Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Naklejka Znamionowa Zamiast Tabliczki


dyleek

Rekomendowane odpowiedzi

CZESC:) Ostatnio kupiłem R1 2004 rok. Moto było serwisowane w Yamaha Pawelec w Poznaniu. Pojechałem z nią na podstawowe wymiany<olej filtry płyny itd itp> do Szpili do Rybnika. I w owym serwisie powiedzieli ze mam zamiast tabliczki nalepke bo moto musiał miec poważny wypadek. Czy jest taka możliwosc?? W papierach mam zaświadczenie o bezwypadkowosci motocykla. Jak to jest?? czy rzeczywiscie wyznacznikiem uszkodzonego motoru jest nalepka zamiast tabliczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko dalej nie znam odpowiedzi na moje pytanie. Ja mam zamiast tabliczki naklejke a ewidentnie widac ze była tam tabliczka gdyż jest tam dziurka na nit. Czy to odrazu świadczu ze moto był uszkodzony??
No to zadaj to pytanie na forum wróżek bo nie widząc motorka to my nie jesteśmy w stanie określić czy był uszkodzony.Numer ramy jest wybity na główce ramy jeśli pokrywa się z tym na naklejce to nie widzę problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC:) Ostatnio kupiłem R1 2004 rok. Moto było serwisowane w Yamaha Pawelec w Poznaniu. Pojechałem z nią na podstawowe wymiany<olej filtry płyny itd itp> do Szpili do Rybnika. I w owym serwisie powiedzieli ze mam zamiast tabliczki nalepke bo moto musiał miec poważny wypadek. Czy jest taka możliwosc?? W papierach mam zaświadczenie o bezwypadkowosci motocykla. Jak to jest?? czy rzeczywiscie wyznacznikiem uszkodzonego motoru jest nalepka zamiast tabliczki?
Na pewno nie jest to wyznacznikiem czy byl wypadkowy czy nie. Nie tylko Yamaha stosuje na ramach naklejki znamionowe. Pewnie gdy poogladasz inne R1 z tego rocznika tez beda mialy naklejki. Przed padem forym byl ciekawy temat dotyczacy "fachowosci" serwisu Szpili. Najlepiej podjedz na inny serwis autoryzowany erwis Yamy i sie tam skonsultuj. Posprawdzaj czy wszytko dobrze Ci podokrecali i nie pogubili podkladki, srubki. Szczegolnie jesli byly odkrecane kola lub zaciski hamulcowe to sprawdz te elementy, zdaza sie im zapominac dad wszystkie przekladki na oskach kola.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz że była tam przedtem tabliczka metalowa i są po niej dziury to jaki byłby cel jej ściągania i naklejenia foliowej. Masz do myslenia Kolego!! albo faktycznie był po crasch teście, albo nawet może być z " WĘDKI" Powinieneś zacząć od tego skąd jest ten motocykl, sprawdzić jego pochodzenie czy został przywieźiony czy zakupiony był jako nowy w Polsce jeżeli to drugie to żaden problem sprawdzić go w komputerze . Masz papier że jest bez wypadku jeżeli tak nie jest zostaje Ci długa droga sądowa która napewno wygrasz. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twierdzisz że była tam przedtem tabliczka metalowa i są po niej dziury to jaki byłby cel jej ściągania i naklejenia foliowej. Masz do myslenia Kolego!! albo faktycznie był po crasch teście, albo nawet może być z " WĘDKI" Powinieneś zacząć od tego skąd jest ten motocykl, sprawdzić jego pochodzenie czy został przywieźiony czy zakupiony był jako nowy w Polsce jeżeli to drugie to żaden problem sprawdzić go w komputerze . Masz papier że jest bez wypadku jeżeli tak nie jest zostaje Ci długa droga sądowa która napewno wygrasz. Pozdro
Jedyna konkretna odpowiedz na pytanie i wszystko w tym temacie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.