Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Supermoto


chlebdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sledze z ciekawością ten fajny temacik bo i mnie nachodzą od dłuższego czasu myśli na ten temat, a szczególnie po przejażdżce ostatnio na ktm 450, ale chyba jeszcze nie jestem gotowy na tak radykalny krok szkoda ze nie ma kasy na 2 sprzęt może z czasem coś się z tego wykluje , co do tematu znajomy się napalił na ten sprzęt http://www.allegro.pl/item661987748_husabe...szy_od_ktm.html ja sie na tym nie znam macie może jakieś uwagi co do tego moto ? Jaca bit bay the dragon już ściągam jak masz jeszcze jakieś inne ciekawe pozycje to zapodaj tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedany:/ mysle powaznie o tym prestige co wam wyslalem co myslicie?Buli na nie wierze ze Ty tez chcesz na supermoto sie przeniesc nie wiem czy ktos Ci mowil ale nie pojedziesz nim 299:P hehe fajnie podoba mi sie ze grono sie powieksza i juz sie nie moge doczekac zakupu w poniedzialek dowiem sie od ubezp. wszystkiego i zaczne juz testy poszczegolnych sprzetow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny jest ten prestige ale drogi co do filmikow:Orminge

mam na twardzielu. Muza fajna, dzwiek i jakosc filmika super takze lepiej sprobowac gdzies znalezc do sciagnieciaDumheter Pa Motard + 2 czesc jak ktos lubi cudowanie na gumie Yamaha WR 426 SuperMoto & Honda CBR 95 dostepny na youtubie w 2 czesciach. Nie do porownania z ta ca mam na dysku. motardfilm ekipy stuntoholics, gosc na KTMie EXC wymiata. Nie wiem czy dostepne w necie jeszczeccb (click click boom) ekipy Orminge. Wypas Psychomoto http://www.xsportfilms.com/artikel_group_4...d_258_la_1.html na ten film juz bardzo dlugo poluje. Nie widze zeby byl gdzies do sciagniecia. Trzeba go bedzie kupic Tam macie trailer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tak czy siak mam te 20tys:] po drugie ten link co dales to byl numer 4:D wiec myslalem o nim i chcialem jechac ogladac no ale ktos mnie ubiegl:/ Rowniez czekam na filmiki jakies ciekawe no chyba ze JAca jak masz cos co ciezko sciagnac z neta to dasz na rapida:D

(a ich drogi w parkach sa leprze niz nasze autostrady)
(nie wiem czy tutaj chodzi o slabe umiejetnosci kolesia na gsxr czy o skretnosc supermoto)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie temat mozna by było zamknąć jak dla mnie ale tak ladnie sie rozwinal ze az zal dlatego jeszcze moje pytanie odnosnie malo znanej albo malo promowanej jak kto woli marki TM co mozecie powiedziec o motocyklach tej firmy bo widze ze w klasyfikacji konstruktorow za ten rok maja 2 miejsce:] w Polsce mało jest tych motocykli i ciezko kupic jakas uzywke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech, ten z 4 linku to faktycznie ten sam co wkleilem, juz poszedl wiec nie ma o czym gadac. Ale widac gosc zmienil rocznik i przebieg umieszczajac po raz kolejny ogloszenie.TM Wloska firma ktora powstala w 1976 roku. Na zawodach daje rade. Silnik wlasnej konstrukcji, zawieszenie ludzie chwala... zreszta co ja bede pierdzi*lil skoro nie jezdzilem a jedynie co moge napisac to opinie uzytkownikow. Jesli umiesz po angielsku to masz linka http://www.supermotojunkie.com/showthread.php?p=732425 Ja osobiscie zakochalem sie w TM 400 SMM z 2003 roku. odkuwane aluminiowe felgi, tarcza firmy braking z, UWAGA, 420 mm srednica - jak w buelu, przykrecana do felgi - i jednostronny wachacz plus zawias ohlinsa i wydech gianneli.

+ 530 SMM "Black Dream" http://media.photobucket.com/image/tm%2040...er/TM530SMM.jpg Cos pieknego!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buli na nie wierze ze Ty tez chcesz na supermoto sie przeniesc nie wiem czy ktos Ci mowil ale nie pojedziesz nim 299:P
Wiem, wiem dlatego chciał bym go jako 2 moto a to może potrwać, co do filmiku to chyba po prostu gość na gixie jest amatorem a gość na supermoto wie co z nim robić, wszystko zależy tez od toru jesli wolny i krety to kupa mocy mało pomaga bo nie ma gdzie rozwinąć skrzydeł a rzucanie litra w ciasne zakręty tez nie jest prosta i szybka sprawa , podczas gdy supermoto przerzucasz z ucha na ucho, a i czemu jak dla ciebie można zamknąć temat ? już kupiłeś czy wybrałeś jaki chcesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chwal sie co i jak !!
Wybral, ale jeszcze nie kupil Apropo. Nie dosc ze slajd, to jeszcze kolano i ŁOKIEĆ!

