Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy Zegary Potrzbne Do Przeglądu


lewy

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie. nie którzy nie mają zegarów i wskaźnikó w swoich moto z różnych przyczyn Czy w/g prawa mam obowiązek mieć kontrolki i prędkościomierz i licznik obrotów?czy założenie obojetnie jakiego innego licznika spełniającego swoje zadanie jest dopuszczalne?Chce wykonać normalny przegląd motocykla (nie taki nie "normalny")bo na temat tego drugiego się nie wypowiem, bo sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie. nie którzy nie mają zegarów i wskaźnikó w swoich moto z różnych przyczyn Czy w/g prawa mam obowiązek mieć kontrolki i prędkościomierz i licznik obrotów?czy założenie obojetnie jakiego innego licznika spełniającego swoje zadanie jest dopuszczalne?Chce wykonać normalny przegląd motocykla (nie taki nie "normalny")bo na temat tego drugiego się nie wypowiem, bo sie nie znam
Prędkościomierz musisz mieć na 100%, co do kontrolek świateł i kierunków nie jestem pewien, obrotomierza nie musisz mieć.W razie problemów z brakiem zegarów na przeglądzie pisz do mnie na PW bo mam bezbolesne rozwiązanie tego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie jest to logiczne, jakby na to nie patrzeć. Ale jak widzę ceny takich nowych super hiper wyj***ch w kosmos uniwersalnych liczników to aż splunąć się nie chce:/ bo taki np KOSO GP2 ale to tez cena jest tam w chmurach.nic po dumie trochę nad jakimś najlepszym rozwiązaniem. do przeglądu miesiąc czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie, nie uczmy młodzieży rzeczy nieprawych! żekł lewy wiem, że sie da. wiem gdzie uderzyć jak co. teraz spytacie, to po chu sie pytasz. Ano po to bo nie wiedziałem co ewentualnie musiałbym skołować, aby mieć czyściuszkie sumienie jak na motocylkistę przypadło. ave przy okazji. Może kto ma na zbyciu jaki ciekawy licznik. jestem otwarty na propozycje (tylko na temat naturalnie)bo tak nie wiedzieć ile się jedzie to podobnie jak sex w lateksie, niby jedziesz, a nie czujesz tej prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby wiadomo -licznik potrzebny dla szacowania prędkosci i innych pierdół i jak ktoś zada pytanie czy trzeba prawnie to powinno się odpowiedzieć 'tak" ale pytając ,czy to konieczne-nie do końca na stacjach wiadomo przekręty niezłe lecą-ostatnio robiąc pierwszy przegląd cbry w kraju miałem slicka na tyle ,opona nowa obok moto,brak działajacych kierunków,brak sygnału,klata ,licznika brak i teoretycznie nie mógł przejść przeglądu,ale przeszedł bez dawania w łape..Wg prawa musi być prędkosciomierz,licznik obrotów i kontrolki typu luz o ile wiem-nie sa potrzebne prawnie. Ale jak zakładać licznik to nie rowerowy z małymi cyferkami,bo lepiej nie mieć licznika w ogóle,niz odrywać wzrok by dopatrzyć sie pomiaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa nagonka... Swoją drogą mogła by być bo mi to wisi - moto mam jak ta lala sprawne (ależ ja jestem pieprzonym samolubem). Ale nie oszukujmy się przeglądy moto zawsze były NIEROBIONE i takie pozostaną - defacto dwa dni temu na przeglądzie gość nawet nie zapytał czy moto jest sprawne i podbił kartę... Ale LEWY czapki z głów dla Ciebie za chęć bycia fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.