Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde kolejny Chudów zlecioł, a jo zaś z Wami nie podżistoł :D

Do Waszej ekipki "bez koszulki z forum nie podchodz" :ph34r:

Ale Rysia juz poznaje ! Ten gixx jest charakterystyczny :P

Koszulki to nie wszystko ale kobietki forumowe są extra zawsze można wesoło spędzić czas i gostki w w koszulkach są porządku i czasem można nieźle naj....bać hehe :):) a gixx jak gixx stary ale jary i daje rade :):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Chudowie nie potrzeba jeziora, ochrony, parkingu , wszyscy się znają jak ktoś będzie chciał zajumać moto to będzie samosąd . Mając zaplanowane parę godzin w środku tygodnia to kulać się nie wiadomo ile w taki upał aby zobaczyć kawałek piasku... Nie ważne bywalcy wiedzą o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek_SJZ, Własnie chodzi o to, żeby można było usiąść na ławce,napić sie czegoś zimnego, zjeść coś, pogadać, poznać nowych ludzi, ustalić jakąś trase na weekend.. jeszcze inni liczą na kolejną fotke xD

Ilu ludzi, tyle powodów do tego by pojawić się w czwartek na Chudowie ;p Ja np. po prostu lubię, posiedzieć miedzy tyloma sprzętami, wpierdzielając pociski, takie zboczenie. :D

A nie wolał byś zdjąć kombiak i w międzyczasie  iść popływać ??? Wychylylyć piwko i w spokoju zakimć ze znajomymi ??? A rano na trzeżwo do domku wracać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechać nad Olzę  lub Wisłę grillować w 40 stopniach ,najebać się i spać w namiocie w środku tygodnia -marzenie każdego menela :D   

Nie - jechać , wypić zimne piwko , posiedzieć bez kombiaka , wieczorkiem zagrilować i w międzyczasie parę kąpieli zaliczyć.

 

LUB

 

 

Jechać na Cudów , siedzieć w kombiaku i normalni przy wodzie i ciepłych frytach a potem wrać- w tym 40 stopniowym upale......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz........chyba za długo na słońcu w kombiaku.

 

Poczytaj od mojego posta i ..........poczytaj i przemyśl.

 

 

 

A jak nie chcesz  albo nie możesz zrozumieć dlaczego ludzie jeżdżą na Chudów,

to daj spokój.

Dalej nie rozumiem. Ale Wy zapierdalajcie na Cudów z mokrymi jajami , a ja wole nad wode , zdjąć kombiak , posiedzieć wieczorkiem przy grilku , wypić zimne piwko... Czemu mówisz najebać się ??? Swoją  miarą mnie mierzysz ???

Ty jeż na Cudów , grzej jajka, siedż  w kombiaku i cykaj foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz........chyba za długo na słońcu w kombiaku.

 

Poczytaj od mojego posta i ..........poczytaj i przemyśl.

 

 

Dalej nie rozumiem. Ale Wy zapierdalajcie na Cudów z mokrymi jajami , a ja wole nad wode , zdjąć kombiak , posiedzieć wieczorkiem przy grilku , wypić zimne piwko... Czemu mówisz najebać się ??? Swoją  miarą mnie mierzysz ???

Ty jeż na Cudów , grzej jajka, siedż  w kombiaku i cykaj foty.

Jeżeli nie odpowiada Ci Chudów to nie udzielaj się w temacie. Każdy jest panem swojego losu. Nic na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie odpowiada Ci Chudów to nie udzielaj się w temacie. Każdy jest panem swojego losu. Nic na siłe

Może znów przeoczyłem.......jest to w regulaminie ??? Raz byłem.  I będę się udzielał gdzie będę chciał.  A nóż -widelec ktoś oleje Cudów i będzie wolał na noc w piątek nad wodę jechać . Pozdrawiam kolegę. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może znów przeoczyłem.......jest to w regulaminie ??? Raz byłem.  I będę się udzielał gdzie będę chciał.  A nóż -widelec ktoś oleje Cudów i będzie wolał na noc w piątek nad wodę jechać . Pozdrawiam kolegę. LwG

Wielu ludzi dziś przyjechało tylko po to , żeby umówić sie na wypad nad wode lub na weekand. tak to jest. Pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz........chyba za długo na słońcu w kombiaku.

 

Poczytaj od mojego posta i ..........poczytaj i przemyśl.

 

 

Dalej nie rozumiem. Ale Wy zapierdalajcie na Cudów z mokrymi jajami , a ja wole nad wode , zdjąć kombiak , posiedzieć wieczorkiem przy grilku , wypić zimne piwko... Czemu mówisz najebać się ??? Swoją  miarą mnie mierzysz ???

Ty jeż na Cudów , grzej jajka, siedż  w kombiaku i cykaj foty.

Chcesz o tym porozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz o tym porozmawiać?

Nie wiem o co Ci kaman.......  normalna gadka czy po ryjaku ???  No bo ja chętnie poznam nowych ludzi - przybiję pine i porozmawiam. Walenie w ryło-- za stary jestem . Ale nigdy nie pękam.

 

Dużo ludzi mnie tu nie lubi-- ja nie jestem do lubienia. Jestem jaki jestem - albo mnie polubisz albo mówisz spadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci kaman.......  normalna gadka czy po ryjaku ???  No bo ja chętnie poznam nowych ludzi - przybiję pine i porozmawiam. Walenie w ryło-- za stary jestem . Ale nigdy nie pękam.

 

Dużo ludzi mnie tu nie lubi-- ja nie jestem do lubienia. Jestem jaki jestem - albo mnie polubisz albo mówisz spadaj.

Ja też jestem za stary na mordobicie chociaż nigdy nie biłem z "otwartej" .Pytam bardziej jako psycholog aby zrozumieć sens wkładania kija w mrowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.