Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Fireblade 929 Sc44


peter6969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie choc szukam Hondy VFR to czasami tez przychodzi mi do głowy zakup bladego mam prosbe zwłaszcza do znawców modelu co sadzicie na temat tego egzemplarza moze ktos go juz oglądał lub zna a moze to moto ma własciciela na forum czekam na wszelkie sugestie szukałem opisu tego moto ale,nie znalazłem a jest to juz kolejna edycja tego ogłoszeniahttp://www.motoallegro.pl/item921458912_ho...tki_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie choc szukam Hondy VFR to czasami tez przychodzi mi do głowy zakup bladego mam prosbe zwłaszcza do znawców modelu co sadzicie na temat tego egzemplarza moze ktos go juz oglądał lub zna a moze to moto ma własciciela na forum czekam na wszelkie sugestie szukałem opisu tego moto ale,nie znalazłem a jest to juz kolejna edycja tego ogłoszeniahttp://www.motoallegro.pl/item921458912_ho...tki_okazja.html
To moto juz jest kilka miesiecy na allegro, juz tu kiedys byla ale nie wiem czy ja wkoncu ogladali czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moto juz jest kilka miesiecy na allegro, juz tu kiedys byla ale nie wiem czy ja wkoncu ogladali czy nie.
Każdy liczy na okazje cenowa ja np patrze raczej na stan itp choc teraz sprzedajacy sa tak beszczelni (czyt.bezkarni) ze złom wystawiaja jak super okazje z salonu, cena nie jest jakas atrakcyjna ale choc ja nie mam daleko to przez to białe gufno lecące z nieba od tygodnia nie mam puszki która bym mógł podjechac i obadac sprzeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 929 obserwuje już kilka dobrych miesięcy i ta też się interesowałem ale jakoś nie mam przekonania. Może to takie odczucie ale jakoś tak mam. Była ładna(przynajmniej na zdjeciach) w katowicach gość przez tel też głupio nie gadał ale już jej nie widzę. Ogólnie powiem że 10-letniego sporta ładnego kupić to jest nie lada sztuka, wiem bo sam szukam tylko u mnie jeszcze w gre wchodzi ZX9R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ładnie to pewnie twój sprzecik jak na dwa sezony to troche było na nim śmigane .Tylko co z nim sie działo 0d produkcji do 2007roku stał w salonie?
Tak , stal w salonie . Dla tych ktorzy twierdza ze moto latwo sprzedac powiem ze od poczatku aukcji nie bylo ani jednego tel .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perełka czy nie perełka. ślizg chyba był ( rzecz normalna - boki dziwnie pomalowane, ale to może być światło, SV w niebieskim to se ne da ), więc życzę Ci by ktoś za 15 000 chciał sprzęta... aleNie obraź się - za 15k to go nie sprzedasz. Za 13 ciężko jest sprzedać - wszystko jest zależne niestety tylko od ceny. PS. mam nadziję, że wydechy są org, a nie z wyrwanymi dławikami - dla niektórych to wyznacznik oszczędności na sprzęcie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się - za 15k to go nie sprzedasz. Za 13 ciężko jest sprzedać - wszystko jest zależne niestety tylko od ceny.
No wlasnie , dlatego nie zgadzam sie ze mozna latwo sprzedac za duza kase , a wisza po kilka miesiecy tylko zlomy.Jak dasz promocyjna cene to sprzedasz , a jak dasz wysoka to czy masz dobre czy niedobre to bedzie wisiec bo ludzie najpierw szukaja z tych tanszych . Jest na allegro cbr 1000 rr od ladnych paru miesecy , ze zdjec wyglada slicznie ale cena jest kilka tys wyzsza niz inne z tego samego rocznika no i sobie wisi tak .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co wystawiać coś z ceną zaporową ? Niestety - ale co do kasy nie ma w polsce kompromisów, i czekania na ludzi co mają za dużo na sprzęta, i kupują po prostu taki sam, 3 lata młodszy ( technologicznie i designowo do przodu ). PS. nawet za moją bym tyle nie wziął - 2 razy mniejszy przebieg, a dodatków też za 5k ( z własnej kieszeni, nie kupione razem ze sprzętem ) dlatego nie ma co sprzedawać - rozjeździć ją do końca po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na to moto , zlom czy perelka ? http://www.allegro.pl/item911598249_suzuki..._sv_1000_s.html
Dalej twierdze,że moto łatwo sprzedać a co do tej SV to cena trochę duża jak za 04r w lato ziomal miał taką 06r za 14,500zł do uzg w 1 lakierze (miałem ją wystawioną na forum) a po tych zdjęciach z 5 metrów ciężko wywróżyć czy ta ma 1 lakier czy 7.Napędu i silnika też z takich fot nie sprawdzę...Też nie myślałem,że moto ciężko sprzedać w dod w zimie ale kilku ziomali opyliło swoje za fajną kasę nawet zimą gs500 95r za ponad 5k .Vfr 750 95r za 7700zł. itp.Nawet niektóre miny dobrze się sprzedają.Więc jak moto jest w stanie tech ok a cena nie jest zabójcza to bez problemu się sprzeda...Równie dobrze mogę zadać głupie pytanie czemu takie moto stoją na allegro i nikt ich nie chce ?? Czyżby za tanie ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M923539http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1594831
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć co poniektórych Chcesz kupić sprzęta igłę to trzeba szukać w górnej cenie dla tego rocznika którego szukasz.Niestety ale czas idiotów sprzedajacych niezłe motocykle za niezłe pieniądze to juz przeszłość - jakies 10-12 lat temu.Teraz każdy zdaje sobie sprawę ile wart faktycznie jest jego sprzęt i ile trzeba do niego dołożyć aby nim jeździć.Chcesz kupić gruza to trzeba szukać na allegro wg ceny najniższej i brać a potem płakać że napęd drogi , opony tylko używka , klocków nie ma , z lag cieknie i prędkościomierz żle pokazuje bo cofnięty przebieg.Ja z praktyki (około 20 motocykli) lubię kupować motocykle których nie trzeba "zbytnio długo ogłądać" - tnz . są to motocykle z górnej półki cenowej dla danego rocznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.