Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no ja miałam dzisiaj  przyjemnosc odwiedzic chudów poraz pierwszy- dzieki Dembis :) moze nastepnym razem uda mi sie poznac reszte forumowiczów. chociaz dzisiaj pare maszyn zjezdzało

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No patrz i przekazuj tu dobre nowiny :P

Jednak jeśli dobrze kojarze ,jest tu taka osoba co bez względu na prognozy przyciąga deszcz jak magnes żelazo :P czyżby w Pszczynie nie było dnia bez opadów??? uuuu współczuję ,takie poczucie winy ajajaj :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No patrz i przekazuj tu dobre nowiny :P

Jednak jeśli dobrze kojarze ,jest tu taka osoba co bez względu na prognozy przyciąga deszcz jak magnes żelazo :P czyżby w Pszczynie nie było dnia bez opadów??? uuuu współczuję ,takie poczucie winy ajajaj :D

Jakie to złośliwe no ! :D  teraz sie zamkne w sobie :P 

Tak czy owak zostałaś nominowana na winowajce jak jutro pogoda spłata nam psikusa :P  i nie ma zmiłuj sie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co ty gadasz dziewczyno :D Fotograf Chudowa jest tylko jeden :P a raczej jedna. Wykonywanie zdjęć bez twojej akredytacji grozi konfiskatą aparatu oraz jest groźne dla zdrowia. Przyjęłaś na siebie bardzo odpowiedzialną rolę i nie możesz jej tak łatwo porzucić. Jak stara gwardia Chudowa dowie się, że ich wizyta nie zostanie nigdzie uwieczniona to już nigdy nie przyjadą  :lol: Nie opuszczaj nas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! 

Jestem nowy na forum i nieśmiało chciałem sie zapytać czy też mogę sie pojawić dziś za zakmu - o ile ktoś dziś będzie i jak trafię.

Chętnie bym poznał kogoś z forum :)

Pozdrawiam !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! 

Jestem nowy na forum i nieśmiało chciałem sie zapytać czy też mogę sie pojawić dziś za zakmu - o ile ktoś dziś będzie i jak trafię.

Chętnie bym poznał kogoś z forum :)

Pozdrawiam !

raczej o takie rzeczy nie musisz pytać każdy jest mile widziany:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta