Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Bo w mrowisku  wszyscy za królową i pod jej dyktando zapierdzielaja............. A po co ??? Nie pytam o mrówki.

 

Ja też jestem za stary na mordobicie chociaż nigdy nie biłem z "otwartej" .

Miało mnie to jakoś poniżyć??  Wcale mnie nie znasz.  Ale jak mówiłem , przed napierdaląka nie uciekam. Nawet z "Plaskacza" jak wyrazisz życzenie.

Swoją droga ,  mogymy się pogibać. 

 

Wolał bym argumenty słowne i konstruktywną dyskusje.  Ale zapier*dolić  toże potrafie. 

Więc jak ????

Piszemy bo piszemy czy ustawiamy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło założyć osobny temat i po kłopocie coś w stylu "plażing smażing", a Chudów zostawic.Mimo to Marku dziś czekaliśmy na Ciebie, byliśmy po 19.00. Czekam na foty.

Kwa mać , na mnie ??? Olać to , sorki że temat zaśmiecam , dobry mod powywala moje wypociny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w mrowisku  wszyscy za królową i pod jej dyktando zapierdzielaja............. A po co ??? Nie pytam o mrówki.

 

Miało mnie to jakoś poniżyć??  Wcale mnie nie znasz.  Ale jak mówiłem , przed napierdaląka nie uciekam. Nawet z "Plaskacza" jak wyrazisz życzenie.

Swoją droga ,  mogymy się pogibać. 

 

Wolał bym argumenty słowne i konstruktywną dyskusje.  Ale zapier*dolić  toże potrafie. 

Więc jak ????

Piszemy bo piszemy czy ustawiamy ???

Ta dyskusja do niczego nie doprowadzi , nie miałem i nie mam zamiaru nikogo poniżać. Jeżeli w jakiś sposób Cię uraziłem to puść to w niepamięć . Tak więc piszemy bo piszemy . Pomysł z osobnym tematem jest jak najbardziej uzasadniony. Po co zmieniać coś co się większości podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja dosłownie wszystko biorę , nie pasuje to mówie , itp. Jedno pytanie- a zaśmieciłem temat. Hm..... tak działa forum. 

 

Masakra z tym gościem, gdzie nei napisze to szuka zwady... dajcie mu bana bo sieje tylko zamęt na forum.

Bo nie jestem taki przydupas jak Ty ??? I mam swoje zdanie.............. Faktycznie zbanujcie mnie . Pochlebców sobie zostawcie.

Masakra , swojego zdania nie masz ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten marek to jakis wybredny gosc musi byc.duzo gada sieje ferment i nic z tego nie wynika oprocz tego ze siedzi na jakies olzie.pewnie jakas fajna laska i wlazi mu do namiotu jak sie nawali piwem z biedronki i opowiada jej jak zapiernicza tym swoim scigantem po plazy w pelnym kombiku zeby mu piasek do siuska nie nalecial.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, przyjedziesz na Cudów jeszcze nie raz i nie zrazaj sie

ze nie trafiłes tak jakbys chciał.

Kazdy jest inny a cała rzecz polega na szukaniu "odpowiednika"

Co Ci będe gadał byłes i widziałes jak moze sie rodzinka bawić :D

Cudów--- raczej zamiast kombika bym musiał ochraniacz na jaja zabrać i na szczenke.  Jak byłem u Ciebie to co innego---- mogłem mieć własne zdanie. Tu chyba nie można. Dobrze że rzeżnia to na razie toleruje.  Dalej się mogę wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten marek to jakis wybredny gosc musi byc.duzo gada sieje ferment i nic z tego nie wynika oprocz tego ze siedzi na jakies olzie.pewnie jakas fajna laska i wlazi mu do namiotu jak sie nawali piwem z biedronki i opowiada jej jak zapiernicza tym swoim scigantem po plazy w pelnym kombiku zeby mu piasek do siuska nie nalecial.

No , ma swoje zdanie. Kużwa następny leszcz.............  Mnożycie się czy jak ???? Prawo do własnego zdania was boli ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.