilość chromu o tym świadczy) - tylko w tym sezonie zrobiłam 35 tys.. i nie narzekam.. po 4 OFFTOPUJESZ !! - chciałeś się popisać czy jak?jak już koniecznie musisz cwaniaczyć to przynajmniej na PW byś pisał a nie forum zaśmiecać pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla Twojej wiadomości: po 1 siadłAŚ a nie siadłeś..po 2 jeździłam na rożnych motorkach..po 3 powiedz mi ile Ty jeździsz na swoim brudasie? bo ja na swoim "czopie" (choć moim zdaniem nie ilość chromu o tym świadczy) - tylko w tym sezonie zrobiłam 35 tys.. i nie narzekam.. po 4 OFFTOPUJESZ !! - chciałeś się popisać czy jak?jak już koniecznie musisz cwaniaczyć to przynajmniej na PW byś pisał a nie forum zaśmiecać pozdro
Jak masz trudne dni w miesiącu to nic nie pisz WSZYSCY ARTYŚCI TO PROSTYTUTKI słowa Kazik Staszewskito za brudasa i bez cwaniactwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trudne dni w miesiącu to nic nie pisz WSZYSCY ARTYŚCI TO PROSTYTUTKI słowa Kazik Staszewskito za brudasa i bez cwaniactwa
i kto to mówi ?? już? już ci lepiej? wyżyłeś się na kobiecie? nooo prawdziwy twardziel z ciebie ale dość spamu co?tym kończę konwersacje z tobą - bo nie jest na poziomie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekiedy na allegro można spotkać ex250, też roczniki 200X, też mała ninja ale taka:http://www.delamoms.com/ex250.jpga nie taka:http://tandoorandtravel.files.wordpress.co...a250r_right.jpgex250 ma ten sam silniczek co eliminator 250 i można dostać w dobrej cenie (np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M672053)ale korzystniej byłoby już kupić gpz500są też roczniki 9x całkiem tanie, widziałem 93 za ok 3 klocki jak sam szukałem pierwszego moto.jak chcesz mam trochę linków z opiniami po ''amerykańsku"
Dzieki za info ;]linki w zasadzie mozesz zapodac na PW warto se obejrzec ;]a jesli chodzi o Twoje propozycje, z pewnoscia cos w nich jest, ale rozumiesz - mnie te moto musi tez sie wizualnie podobac niektore baby tak maja - jak w oko nie wpadnie odrazu, to nie ma co dawac kolejnej szansy ;D hihi... Jesli chodzi o cene to moga byc spokojnie powyzej 5tys zl ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

a czy ktoś się orientuje, czy to to łone ma blokadę na silniku? Pisałam list miłosny do Kawasaki w Warszawie czy jest takowa blokada, która ogranicza moc do 33KM i odpisali, że ma! i bez problemu ściągną w serwisie.Więc obdzwoniłam wszystkie autoryzowane serwisy Kawy na śląsku i się ze mnie śmiali... mówią, że taka motorynka więcej nie wyciągnie i jedyne co mogę zrobić to wymienić cały wydech (ok 3-4tys.), kupić powercomandera czy jakoś tak (następne 2 tys.) to wtedy może będę miała 50 KM :) W ogóle bezsensowna inwestycja wg mnie.Więc czy wie ktoś coś na ten temat? Znaczy przekonał się na wlasnej skórze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.