Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Terminy


Piotrek_187

Rekomendowane odpowiedzi

w Tychach wydaje mi się ze jeśli chodzi o praktykę jest w miarę szybko, tzn było jak tam byłam jakoś pod koniec marca, to na egzamin praktyczny dawali za 2 tygodnie od teorii. No tyle, ze teraz się pewnie więcej ludzi obudziło i robi prawko wiec może już być dłuższy termin oczekiwania Ale i tak myślę, ze w miarę prędko dają terminy Tychach.

no we wtorek dawali terminy na 27 kwietnia w Tychach
czyli tak jak mówiłam, jest w Tychach bardzo prędko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Tychach w zeszłym roku czekałem na teorie z praktyka razem 1.5 miesiaca teraz to szybko idzie i plac przeniesli, co do miasta w tamtym roku wszyscy jezdzilismy jedna trasa tj koło szpitala wojew. obok tęczy, urząd miasta, niepodległości, koło komendy później obok stadionu i prosto z powrotem pod szpital obecnie nie wiem jak to wygląda a egzaminatorzy jak egzaminatorzy wszedzie to samo sa lepsi sa bardziej upierdliwi ja zle nie trafilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w Tychach trzeba uważać na pewnego egzaminatora, otóż zdawał ze mną gościu który za pierwszym razem nie zdał, i wtedy zdawał z nim chłopek który przyszedł w kompletnej skórze od stóp do głów i egzaminator jakiś stary dziadek powiedział mu że on nie lubi motocyklistów i już na wstępie ma nie zdane, dodam że ten gościu przyjechał na egzamin na motorze, jakimś tam z wózkiem bocznym, może go zauważył ten egzaminator i to dlatego ja byłem jako jedyny w kurtce, rękawicach i swoim kasku, jakoś się udało, ale tylko przestroga dla innych że chyba lepiej przyjść w cywilnym ubraniu teraz trasa jest banalna, same ronda wszędzie w prawo, choć jeden starszy gościu nie zdał na mieście, ale nie zatrzymał się na zielonej strzałce więc wszędzie by nie zdał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko w Tychach trzeba uważać na pewnego egzaminatora, otóż zdawał ze mną gościu który za pierwszym razem nie zdał, i wtedy zdawał z nim chłopek który przyszedł w kompletnej skórze od stóp do głów i egzaminator jakiś stary dziadek powiedział mu że on nie lubi motocyklistów i już na wstępie ma nie zdane, dodam że ten gościu przyjechał na egzamin na motorze, jakimś tam z wózkiem bocznym, może go zauważył ten egzaminator i to dlatego ja byłem jako jedyny w kurtce, rękawicach i swoim kasku, jakoś się udało, ale tylko przestroga dla innych że chyba lepiej przyjść w cywilnym ubraniu teraz trasa jest banalna, same ronda wszędzie w prawo, choć jeden starszy gościu nie zdał na mieście, ale nie zatrzymał się na zielonej strzałce więc wszędzie by nie zdał
jeżeli tylko jeden gościu niezdał na reszte to super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie robie prawko w tychach, na teorie czekałem 3 tygodnie, po zdaniu teorii (7.04)egzamin praktyczny proponowali mi 20 kietnia ale nie pasowało mi i wziolem termin tydzień puźniej(27.04). z tego co wiem to 90%które tam nie zdaje oblewaja własnie na placu. Co do bielska, na termin egzaminu praktycznego czeka sie kilka dni(na teorie max miesiac), wiec wydaje mi sie ze tam sa kolejki .... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie robie prawko w tychach, na teorie czekałem 3 tygodnie, po zdaniu teorii (7.04)egzamin praktyczny proponowali mi 20 kietnia ale nie pasowało mi i wziolem termin tydzień puźniej(27.04). z tego co wiem to 90%które tam nie zdaje oblewaja własnie na placu. Co do bielska, na termin egzaminu praktycznego czeka sie kilka dni(na teorie max miesiac), wiec wydaje mi sie ze tam sa kolejki .... pozdrawiam!
czesc (z gory sorki za literowy)a czy ktos juz ma za soba egzaminy w Bielsku ew.Gliwice?jak tam przedstawia sie sytuacja i czy rowniez jest ustalona trasa?wielkie dziekipozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co dzis widzialam egzamin na A w tychach przebiegał bardzo fajnie , byla grupa hmm jak sie nie myle 11 osób z czego tylko 2 nie zdaly,jedna osoba na placu,a druga na miescie. A tak cała reszta chlopaków zdala Tylko strasznie dlugo to wszystko trwało od godziny 7:30 do 14 prawie Tak wiec masakra tak dlugo, ale trzeba sie poswiecic zeby zdac Zdawał moze ktoś z was dzis rano w Tychach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dąbrowie dzisiaj było identycznie, na placu tylko 2 czy 3 osoby uwaliły a reszta na mieście zdała bez problemowo. Zdało 9 osób w tym jedna dziewczyna dzielnie dała radę na CBFce ;) Pozdrowienia dla egzaminatora, bardzo fajny człowiek ;) Obecnie terminy w Dąbrowie dają na maj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.