Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Supermoto


chlebdzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a Ja widzialem brak homologacji urwane kierunki rowiercona stacyjke zjechane srubt mocujace kola i gwinty itd. za duzo pisania nie wazne w kazdym badz razie wygladal jak motocykl firmowy Mam panowie do was prosbe gdzie moge spotkac was albo jaks ie moge z wami umowic na jakies miejscowce najlepiej szopki:] zeby pogadac zebyscie mnie uczulili na co zwracac uwage pokazali pewne podstawy jezeli chodzi o ten gatunek moto bo tak jak mowie zawsze mialem japonczykow a przy motorynce robil tata:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tą homologacja?mysle ze jestes swiadomy tego ze uzywane supermoto kupic w nienaruszonym stanie jest naprawde ciezko, po to sa te sprzety zeby gumowac i ciorac je a male wywrotki i slizgi na pewno nie wplywaja zle na prowadzenie. Mysle ze jak pokazesz kolesiowi co jest nie tak ze sprzetem moze opuścic z ceny a jak nie do szukac dalej i porównywac z tym co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie na austrie lub niemcy byly blokady do 24KW. No nic, gratulacje wielkie! super wybor i mam nadzieje ze jestes zadowolony chcialem osobiscie Ci pogratulowac wczoraj ale daliscie plame z Mendezem ;) a czekalismy na was, latanko potem bylo.Dobra ja jutro lece do Anglii zarabiac na kolejna maszyne. Jak sie uda to bede od czasu do czasu tu zagladal. Szerokosci, bezpieczenstwa i zaje*istej pogody wam zycze ludziska! Do zobaczenia we wrzesniu! Łoooogień!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu ponieważ nie ma sensu tworzyć podobnego,Poszukuję supermoto tylko do miasta, zabawy i nauki jazdy SM. Zastanawiam się między KTM LC4 620 lub 640 (do 14tys) jakie się różnice pomiędzy tymi moto jeśli chodzi o praktyczną jazdę i bardziej nadaje się na SM (nie pytam o dane techniczne). 620 jest lżejsza i ma większy stosunek mocy/wagi, ze zdjęć 620 wydaje się jakby mniejsza ?Który jest lepszym wyborem ? Koszty utrzymania podobne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male doswiadczenie mam ale zakochalem sie w 640 polecam moc jest spoko tylko trzeba sie nauczyc pokory na autostradach:] jezeli chdozi o 620 to wydaje mi sie ze Ci sie wydaje bo maja chyba ta sama rame ale moc ma mala:(640 szacunek calkowity i polecam ucze sie gumy lece narazie po 30metrow max. ale inaczej sie leci 40km/h niz 100 pomykajaca bo tam meterki zapodaja szybko i nie potrzeba techniki wystarczy tylko moc plastyku a tutaj naprawde mozna sie nauczyc maszyny:] wczesniej jak mialem uslizg kola to mialem zawal a teraz mam banana i zaluje ze byl taki maly i ze nie pociagnalem go na gazie:P Panowie prosze was spyknijmy sie jak naj predzej bo potrzebuje jakiejs szkoly:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.