Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamahar6 2002vs2003


yamahar6

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam wszystkich jestem tutjan nowy wlasnie sie zarejestrowalem i sorki ze napisze to tutaj ale mam jedno pytanie bo nie wiem czy ja jestem jakis inny czy inni sadza podobnie jak jak:P mianowicie chodzi o motorek yamaha r6 planuje sobie taki zakupic ale mam pewnne watpliwosci bo modele do rocznika 2003 czyli te przed liftem podobaja mi sie duzo bardziej niz te 2003 po lifcie :| moim zdaniem te po lifcie sa poporstu paskudnie i tu pojawia sie moje pytanie czy to ja mam jakis naprawde dziwnie wysrubowany gust czy tez moze wam albo przynajmniej jakiejs czesci ludu z tego forum bardziej podoba sie yamaha r6 przed liftem?? jeszcze raz sorki ze pisze to tutaj ale jak mowilem jestem nowy i nie wiem co gdzie i jak:P tym razem napisalem to tuaj mam nadzieje ze nic nie namieszałem i nikomu nie zawadzam tym temacikiem:Ppost-16006-1262029887.jpgpost-16006-1262030214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach sie nie dyskutuje... kazdemu sie bedzie podobac inna ver. tej r6 z przed lub po lifcie. Wiec co mamy Ci doradzic zakup motocykla, a pozniej Ci sie nie spodoba i bedzie ze ten i ten mi zle doradzil. Kup maszyne sprawna technicznie a pozniej patrz czy jest po czy przed liftem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na wstępie jesteś u Pcheły podpadziocha
Wcale nie ;-)
To malowanie bardzo fajne. Na allegro pełno takich z do remontu skrzynią lub po co może nieco zapal studzić.
Problem był tylko z pierwszymi sztukami wypuszczonymi na co.uk, w PL tego problemu raczej nie bylo, chyba że przez złą eksploatacje, ale na pewno nie hurtowo.
W 2003 zawitał wtrysk może malowanie gorsze ale mi się wszystkie podobają.
Przedewszystkim właśnie wprowadzanie wtrysku i wzmocnienie skrzyni, ale tak naprawdę zmieniono wtedy praktycznie cały motocykl, gdzieś czytałem że ok 90% części ... Moja ma ponad 40k km przebiegu a chodzi jak by miała 4k, a jedyne co robione to tylko eksploatacyjne rzeczy... Też zastanawiałem się nad 2002, a 2003... technicznie jest duża różnica między nimi i polecam model późniejszy. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiałem się nad 2002, a 2003... technicznie jest duża różnica między nimi i polecam model późniejszy. Pozdrawiam
czyli ze jak bo to mozna odebrac dwojako ten 2003 czy 2002?? jesli chodzi o głupie teksty typu bierzesz dla siebie czy pod publike to owszem biore dla siebie bardziej podobami sie przed liftem ale ta po lifcie tez cos w sobie ma i mam mozna powiedziec problem bo jestm raczej nie zdecydowany dlatego powstanowilem napisac ten post i poznac zdanie innych i jak narazie 2 osoby odpisały konkretnie a reszta postanowila zabłysnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tylko 99 rok problem ze skrzynią ale do 2003 w ogłoszeniach pełno takich z usterką.Kumpel z kolei ma i wszystko spoko tylko jak długo jeszcze kto wie.Chyba zasada byle zadbaną kupić.Ja bym brał po zmianach które wprowadził producent i najlepiej jak by już miała amor i nie na pierwsze moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ze jak bo to mozna odebrac dwojako ten 2003 czy 2002?? jesli chodzi o głupie teksty typu bierzesz dla siebie czy pod publike to owszem biore dla siebie bardziej podobami sie przed liftem ale ta po lifcie tez cos w sobie ma i mam mozna powiedziec problem bo jestm raczej nie zdecydowany dlatego powstanowilem napisac ten post i poznac zdanie innych i jak narazie 2 osoby odpisały konkretnie a reszta postanowila zabłysnac
Hehe... 2002 to raczej wcześniejszy, jak mniemam ;d;d;d Chyba że 2003 rok był przed 2002 rokiem ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jestes skreslony na tym forum piszac takie posty
dokładnie...takim zachowaniem nic nie wskórasz...lepiej zaprzestańcie kłótni i uważajcie że nic takiego nie miało miejsca...Na forum moim zdaniem mamy sobie pomagać a nie kłócić i nawzajem obrażać ponieważ łączy nas jedno - pasja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.