Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Subaru-nowe Moto Ale...


..JJ..

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie europejski system kontroli i będzie ktoś nadzorował każdy etap produkcji od komponentów po całość to może nie będzie tak źle. Jest dużo produktów z chin w naszym codziennym życiu które trzymają poziom, więc jest nadzieja że moto będzie Ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. mój znajomy zajmował sie handlem towarem z chin i generalnie wszystko zalezy od zamówienia - jeśli postawi się nacisk na TANIO to jakość będzie tania, jak im się zleci żeby plastiki były wykonane wysokogatunkowo to będzie wysokogatunkowo.
To napisali, ze motocykl ma byc bardzo tani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie miejsce produkcji... i mam przez to DUŻE obawy.http://moto.onet.pl/1546881,2243,artykul.html
A wasze sprzęty są produkowane gdzieś indziej? Większość rzeczy, podzespołów produkowana jest w Chinach. Nawet części do HD, ale o tym nikt nie mówi bo by klienci pouciekali, a naklejki made in china są zrywane A szczerze mówiąc to wole chińskie niż np. amerykańskie, bo jakość wykonania w chinach jest dużo lepsza niż w ameryce, mówie na własnym przykładzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nius krąży już po necie od 2007 roku... Jest jeszcze inna wersja nadwozia, taka bardziej a`la gsxr. Otóż silnik to produkcja Fuji Heavy Industries, już od dawna używana w pojazdach marki Polaris. Z tego co wiem to Subaru nigdy oficjalnie nie podpisywało się pod tymi prototypami. Jakiś chiński przedsiębiorca pewnie zamówił kilka tych silników z planami produkcji takich fajniutkich sprzętów ale nic nie wyszło a sprawa żyje swoim życiem do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ten nius krąży już po necie od 2007 roku... Jest jeszcze inna wersja nadwozia, taka bardziej a`la gsxr. Otóż silnik to produkcja Fuji Heavy Industries, już od dawna używana w pojazdach marki Polaris. Z tego co wiem to Subaru nigdy oficjalnie nie podpisywało się pod tymi prototypami. Jakiś chiński przedsiębiorca pewnie zamówił kilka tych silników z planami produkcji takich fajniutkich sprzętów ale nic nie wyszło a sprawa żyje swoim życiem do dziś.
Z tym sie sgadzam.Jakby coś sie w tym kierunku działo, to były by jakieś nowe newsy.Subaru mo już quada(prawie).Wyglądo mi to na pojazd produkcji SAM,ale trzeba przyzna, że musi nieżle zamiatac. post-12485-1237723384.jpgpost-12485-1237723423.jpgpost-12485-1237723579.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.