a ja jesli moge wtracic swoje 3 grosze to napailem sie strasznie na jazde w terenie i kupuje na jesien/zimedrz 400 w opcji w teren a do tego kupi sie komplet kolek sm i tez spasi ;)
No i super! im wiecej nas tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego prstige odpada lekkiego szlifa zaliczyl a nie dam 18kafli ze szlifowane moto po za tym zajebisty news jest taki ze dodatkowo (nie wnikajac w szczegoly) ograniczyl mi sie budzet ktory moge wykorzystac i teraz bardziej poszukiwal bym w czyms takim lub cos takiego co Wy na to i jak myslicie ile na wstepie bede musial wladowac?;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos... sm... mam nadzieje ze kolega Jaca pomoze mi wybrac jako expert w drz jakis dobry egzemplarz w okolicy ?
Z mila checia expert to za mocne slowa jak na moja osobe ale conieco juz sie uzytkuje ten motocykl takze napewno bede w stanie pomoc. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie wybralem nie kupilem i szlak mnie trafia bo mam kase itd. ale nie ma moto dla mnie bo na rynku stoja ciagle te same rupiecie, nowa liga:1 - 2002 lancuch i felgi wygladaja jak by byly zardzewiale:|2 - 2002 stary dziwnie maly przebieg(krecony) ale wyglada na zadbany3 - 2004 o dziwo tani przebieg niby okey ale zaniedbany rama od 620 sruby pordzewiale i porysowneCzy ja sie czepiam czy dzisiaj juz nikt nie szanuje swego moto:| kurcze nie wiem co wybrac i co kupic bo wszystko po przebierane bede musial chyba przelknac tego prestige po leciutkim szlifie bo inaczej nie ma nic ladnego i za normalna cene!Panowie macie jakies pomysly albo jakis foworytow swoich lub moze cos innego dwu osobowego z moca powyzej 50km?Sorry ze tak za wracam dupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani nie mow z tymi krajowymi sprzetami. Ja codziennie przegladam allegro w poszukiwaniu WRki albo innego cuda i tak jak piszesz. Same raszple. Pojawiaja sie nowe ale wygladaja tak samo jak te co stoja juz od pol roku i nikt ich nie chce kupic. Kur*a takie spoleczenstwo niby biedne a na zakup i rozpierdo*enie maszyny za 15 000 - 20 000 to kasa sie znajdzie... poczekaj miesiac to pojedziemy do niemiec wybrac maszyny Ja za tydzien wyjezdzam na miesiac do Anglii i po powrocie bedzie zmiana. Juz sam nie wiem, sprowadzic ze stanow, jechac do niemiec jak euro oslabnie... porazka z krajowymi motocyklami jest... dobry egzemplarz trafi sie raz na miesiac i szybko idzie a potem za miesiac pojawia sie ten sam kompletnie rozje*any...jak juz koniecznie chcesz na teraz cos wybrac to ja bym byl za prestigem... walic szlif (chociaz nie widze gdzie sa rysy), przebieg ok, jesli stan silnika jest ok i masz kase to bym sie nad nim zastanawial.pierwszy link - czarny silnik bym Ci odradzal jesli masz kase na high flowa. stara technologia i poprostu mozna miec o wiele lepsze za troche wiecej.2 link juz omowilem. gosc o jakies 3 - 4 tys za duz chce3 link - no kur*a po cholere wymieniac rame.... i to jeszcze takie machlojki niby w niemczech. Smierdzi i to na odleglosc.Prestige - z braku laku bym sie nim zainteresowal.Pozdro i dzieki za linka o DR-Z ja go znam na pamiec ale moze inni jeszcze nie poczytali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie,ciagnac temat co myslicie Panowie na temat Supermoto w wykonaniu BMWciekawy wyglad moc niezla szkoda ze jedno osobowe no i na allegro jest do kupienia za nie cale 20tys. po za tym calkiem dobra nie zawodna marka:]Kolejne moto na ktorym skupilem uwage na konkretnym modelu zadbany z tuningowany motorek pomimo swoich lat wyglada naprawde rewelacyjnie a opis jest zachecajacy tym bardziej ze pasazer moze miec na nim wygodnie czyli Honda NX 650R w wersji SUPERmotoEdit:co do tego prestige top widac lekko po lampie po lewej stronie i czesc owiewek ze jest przejechana i po za tym koles mi sie do tego przyznal:| ale chyba bede musil to przetrzymac:/nie bede za kazdym razem pisal nowego posta jak mam cos ciekawego dla tego edytuje ostatnie, a wiec tutaj daje linka do "serwisowki" ktm lc4 co i jak czesto sie wymienia(troszke teorii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrocie bo juz wqrwionu jestem maxymalnie bo wlasnie wrocilem po 10godzinach drogi tam i spowrtoem po tego prestige oczywiscie szkoda slow bez homologacji itd chociaz koles twierdzil ze wsio jest, pokaze wam fotki jego jak wrzuce na rapida a teraz szybko powiedzcie cos na ten temat i jak cos czy jest ktos chetny zeby sie wybrac go obejrzec swoim zawodowym okiem jak to chdozi ja oczywicie oplacam caly przejazd plus oczywiscie jakis bonusik piwnny:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.